Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2019-03-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Snežana Poklikajeva    Dėl 1-16 vietos        
       
 32               
       
 17   Augustė Stankevičiūtė            
       
 16   Atėnė Peleckytė            
       
 9   Dangė Lygnugarytė            
       
 24   Aistė Jarutytė            
       
 25   Lukrecija Bartuškaitė            
       
 8   Martyna Marija Marcinkevičiūtė            
       
 5   Jogailė Kelečiūtė            
       
 28               
       
 21   Saida Micevičiūtė            
       
 12   Rusnė Vitkauskaitė            
       
 13   Liepa Aleknavičiūtė            
       
 20   Greta Vedrickaitė            
       
 29               
       
 4   Signė Borisenko             1-a vieta
       
 3   Viltė Paulauskaitė            
       
 30               
       
 19   Taja Leonovič            
       
 14   Aina Ralytė            
       
 11   Vakarė Žilytė            
       
 22   Agota Narvilaitė            
       
 27               
       
 6   Minija Barauskaitė            
       
 7   Liepa Leonavičiūtė            
       
 26               
       
 23   Marija Rimkutė            
       
 10   Kotryna Čyvaitė            
       
 15   Jorūnė Šalnaitė            
       
 18   Smiltė Mauragytė           3-a vieta
   
 31              
       
 2   Monika Sukackaitė         Dėl 5-8 vietos    
         
       
           5-a vieta
       
          
       
          
           
           
          7-a vieta
       
          
      Dėl 9-16 vietos      
         
       
          
       
          
       
           9-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
          
       
          
       
          
       
          
       
          
       
          
       
           17-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
       
          
       
          
       
          
       
         19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.