Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2019-03-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-24  
 1   Minija Barauskaitė 
 Snežana Poklikajeva 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Barauskaitė, S.Poklikajeva      
 16       ->      
  [105] 18:40    M.Barauskaitė, S.Poklikajeva    
 9   Dangė Lygnugarytė 
 Marija Rimkutė 
    21:7  21:13 [14']    
[84] 17:05    G.Vedrickaitė, T.Leonovič      
 8   Greta Vedrickaitė 
 Taja Leonovič 
  23:21  21:8 [19']      
    [126] 19:50    M.Barauskaitė, S.Poklikajeva  
 5   Aina Ralytė 
 Vakarė Žilytė 
      21:10  19:21  21:10 [35']  
[85] 17:30    A.Ralytė, V.Žilytė      
 12   Jorūnė Šalnaitė 
 Lukrecija Bartuškaitė 
  21:7  16:21  21:17 [33']      
  [106] 18:40    S.Borisenko, A.Stankevičiūtė    
 13   Milana Černiauskaitė 
 Paulina Gečaitė 
    21:13  21:10 [19']    
[86] 17:30    S.Borisenko, A.Stankevičiūtė      
 4   Signė Borisenko 
 Augustė Stankevičiūtė 
  21:7  21:4 [14']       1-a vieta
      [187] 12:00    M.Sukackaitė, V.Paulauskaitė
 3   Jogailė Kelečiūtė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
        21:11  21:10 [16']
 J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė      
 14       ->      
  [107] 18:40    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė    
 11   Liepa Aleknavičiūtė 
 Agota Narvilaitė 
    21:11  21:19 [16']    
[87] 17:30    K.Čyvaitė, R.Vitkauskaitė      
 6   Kotryna Čyvaitė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
  21:7  21:7 [19']      
    [127] 20:15    M.Sukackaitė, V.Paulauskaitė  
 7   Smiltė Mauragytė 
 Atėnė Peleckytė 
      21:14  21:17 [20']  
[88] 17:30    A.Petkevičiūtė, A.Ramaneckaitė      
 10   Akvilė Petkevičiūtė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
  21:14  21:10 [18']      
  [108] 18:40    M.Sukackaitė, V.Paulauskaitė    
 15         21:5  21:7 [12']    
 M.Sukackaitė, V.Paulauskaitė      
 2   Monika Sukackaitė 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->    S.Borisenko, A.Stankevičiūtė   3-a vieta
      [188] 12:00    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė
       J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė   22:20  21:10 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vedrickaitė, T.Leonovič    
    [128] 20:15    A.Ralytė, V.Žilytė  
     A.Ralytė, V.Žilytė   21:17  21:13 [19']   5-a vieta
      [189] 12:00    A.Ralytė, V.Žilytė
     K.Čyvaitė, R.Vitkauskaitė     21:19  21:12 [16']
    [129] 20:15    K.Čyvaitė, R.Vitkauskaitė  
     A.Petkevičiūtė, A.Ramaneckaitė   21:6  21:17 [15']  
         
         
       G.Vedrickaitė, T.Leonovič   7-a vieta
      [190] 12:00    G.Vedrickaitė, T.Leonovič
       A.Petkevičiūtė, A.Ramaneckaitė   21:23  21:11  21:18 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Lygnugarytė, M.Rimkutė    
   D.Lygnugarytė, M.Rimkutė   ->    
    [130] 20:15    D.Lygnugarytė, M.Rimkutė  
   J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė     21:19  21:10 [20']  
  [109] 19:05    M.Černiauskaitė, P.Gečaitė    
   M.Černiauskaitė, P.Gečaitė   17:21  21:18  21:17 [32']     9-a vieta
      [191] 12:00    D.Lygnugarytė, M.Rimkutė
        23:21  21:19 [24']
   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė    
   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė   ->    
    [131] 20:15    L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė  
   S.Mauragytė, A.Peleckytė     21:17  21:15 [22']  
   S.Mauragytė, A.Peleckytė    
    ->    
         
       M.Černiauskaitė, P.Gečaitė   11-a vieta
      [192] 12:00    M.Černiauskaitė, P.Gečaitė
       S.Mauragytė, A.Peleckytė   21:19  21:18 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė  
     J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė   ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.