Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 16       ->      
  [12] 09:50   J.Žibūdienė, J.Puchova    
 9   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
    21:10  21:11 [20']    
[3] 09:30   V.Giedra, E.Ramanauskaitė      
 8   Svetlana Čalkina 
 Ieva Vidzėnienė 
  21:16  21:11 [37']      
    [24] 10:40   J.Žibūdienė, J.Puchova  
 5   Zita Valancevičienė 
 Asta Bačkaitienė 
      21:18  21:15 [25']  
 Z.Valancevičienė, A.Bačkaitienė      
 12       ->      
  [13] 10:15   Z.Valancevičienė, A.Bačkaitienė    
 13         21:17  21:11 [22']    
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė      
 4   Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
  ->       1-a vieta
      [36] 11:30   J.Žibūdienė, J.Puchova
 3   Justė Kažanauskaitė 
 Lorena Valantiejienė 
        23:21  21:16 [25']
 J.Kažanauskaitė, L.Valantiejienė      
 14       ->      
  [14] 10:15   J.Kažanauskaitė, L.Valantiejienė    
 11         10:21  21:15  21:18 [36']    
 J.Vadeikienė, J.Vaškelytė      
 6   Judita Vadeikienė 
 Jurgita Vaškelytė 
  ->      
    [25] 11:05   R.Narijauskaitė, J.Treinytė  
 7   Regina Narijauskaitė 
 Jolanta Treinytė 
      19:21  21:15  21:14 [38']  
[4] 09:30   R.Narijauskaitė, J.Treinytė      
 10   Kotryna Remeikaitė 
 Aušrinė Balazaitė 
  21:17  20:22  21:14 [49']      
  [15] 10:15   R.Narijauskaitė, J.Treinytė    
 15         21:18  21:19 [29']    
 Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė      
 2   Živilė Šeškevičienė 
 Laura Januškevičienė 
  ->    Z.Valancevičienė, A.Bačkaitienė   3-a vieta
      [37] 12:00   J.Kažanauskaitė, L.Valantiejienė
       J.Kažanauskaitė, L.Valantiejienė   21:13  21:12 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
    [26] 11:05   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  
     S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   19:21  21:15  21:17 [39']   5-a vieta
      [38] 12:00   Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė
     J.Vadeikienė, J.Vaškelytė     21:15  21:12 [26']
    [27] 11:05   Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė  
     Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė   21:14  21:18 [26']  
         
         
       V.Giedra, E.Ramanauskaitė   7-a vieta
      [39] 12:00   J.Vadeikienė, J.Vaškelytė
       J.Vadeikienė, J.Vaškelytė   21:18  23:21 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Čalkina, I.Vidzėnienė    
   S.Čalkina, I.Vidzėnienė   ->    
     S.Čalkina, I.Vidzėnienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [28] 11:05   K.Remeikaitė, A.Balazaitė
        21:19  15:21  21:18 [33']
   .    
    ->    
     K.Remeikaitė, A.Balazaitė  
   K.Remeikaitė, A.Balazaitė     ->  
   K.Remeikaitė, A.Balazaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.