Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2019-03-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-24  
 1   Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Gedrimas, V.Šukys      
 16       ->      
  [58] 15:30    M.Gedrimas, V.Šukys    
 9   Daugirdas Špakauskas 
 Titas Žibūda 
    21:9  21:11 [16']    
[39] 14:15    N.Budrikas, A.Kaminskas      
 8   Nojus Budrikas 
 Adas Kaminskas 
  21:19  22:20 [27']      
    [77] 16:40    M.Gedrimas, V.Šukys  
 5   Domas Daugėla 
 Justas Žukauskas 
      21:11  21:7 [17']  
[17] 12:45    E.Klarenbeek, J.Peciukonis      
 12   Emilius Klarenbeek 
 Justas Peciukonis 
  21:17  12:21  22:20 [29']      
  [59] 15:30    M.Grytė, N.Tenikaitis    
 13   Jurgis Jatulis 
 Jokūbas Kazlauskas 
    21:12  15:21  21:4 [24']    
[40] 14:15    M.Grytė, N.Tenikaitis      
 4   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
  21:13  21:5 [13']       1-a vieta
      [161] 09:55    D.Pakšys, M.Šatkauskas
 3   Matas Mackevičius 
 Paulius Pocius 
        21:17  21:16 [22']
[41] 14:15    M.Mackevičius, P.Pocius      
 14   Dominykas Gabriūnas 
 Paulius Jakubčionis 
  21:6  21:14 [14']      
  [60] 15:30    M.Mackevičius, P.Pocius    
 11   Benas Markevičius 
 Tautvydas Puišys 
    21:18  21:16 [22']    
[42] 14:15    R.Lesinskas, K.Sakalauskas      
 6   Rokas Lesinskas 
 Kipras Sakalauskas 
  21:4  21:3 [16']      
    [78] 16:40    D.Pakšys, M.Šatkauskas  
 7   Dominik Tankevič 
 Daniel Leonovič 
      21:7  17:21  21:10 [23']  
[43] 14:40    D.Tankevič, D.Leonovič      
 10   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
  21:17  18:21  22:20 [36']      
  [61] 15:50    D.Pakšys, M.Šatkauskas    
 15   Kristupas Vingelis 
 Vakaris Žilinskas 
    21:13  21:11 [18']    
[44] 14:40    D.Pakšys, M.Šatkauskas      
 2   Domas Pakšys 
 Mantas Šatkauskas 
  21:7  21:5 [13']    M.Grytė, N.Tenikaitis   3-a vieta
      [162] 09:55    M.Mackevičius, P.Pocius
       M.Mackevičius, P.Pocius   21:12  21:18 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Budrikas, A.Kaminskas    
    [79] 17:05    N.Budrikas, A.Kaminskas  
     E.Klarenbeek, J.Peciukonis   21:18  19:21  21:12 [30']   5-a vieta
      [163] 10:20    R.Lesinskas, K.Sakalauskas
     R.Lesinskas, K.Sakalauskas     17:21  21:6  21:16 [32']
    [80] 17:05    R.Lesinskas, K.Sakalauskas  
     D.Tankevič, D.Leonovič   21:19  21:15 [23']  
         
         
       E.Klarenbeek, J.Peciukonis   7-a vieta
      [164] 10:20    D.Tankevič, D.Leonovič
       D.Tankevič, D.Leonovič   21:12  21:16 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Špakauskas, T.Žibūda    
   D.Špakauskas, T.Žibūda   ->    
    [81] 17:05    D.Daugėla, J.Žukauskas  
   D.Daugėla, J.Žukauskas     21:19  23:21 [23']  
  [62] 15:50    D.Daugėla, J.Žukauskas    
   J.Jatulis, J.Kazlauskas   21:15  21:10 [15']     9-a vieta
      [165] 10:20    B.Kamantauskas, A.Zavackas
   D.Gabriūnas, P.Jakubčionis       14:21  21:11  21:19 [29']
  [63] 15:50    B.Markevičius, T.Puišys    
   B.Markevičius, T.Puišys   21:13  21:17 [18']    
    [82] 17:05    B.Kamantauskas, A.Zavackas  
   B.Kamantauskas, A.Zavackas     21:15  23:25  21:12 [39']  
  [64] 15:50    B.Kamantauskas, A.Zavackas    
   K.Vingelis, V.Žilinskas   21:8  21:10 [15']    
         
       D.Špakauskas, T.Žibūda   11-a vieta
      [166] 10:20    D.Špakauskas, T.Žibūda
       B.Markevičius, T.Puišys   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Jatulis, J.Kazlauskas  
     J.Jatulis, J.Kazlauskas   ->   13-a vieta
      [167] 10:20    J.Jatulis, J.Kazlauskas
     D.Gabriūnas, P.Jakubčionis     21:18  14:21  21:16 [24']
    [83] 17:05    D.Gabriūnas, P.Jakubčionis  
     K.Vingelis, V.Žilinskas   21:11  21:15 [17']  
         
         
        15-a vieta
       K.Vingelis, V.Žilinskas
       K.Vingelis, V.Žilinskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.