Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2019-04-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-13 2019-04-14  
 1   Domas Pakšys 
 Daniel Leonovič 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, D.Leonovič      
 16       ->      
  [35] 14:05    D.Pakšys, D.Leonovič    
 9   Jurgis Jatulis 
 Jokūbas Kazlauskas 
    21:5  21:6 [13']    
[20] 13:15    J.Jatulis, J.Kazlauskas      
 8   Rojus Ivanauskas 
 Adomas Mažeika 
  21:15  24:26  23:21 [33']      
    [60] 15:20    D.Pakšys, D.Leonovič  
 5   Emilis Jonkus 
 Titas Žibūda 
      21:9  22:20 [18']  
 E.Jonkus, T.Žibūda      
 12       ->      
  [36] 14:05    E.Jonkus, T.Žibūda    
 13         21:11  21:16 [18']    
 R.Dargis, M.Grytė      
 4   Rokas Dargis 
 Mykolas Grytė 
  ->       1-a vieta
      [176]    D.Pakšys, D.Leonovič
 3   Rokas Lesinskas 
 Kipras Sakalauskas 
        21:13  21:12 [17']
 R.Lesinskas, K.Sakalauskas      
 14       ->      
  [37] 14:05    B.Kamantauskas, A.Zavackas    
 11   Kipras Nugaras 
 Martynas Plauška 
    18:21  23:21  21:17 [40']    
[21] 13:15    B.Kamantauskas, A.Zavackas      
 6   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
  21:9  21:7 [15']      
    [61] 15:20    B.Kamantauskas, A.Zavackas  
 7   Tautvydas Puišys 
 Benas Markevičius 
      18:21  24:22  21:19 [15']  
[22] 13:15    T.Puišys, B.Markevičius      
 10   Nojus Alijauskas 
 Eimantas Puidokas 
  21:13  21:12 [19']      
  [38] 14:05    D.Tankevič, N.Tenikaitis    
 15         21:6  21:1 [13']    
 D.Tankevič, N.Tenikaitis      
 2   Dominik Tankevič 
 Nojus Tenikaitis 
  ->    E.Jonkus, T.Žibūda   3-a vieta
      [177] 09:20    D.Tankevič, N.Tenikaitis
       D.Tankevič, N.Tenikaitis   21:9  21:10 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Jatulis, J.Kazlauskas    
     
     R.Dargis, M.Grytė   ->   5-a vieta
     
     R.Lesinskas, K.Sakalauskas     ->
     
     T.Puišys, B.Markevičius   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Ivanauskas, A.Mažeika    
   R.Ivanauskas, A.Mažeika   ->    
     R.Ivanauskas, A.Mažeika  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   K.Nugaras, M.Plauška    
   K.Nugaras, M.Plauška   ->    
     
   N.Alijauskas, E.Puidokas     ->  
   N.Alijauskas, E.Puidokas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.