Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 16       ->      
  [12] 09:50   J.Žibūdienė, J.Puchova    
 9   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
    21:10  21:11 [20']    
[3] 09:30   V.Giedra, E.Ramanauskaitė      
 8   Svetlana Čalkina 
 Ieva Vidzėnienė 
  21:16  21:11 [37']      
    [24] 10:40   J.Žibūdienė, J.Puchova  
 5   Zita Valancevičienė 
 Asta Bačkaitienė 
      21:18  21:15 [25']  
 Z.Valancevičienė, A.Bačkaitienė      
 12       ->      
  [13] 10:15   Z.Valancevičienė, A.Bačkaitienė    
 13         21:17  21:11 [22']    
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė      
 4   Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
  ->       1-a vieta
      [36] 11:30   J.Žibūdienė, J.Puchova
 3   Justė Kažanauskaitė 
 Lorena Valantiejienė 
        23:21  21:16 [25']
 J.Kažanauskaitė, L.Valantiejienė      
 14       ->      
  [14] 10:15   J.Kažanauskaitė, L.Valantiejienė    
 11         10:21  21:15  21:18 [36']    
 J.Vadeikienė, J.Vaškelytė      
 6   Judita Vadeikienė 
 Jurgita Vaškelytė 
  ->      
    [25] 11:05   R.Narijauskaitė, J.Treinytė  
 7   Regina Narijauskaitė 
 Jolanta Treinytė 
      19:21  21:15  21:14 [38']  
[4] 09:30   R.Narijauskaitė, J.Treinytė      
 10   Kotryna Remeikaitė 
 Aušrinė Balazaitė 
  21:17  20:22  21:14 [49']      
  [15] 10:15   R.Narijauskaitė, J.Treinytė    
 15         21:18  21:19 [29']    
 Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė      
 2   Živilė Šeškevičienė 
 Laura Januškevičienė 
  ->    Z.Valancevičienė, A.Bačkaitienė   3-a vieta
      [37] 12:00   J.Kažanauskaitė, L.Valantiejienė
       J.Kažanauskaitė, L.Valantiejienė   21:13  21:12 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
    [26] 11:05   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  
     S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   19:21  21:15  21:17 [39']   5-a vieta
      [38] 12:00   Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė
     J.Vadeikienė, J.Vaškelytė     21:15  21:12 [26']
    [27] 11:05   Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė  
     Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė   21:14  21:18 [26']  
         
         
       V.Giedra, E.Ramanauskaitė   7-a vieta
      [39] 12:00   J.Vadeikienė, J.Vaškelytė
       J.Vadeikienė, J.Vaškelytė   21:18  23:21 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Čalkina, I.Vidzėnienė    
   S.Čalkina, I.Vidzėnienė   ->    
     S.Čalkina, I.Vidzėnienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [28] 11:05   K.Remeikaitė, A.Balazaitė
        21:19  15:21  21:18 [33']
   .    
    ->    
     K.Remeikaitė, A.Balazaitė  
   K.Remeikaitė, A.Balazaitė     ->  
   K.Remeikaitė, A.Balazaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    MX  
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.