Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos, Data: 2019-03-16, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 45, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Vitalija Movšovič    Dėl 1-32 vietos          
 V.Movšovič          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [105] 13:25   V.Movšovič        
 33   Raminta Petrusevičiūtė      11:5  11:4  11:2 [12']        
[69] 12:15   E.Purmalytė          
 32   Ema Purmalytė    11:7  15:13  11:7 [15']     Dėl 1-8 vietos      
    [141] 14:40   V.Movšovič      
 17   Austėja Pipiraitė        11:1  11:2  11:2 [10']      
 A.Pipiraitė          
 48       ->          
  [106] 13:25   P.Gečaitė        
 49         11:8  11:4  11:5 [13']        
 P.Gečaitė          
 16   Paulina Gečaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [182] 15:55   V.Movšovič    
 9   Rusnė Vitkauskaitė          11:2  11:4  11:6 [16']    
 R.Vitkauskaitė          
 56       ->          
  [107] 13:25   R.Vitkauskaitė        
 41   Adrija Burbaitė      11:3  11:5  11:7 [15']        
[70] 12:15   R.Niunevaitė          
 24   Rasa Janina Niunevaitė    11:0  11:1  11:3 [12']          
    [142] 14:40   K.Čyvaitė      
 25   Akvilė Staponkutė        11:2  11:5  11:7 [19']      
[78] 12:30   A.Staponkutė          
 40   Kamila Radevič    11:6  11:4  11:1 [13']          
  [108] 13:25   K.Čyvaitė        
 57         11:5  11:3  11:6 [14']        
 K.Čyvaitė          
 8   Kotryna Čyvaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [219] 17:10   V.Movšovič  
 5   Toma Petraškaitė            11:3  11:3  11:3 [12']  
 T.Petraškaitė          
 60       ->          
  [109] 13:25   D.Rimkutė        
 37   Jelizaveta Gabrinovič      11:4  11:9  11:6 [16']        
[79] 12:30   D.Rimkutė          
 28   Dominyka Rimkutė    11:3  11:3  11:2 [13']          
    [143] 14:40   D.Rimkutė      
 21   Saulė Mackevičiūtė        11:7  11:6  3:11  11:8 [22']      
[80] 12:50   L.Grubinskaitė          
 44   Liepa Grubinskaitė    11:8  11:9  13:15  13:11 [26']          
  [110] 13:45   K.Pleškytė        
 53         11:4  11:1  11:6 [13']        
 K.Pleškytė          
 12   Klaudija Pleškytė    ->          
      [183] 15:55   S.Orlovaitė    
 13   Milda Lekšaitė          11:7  3:11  13:11  11:9 [25']    
 M.Lekšaitė          
 52       ->          
  [111] 13:45   S.Orlovaitė        
 45   Kamilė Ražinskaitė      11:8  8:11  11:9  14:12 [24']        
[81] 12:50   S.Orlovaitė          
 20   Sofija Orlovaitė    11:3  11:5  11:1 [12']          
    [144] 14:40   S.Orlovaitė      
 29   Guoda Miniotaitė        11:7  11:5  14:12 [20']      
[82] 12:50   G.Miniotaitė          
 36   Gabija Jankauskaitė    11:0  11:2  11:1 [10']          
  [112] 13:45   D.Bumbulytė        
 61         11:8  11:7  7:11  11:7 [24']        
 D.Bumbulytė          
 4   Diana Bumbulytė    ->           1-a vieta
          [247] 18:05   V.Movšovič
 3   Monika Sukackaitė              12:10  11:7  9:11  10:12  11:7 [36']
