Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Darius Kairys 
 Audrius Vilčinskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Kairys, A.Vilčinskas        
 32       ->        
  [120] 17:45   D.Kairys, A.Vilčinskas      
 17   Jonas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
    21:12  21:8 [20']      
[112] 17:20   R.Čepulis, A.Indriošius        
 16   Rolandas Čepulis 
 Aidas Indriošius 
  19:21  21:19  21:14 [35']        
    [136] 19:15   D.Kairys, A.Vilčinskas    
 9   Egidijus Litvinskas 
 Laimis Fiodorovas 
      21:18  21:18 [28']    
 E.Litvinskas, L.Fiodorovas        
 24       ->        
  [121] 18:10   A.Mockus, G.Stravinskas      
 25         23:25  21:19  21:14 [37']      
 A.Mockus, G.Stravinskas        
 8   Andrius Mockus 
 Giedrius Stravinskas 
  ->        
      [152] 20:30   H.Nevidauskas, G.Buntis  
 5   Ramūnas Paškevičius 
 Jonas Seniūnas 
        21:12  21:14 [22']  
 R.Paškevičius, J.Seniūnas        
 28       ->        
  [122] 18:10   H.Nevidauskas, G.Buntis      
 21         21:19  21:12 [28']      
 H.Nevidauskas, G.Buntis        
 12   Haroldas Nevidauskas 
 Gediminas Buntis 
  ->        
    [137] 19:15   H.Nevidauskas, G.Buntis    
 13   Vytautas Valaitis 
 Vitalijus Kemežys 
      21:9  21:13 [21']    
[113] 17:20   V.Valaitis, V.Kemežys        
 20   Vytautas Liutika 
 Andrius Leonavičius 
  21:11  21:12 [28']        
  [123] 18:10   V.Valaitis, V.Kemežys      
 29         21:17  21:11 [23']      
 E.Petrošius, G.Šiaučiūnas        
 4   Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  ->         1-a vieta
        [164] 21:20   H.Nevidauskas, G.Buntis
 3   Simas Valuckas 
 Nerijus Valuckas 
          13:21  21:17  21:10 [33']
 S.Valuckas, N.Valuckas        
 30       ->        
  [124] 18:10   S.Valuckas, N.Valuckas      
 19   Julius Žitkauskas 
 Mindaugas Narkus 
    21:10  21:14 [20']      
[114] 17:20   J.Daugėla, A.Šadauskas        
 14   Jonas Daugėla 
 Aurelijus Šadauskas 
  21:19  21:15 [27']        
    [138] 19:15   S.Valuckas, N.Valuckas    
 11   Robertas Poškus 
 Giedrius Strumila 
      21:16  21:23  21:14 [47']    
 R.Poškus, G.Strumila        
 22       ->        
  [125] 18:10   R.Poškus, G.Strumila      
 27         20:22  21:15  21:15 [35']      
 T.Jarutis, V.Turolevičius        
 6   Tadas Jarutis 
 Vaidas Turolevičius 
  ->        
      [153] 20:30   S.Malakauskas, L.Pakula  
 7   Aurimas Kamantauskas 
 Lauras Žibūda 
        6:21  21:17  21:15 [33']  
 A.Kamantauskas, L.Žibūda        
 26       ->        
  [126] 18:10   S.Malakauskas, L.Pakula      
 23         21:13  21:12 [22']      
 S.Malakauskas, L.Pakula        
 10   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
  ->        
    [139] 19:40   S.Malakauskas, L.Pakula    
 15   Robertas Berkelis 
 Gediminas Fridricas 
      20:22  21:12  21:11 [35']    
[115] 17:45   R.Berkelis, G.Fridricas        
 18   Martynas Puodžiukas 
 Vaidas Šmitas 
  21:9  21:11 [22']      D.Kairys, A.Vilčinskas   3-a vieta
  [127] 18:50   R.Masevičius, E.Peleckis   [165] 21:20   D.Kairys, A.Vilčinskas
 31         17:21  21:11  21:12 [36']    S.Valuckas, N.Valuckas   21:9  14:21  21:14 [33']
 R.Masevičius, E.Peleckis        
 2   Raimundas Masevičius 
 Egidijus Peleckis 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Mockus, G.Stravinskas    
      [154] 20:30   A.Mockus, G.Stravinskas  
       V.Valaitis, V.Kemežys   21:14  21:8 [21']   5-a vieta
       
       R.Poškus, G.Strumila     ->
      [155] 20:30   R.Poškus, G.Strumila  
       R.Masevičius, E.Peleckis   22:20  21:13 [26']  
           
           
         V.Valaitis, V.Kemežys   7-a vieta
       
         R.Masevičius, E.Peleckis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Čepulis, A.Indriošius      
    [140] 19:40   E.Litvinskas, L.Fiodorovas    
     E.Litvinskas, L.Fiodorovas   21:11  21:15 [24']    
      [156] 20:30   R.Paškevičius, J.Seniūnas  
     R.Paškevičius, J.Seniūnas     21:17  21:11 [24']  
    [141] 19:40   R.Paškevičius, J.Seniūnas    
     E.Petrošius, G.Šiaučiūnas   21:11  21:14 [24']     9-a vieta
       
     J.Daugėla, A.Šadauskas       ->
    [142] 19:40   J.Daugėla, A.Šadauskas    
     T.Jarutis, V.Turolevičius   25:23  21:16 [27']    
      [157] 20:55   R.Berkelis, G.Fridricas  
     A.Kamantauskas, L.Žibūda     21:16  21:19 [23']  
    [143] 19:40   R.Berkelis, G.Fridricas    
     R.Berkelis, G.Fridricas   21:16  12:21  21:11 [36']    
           
         E.Litvinskas, L.Fiodorovas   11-a vieta
       
         J.Daugėla, A.Šadauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Čepulis, A.Indriošius    
      [158] 20:55   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas  
       E.Petrošius, G.Šiaučiūnas   21:18  21:11 [24']   13-a vieta
       
       T.Jarutis, V.Turolevičius     ->
      [159] 20:55   T.Jarutis, V.Turolevičius  
       A.Kamantauskas, L.Žibūda   21:15  21:17 [20']  
           
           
         R.Čepulis, A.Indriošius   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      A.Kamantauskas, L.Žibūda   ->
         
   J.Čižinauskas, P.Čižinauskas      
   J.Čižinauskas, P.Čižinauskas   ->      
     J.Čižinauskas, P.Čižinauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [128] 18:50   J.Čižinauskas, P.Čižinauskas  
        21:17  21:8 [22']  
   .      
    ->      
     V.Liutika, A.Leonavičius    
   V.Liutika, A.Leonavičius     ->    
   V.Liutika, A.Leonavičius      
    ->       17-a vieta
        [144] 19:40   J.Čižinauskas, P.Čižinauskas
          12:21  21:13  21:15 [43']
   J.Žitkauskas, M.Narkus      
   J.Žitkauskas, M.Narkus   ->      
     J.Žitkauskas, M.Narkus    
      ->    
   .      
    ->      
      [129] 18:50   J.Žitkauskas, M.Narkus  
        21:14  21:17 [22']  
   .      
    ->      
     M.Puodžiukas, V.Šmitas    
   M.Puodžiukas, V.Šmitas     ->    
   M.Puodžiukas, V.Šmitas      
    ->    V.Liutika, A.Leonavičius   19-a vieta
        [145] 20:05   M.Puodžiukas, V.Šmitas
         M.Puodžiukas, V.Šmitas   21:17  21:17 [23']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.