Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2019-04-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13 2019-04-14  
 1   Samanta Golubickaitė 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Golubickaitė, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [79] 16:10    S.Golubickaitė, P.Murėnaitė    
 9   Milda Lekšaitė 
 Akvilė Petkevičiūtė 
    21:7  21:3 [18']    
[62] 15:20    O.Ščerbakova, S.Borisenko      
 8   Oresta Ščerbakova 
 Signė Borisenko 
  21:14  21:16 [23']      
    [93] 17:00    S.Golubickaitė, P.Murėnaitė  
 5   Sofija Surgutskytė 
 Snežana Poklikajeva 
      19:21  21:5  21:6 [31']  
 S.Surgutskytė, S.Poklikajeva      
 12       ->      
  [80] 16:35    S.Surgutskytė, S.Poklikajeva    
 13         24:26  21:19  21:9 [41']    
 U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 4   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [184] 09:45    M.Sukackaitė, G.Mockutė
 3   Monika Sukackaitė 
 Gabija Mockutė 
        21:19  21:19 [27']
 M.Sukackaitė, G.Mockutė      
 14       ->      
  [81] 16:35    M.Sukackaitė, G.Mockutė    
 11         21:3  21:3 [12']    
 J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė      
 6   Jogailė Kelečiūtė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  ->      
    [94] 17:00    M.Sukackaitė, G.Mockutė  
 7   Minija Barauskaitė 
 Gustė Šuliauskaitė 
      21:17  21:13 [24']  
 M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė      
 10       ->      
  [82] 16:35    V.Paulauskaitė, V.Movšovič    
 15         21:3  21:5 [14']    
 V.Paulauskaitė, V.Movšovič      
 2   Viltė Paulauskaitė 
 Vitalija Movšovič 
  ->    S.Surgutskytė, S.Poklikajeva   3-a vieta
      [185] 09:45    V.Paulauskaitė, V.Movšovič
       V.Paulauskaitė, V.Movšovič   21:12  21:15 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     O.Ščerbakova, S.Borisenko    
     
     U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė   ->   5-a vieta
     
     J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė     ->
     
     M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Lekšaitė, A.Petkevičiūtė    
   M.Lekšaitė, A.Petkevičiūtė   ->    
     M.Lekšaitė, A.Petkevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Lekšaitė, A.Petkevičiūtė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.