 M.Sukackaitė          
 62       ->          
  [113] 13:45   M.Sukackaitė        
 35   Goda Giedrikaitė      11:0  11:1  11:0 [11']        
[83] 12:50   G.Giedrikaitė          
 30   Kamilė Lapienytė    12:10  11:5  11:8 [17']          
    [145] 14:40   M.Sukackaitė      
 19   Elija Saulėnaitė        11:2  11:5  11:2 [12']      
 E.Saulėnaitė          
 46       ->          
  [114] 13:45   K.Remeikaitė        
 51         11:3  11:7  11:4 [14']        
 K.Remeikaitė          
 14   Kotryna Remeikaitė    ->          
      [184] 15:55   M.Sukackaitė    
 11   Aistė Valantinaitė          11:0  11:0  11:6 [20']    
 A.Valantinaitė          
 54       ->          
  [115] 13:45   A.Valantinaitė        
 43   Aurelija Zmitrovič      11:5  11:7  11:4 [16']        
[84] 12:50   J.Mankevičiūtė          
 22   Justė Mankevičiūtė    11:2  11:2  11:4 [13']          
    [146] 14:40   E.Karlikauskytė      
 27   Vakarė Baltutytė        12:10  15:13  11:9 [22']      
[85] 12:50   V.Baltutytė          
 38   Rugilė Petrusevičiūtė    11:7  11:4  11:6 [16']          
  [116] 13:45   E.Karlikauskytė        
 59         11:1  11:0  11:1 [9']        
 E.Karlikauskytė          
 6   Evelina Karlikauskytė    ->          
        [220] 17:10   M.Sukackaitė  
 7   Vykintė Trakšelytė            11:5  11:4  11:3 [15']  
 V.Trakšelytė          
 58       ->          
  [121] 14:00   V.Trakšelytė        
 39   Deimantė Kučmaitė      11:2  11:3  11:1 [13']        
[86] 12:50   V.Balvočiūtė          
 26   Vaiva Balvočiūtė    11:9  11:5  12:10 [15']          
    [147] 14:40   F.Gedminaitė      
 23   Modesta Bogužaitė        11:9  11:4  11:6 [22']      
[87] 12:50   M.Bogužaitė          
 42   Lijana Vichrovaitė    11:0  11:0  11:3 [14']          
  [122] 14:00   F.Gedminaitė        
 55         11:8  11:9  11:5 [16']        
 F.Gedminaitė          
 10   Fausta Gedminaitė    ->          
      [185] 15:55   R.Radžiūnaitė    
 15   Lina Drūteikaitė          11:8  11:9  11:5 [19']    
 L.Drūteikaitė          
 50       ->        S.Orlovaitė   3-a vieta
  [123] 14:00   L.Drūteikaitė     [248] 18:05   R.Radžiūnaitė
 47         8:11  11:6  11:5  11:7 [22']      R.Radžiūnaitė   15:13  9:11  11:5  11:5 [24']
 A.Balazaitė          
 18   Aušrinė Balazaitė    ->          
    [148] 15:00   R.Radžiūnaitė      
 31   Dovilė Tumosaitė        13:11  11:7  11:6 [19']      
[88] 12:50   D.Tumosaitė          
 34   Eva Staponkutė    11:5  11:7  13:11 [14']          
  [124] 14:00   R.Radžiūnaitė        
 63         11:1  11:0  11:1 [12']        
 R.Radžiūnaitė          
 2   Rasa Radžiūnaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         K.Čyvaitė    
        [221] 17:10   D.Rimkutė  
         D.Rimkutė   10:12  11:9  11:4  11:7 [26']   5-a vieta
          [249] 18:05   D.Rimkutė
         E.Karlikauskytė     11:8  11:7  11:4 [17']
        [222] 17:10   F.Gedminaitė  
         F.Gedminaitė   12:10  11:7  12:10 [18']  
             
