Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2019-04-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13 2019-04-14 2019-04-14  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-16 vietos        
 L.Leonavičiūtė        
 32       ->        
  [26] 13:40    L.Leonavičiūtė      
 17   Adelė Krutkytė      21:11  21:3 [13']      
[5] 12:30    V.Bernotaitė        
 16   Viktorija Bernotaitė    21:7  21:13 [17']        
    [41] 14:30    L.Leonavičiūtė    
 9   Aurelija Ramaneckaitė        21:8  21:5 [15']    
[6] 12:30    A.Ramaneckaitė        
 24   Goda Vancevičiūtė    21:9  21:13 [19']        
  [27] 13:40    G.Vedrickaitė      
 25   Liepa Budrytė      22:20  21:8 [20']      
[7] 12:30    G.Vedrickaitė        
 8   Greta Vedrickaitė    21:6  21:7 [11']        
      [168] 09:00    A.Stankevičiūtė  
 5   Augustė Stankevičiūtė          21:7  21:9 [20']  
 A.Stankevičiūtė        
 28       ->        
  [28] 13:40    A.Stankevičiūtė      
 21   Emilija Kudirkaitė      21:3  21:7 [13']      
[8] 12:30    A.Jarutytė        
 12   Aistė Jarutytė    21:7  21:3 [14']        
    [42] 14:30    A.Stankevičiūtė    
 13   Nomeda Seniūnaitė        21:5  21:8 [16']    
[13] 12:50    N.Seniūnaitė        
 20   Astrėja Nutautaitė    21:13  21:14 [16']        
  [29] 13:40    L.Aleknavičiūtė      
 29         21:2  21:8 [11']      
 L.Aleknavičiūtė        
 4   Liepa Aleknavičiūtė    ->         1-a vieta
        [180] 09:20    J.Šalnaitė
 3   Jorūnė Šalnaitė            21:14  21:4 [19']
 J.Šalnaitė        
 30       ->        
  [30] 13:40    J.Šalnaitė      
 19   Urtė Gatelytė      21:12  21:13 [20']      
[14] 12:50    J.Kavaliauskaitė        
 14   Jorė Kavaliauskaitė    21:13  21:16 [18']        
    [43] 14:30    J.Šalnaitė    
 11   Marija Rimkutė        21:17  21:9 [22']    
[15] 12:50    M.Rimkutė        
 22   Amelija Klimaitė    21:7  21:10 [16']        
  [31] 13:40    T.Leonovič      
 27         21:7  21:7 [14']      
 T.Leonovič        
 6   Taja Leonovič    ->        
      [169] 09:00    J.Šalnaitė  
 7   Atėnė Peleckytė          21:18  21:1 [19']  
 A.Peleckytė        
 26       ->        
  [32] 14:05    A.Peleckytė      
 23   Loreta Radavičiūtė      21:5  21:7 [12']      
[16] 13:15    E.Dindaitė        
 10   Elzė Dindaitė    21:8  21:7 [15']        
    [44] 14:30    D.Lygnugarytė    
 15   Elija Dindaitė        21:15  21:9 [17']    
[19] 13:15    E.Smilginaitė        
 18   Eglė Smilginaitė    12:21  21:9  21:16 [22']      L.Leonavičiūtė   3-a vieta
  [33] 14:05    D.Lygnugarytė   [181] 09:20    L.Leonavičiūtė
 31         21:9  21:4 [12']    D.Lygnugarytė   17:21  21:9  21:11 [31']
 D.Lygnugarytė        
 2   Dangė Lygnugarytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Vedrickaitė    
      [170] 09:00    G.Vedrickaitė  
       L.Aleknavičiūtė   16:21  21:18  21:17 [34']   5-a vieta
        [182] 09:45    T.Leonovič
       T.Leonovič     21:6  24:22 [21']
      [171] 09:00    T.Leonovič  
       A.Peleckytė   21:16  21:9 [18']  
           
           
         L.Aleknavičiūtė   7-a vieta
       
         A.Peleckytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Bernotaitė      
    [45] 14:30    A.Ramaneckaitė    
     A.Ramaneckaitė   21:16  21:14 [17']    
      [172] 09:00    A.Ramaneckaitė  
     A.Jarutytė     24:22  21:14 [21']  
    [46] 14:30    N.Seniūnaitė    
     N.Seniūnaitė   11:21  21:17  21:13 [28']     9-a vieta
        [183] 09:45    M.Rimkutė
     J.Kavaliauskaitė       21:15  13:21  21:18 [35']
    [47] 14:30    M.Rimkutė    
     M.Rimkutė   21:13  21:9 [15']    
      [173] 09:00    M.Rimkutė  
     E.Dindaitė     21:19  21:9 [20']  
    [48] 14:55    E.Smilginaitė    
     E.Smilginaitė   19:21  21:13  24:22 [34']    
           
         N.Seniūnaitė   11-a vieta
       
         E.Smilginaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Bernotaitė    
       
       A.Jarutytė   ->   13-a vieta
       
       J.Kavaliauskaitė     ->
       
       E.Dindaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Krutkytė      
   A.Krutkytė   ->      
    [52] 14:55    G.Vancevičiūtė    
   G.Vancevičiūtė     21:3  21:8 [13']    
  [34] 14:05    G.Vancevičiūtė      
   L.Budrytė   21:13  21:6 [16']      
      [174] 09:20    G.Vancevičiūtė  
        21:10  21:19 [21']  
   E.Kudirkaitė      
   E.Kudirkaitė   ->      
    [53] 14:55    A.Nutautaitė    
   A.Nutautaitė     21:10  21:7 [16']    
   A.Nutautaitė      
    ->       17-a vieta
        [186] 09:45    E.Dindaitė
          21:14  17:21  21:15 [25']
   U.Gatelytė      
   U.Gatelytė   ->      
    [54] 14:55    U.Gatelytė    
   A.Klimaitė     21:8  21:12 [19']    
   A.Klimaitė      
    ->      
      [175] 09:20    E.Dindaitė  
        25:27  21:4  21:10 [28']  
   L.Radavičiūtė      
   L.Radavičiūtė   ->      
    [55] 14:55    E.Dindaitė    
   E.Dindaitė     21:8  21:10 [12']    
   E.Dindaitė      
    ->    A.Nutautaitė   19-a vieta
       
         U.Gatelytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Krutkytė    
       
       E.Kudirkaitė   ->   21-a vieta
       
       A.Klimaitė     ->
       
       L.Radavičiūtė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     L.Budrytė    
     L.Budrytė   ->    
       L.Budrytė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         L.Budrytė
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.