Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Lina Gorienė 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Gorienė, I.Peleckienė      
 16       ->      
  [10] 09:50   L.Paulauskaitė, E.Rekašiūtė    
 9   Laura Paulauskaitė 
 Eglė Rekašiūtė 
    21:7  21:14 [23']    
[1] 09:30   L.Paulauskaitė, E.Rekašiūtė      
 8   Sigita Flaksienė 
 Jolita Pilypaitė 
  21:19  21:17 [35']      
    [19] 10:40   L.Paulauskaitė, E.Rekašiūtė  
 5   Dovilė Morkvėnaitė 
 Kristina Poškutė 
      21:10  20:22  21:15 [34']  
 D.Morkvėnaitė, K.Poškutė      
 12       ->      
  [8] 09:50   D.Morkvėnaitė, K.Poškutė    
 13         21:15  21:13 [21']    
 R.Šidlauskienė, I.Savickienė      
 4   Rima Šidlauskienė 
 Ingrida Savickienė 
  ->       1-a vieta
      [32] 11:30   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė
 3   Jurga Chomskytė 
 Laima Chomskytė 
        22:20  21:17 [26']
 J.Chomskytė, L.Chomskytė      
 14       ->      
  [9] 09:50   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė    
 11         21:16  21:19 [24']    
 J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė      
 6   Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
  ->      
    [20] 10:40   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė  
 7   Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
      21:19  21:11 [24']  
[2] 09:30   M.Gumbrevičiūtė, R.Milašauskaitė      
 10   Milda Gumbrevičiūtė 
 Roberta Milašauskaitė 
  16:21  22:20  21:16 [48']      
  [11] 09:50   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 15         21:18  21:13 [23']    
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 2   Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    D.Morkvėnaitė, K.Poškutė   3-a vieta
      [33] 11:30   D.Morkvėnaitė, K.Poškutė
       V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė   21:15  21:10 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Gorienė, I.Peleckienė    
    [21] 10:40   R.Šidlauskienė, I.Savickienė  
     R.Šidlauskienė, I.Savickienė   23:21  21:17 [28']   5-a vieta
      [34] 11:30   R.Šidlauskienė, I.Savickienė
     J.Chomskytė, L.Chomskytė     21:12  21:16 [23']
    [22] 10:40   J.Chomskytė, L.Chomskytė  
     M.Gumbrevičiūtė, R.Milašauskaitė   21:13  21:19 [23']  
         
         
       L.Gorienė, I.Peleckienė   7-a vieta
      [35] 11:30   L.Gorienė, I.Peleckienė
       M.Gumbrevičiūtė, R.Milašauskaitė   18:21  21:18  21:12 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Flaksienė, J.Pilypaitė    
   S.Flaksienė, J.Pilypaitė   ->    
     S.Flaksienė, J.Pilypaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [23] 10:40   S.Flaksienė, J.Pilypaitė
        21:17  21:19 [22']
   .    
    ->    
     V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė  
   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė     ->  
   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.