             
           K.Čyvaitė   7-a vieta
          [250] 18:05   E.Karlikauskytė
           E.Karlikauskytė   11:4  13:11  9:11  11:2 [20']
        Dėl 9-16 vietos      
       P.Gečaitė      
      [186] 16:15   P.Gečaitė    
       R.Vitkauskaitė   11:6  10:12  11:4  11:3 [23']    
        [223] 17:10   K.Pleškytė  
       K.Pleškytė     9:11  11:3  11:3  11:8 [19']  
      [187] 16:15   K.Pleškytė    
       D.Bumbulytė   8:11  7:11  11:3  11:4  11:7 [28']     9-a vieta
          [251] 18:05   K.Remeikaitė
       K.Remeikaitė       11:6  6:11  11:2  11:8 [19']
      [188] 16:15   K.Remeikaitė    
       A.Valantinaitė   11:8  11:5  12:10 [18']    
        [224] 17:10   K.Remeikaitė  
       V.Trakšelytė     11:7  9:11  11:8  11:8 [30']  
      [189] 16:15   V.Trakšelytė    
       L.Drūteikaitė   11:8  11:7  5:11  11:4 [20']    
             
           P.Gečaitė   11-a vieta
          [252] 18:05   V.Trakšelytė
           V.Trakšelytė   11:5  11:3  11:1 [14']
             
          Dėl 13-16 vietos    
         R.Vitkauskaitė    
        [225] 17:30   D.Bumbulytė  
         D.Bumbulytė   11:6  11:9  11:3 [17']   13-a vieta
          [253] 18:05   L.Drūteikaitė
         A.Valantinaitė     9:11  6:11  11:9  11:8  11:6 [27']
        [226] 17:30   L.Drūteikaitė  
         L.Drūteikaitė   11:6  11:4  12:10 [16']  
             
             
           R.Vitkauskaitė   15-a vieta
          [254] 18:05   A.Valantinaitė
      Dėl 17-32 vietos      A.Valantinaitė   11:0
     E.Purmalytė        
    [149] 15:00   A.Pipiraitė      
     A.Pipiraitė   12:10  13:11  15:13 [18']      
      [190] 16:15   A.Staponkutė    
     R.Niunevaitė     11:9  11:5  13:11 [19']    
    [150] 15:00   A.Staponkutė      
     A.Staponkutė   11:8  12:10  5:11  11:6 [19']      
        [227] 17:30   M.Lekšaitė  
     T.Petraškaitė       11:1  11:4  11:5 [13']  
    [151] 15:00   T.Petraškaitė      
     L.Grubinskaitė   11:3  11:3  11:2 [12']      
      [191] 16:15   M.Lekšaitė    
     M.Lekšaitė     11:9  11:6  14:12 [17']    
    [152] 15:00   M.Lekšaitė      
     G.Miniotaitė   8:11  15:14  11:4  2:11  11:6 [30']       17-a vieta
          [255] 18:25   M.Lekšaitė
     G.Giedrikaitė         11:2  13:11  11:9 [19']
    [153] 15:00   E.Saulėnaitė      
     E.Saulėnaitė   9:11  8:11  11:9  11:8  11:5 [25']      
      [192] 16:15   E.Saulėnaitė    
     J.Mankevičiūtė     11:9  11:7  11:8 [17']    
    [154] 15:00   J.Mankevičiūtė      
     V.Baltutytė   11:7  4:11  11:9  11:8 [21']      
        [228] 17:30   M.Bogužaitė  
     V.Balvočiūtė       11:3  11:7  11:6 [13']  
    [155] 15:00   M.Bogužaitė      
     M.Bogužaitė   11:1  11:3  11:0 [14']      
      [193] 16:15   M.Bogužaitė    
     A.Balazaitė     11:9  12:10  9:11  11:8 [25']    
    [156] 15:00   A.Balazaitė      
     D.Tumosaitė   11:2  11:4  11:2 [14']    A.Staponkutė   19-a vieta
         
           E.Saulėnaitė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         A.Pipiraitė    
         
         T.Petraškaitė   ->   21-a vieta
         
         J.Mankevičiūtė     ->
         
         A.Balazaitė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       E.Purmalytė      
      [194] 16:15   R.Niunevaitė    
       R.Niunevaitė   11:8  11:5  11:9 [13']    
        [229] 17:30   G.Miniotaitė  
       L.Grubinskaitė     11:3  11:6  11:4 [15']  
      [195] 16:15   G.Miniotaitė    
       G.Miniotaitė   11:4  11:2  11:5 [13']     25-a vieta
          [256] 18:25   G.Miniotaitė
       G.Giedrikaitė         B/Ž
      [196] 16:30   V.Baltutytė    
       V.Baltutytė   11:5  11:8  11:9 [13']    
        [230] 17:30   V.Baltutytė  
       V.Balvočiūtė     11:7  14:12  5:11  7:11  11:5 [26']  
      [197] 16:30   D.Tumosaitė    
       D.Tumosaitė   11:6  11:4  12:10 [13']    
             
           R.Niunevaitė   27-a vieta
         
           D.Tumosaitė   ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
         E.Purmalytė    
         
         L.Grubinskaitė   ->   29-a vieta
         
         G.Giedrikaitė     ->
         
         V.Balvočiūtė   ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   R.Petrusevičiūtė        
   R.Petrusevičiūtė   ->        
     R.Petrusevičiūtė      
      ->      
   .        
    ->        
      [198] 16:30   R.Petrusevičiūtė    
        11:4  11:5  11:6 [15']    
   A.Burbaitė        
   A.Burbaitė   ->        
    [161] 15:15   A.Burbaitė      
   K.Radevič     11:9  13:11  11:8 [20']      
   K.Radevič        
    ->        
         
          ->  
   J.Gabrinovič        
   J.Gabrinovič   ->        
    [162] 15:15   S.Mackevičiūtė      
   S.Mackevičiūtė     11:7  11:6  7:11  11:5 [21']      
   S.Mackevičiūtė        
    ->        
      [199] 16:30   S.Mackevičiūtė    
        5:11  9:11  11:8  12:10  11:7 [26']    
   K.Ražinskaitė        
   K.Ražinskaitė   ->        
    [163] 15:15   G.Jankauskaitė      
   G.Jankauskaitė     11:8  10:12  11:7  8:11  12:10 [26']      
   G.Jankauskaitė        
    ->         33-a vieta
         
            ->
   K.Lapienytė        
   K.Lapienytė   ->        
     K.Lapienytė      
      ->      
   .        
    ->        
      [200] 16:30   K.Lapienytė    
        11:1  11:4  11:7 [12']    
   A.Zmitrovič        
   A.Zmitrovič   ->        
    [164] 15:15   R.Petrusevičiūtė      
   R.Petrusevičiūtė     11:4  11:2  11:3 [12']      
   R.Petrusevičiūtė        
    ->        
         
          ->  
   D.Kučmaitė        
   D.Kučmaitė   ->        
    [165] 15:15   D.Kučmaitė      
   L.Vichrovaitė     8:11  11:4  11:4  11:5 [15']      
   L.Vichrovaitė        
    ->        
      [201] 16:30   D.Kučmaitė    
        0:11  10:12  11:9  11:6  11:7 [21']    
   .        
    ->       35-a vieta
     E.Staponkutė  
   E.Staponkutė     ->     ->
   E.Staponkutė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
         A.Burbaitė    
         
         G.Jankauskaitė   ->   37-a vieta
         
         R.Petrusevičiūtė     ->
         
         E.Staponkutė   ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
       K.Radevič    
       K.Radevič   ->    
         
       J.Gabrinovič     ->  
      [202] 16:30   J.Gabrinovič    
       K.Ražinskaitė   11:7  11:8  11:7 [13']     41-a vieta
         
            ->
       A.Zmitrovič    
       A.Zmitrovič   ->    
         
       L.Vichrovaitė     ->  
       L.Vichrovaitė    
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
         K.Ražinskaitė   ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.