Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2019-05-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-11 2019-05-11 2019-05-12 2019-05-12  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [53] 18:10    I.Reznikas, K.Dauskurtas    
 9   Ramūnas Bilius 
 Šarūnas Bilius 
    21:14  21:17 [20']    
[35] 15:50    I.Reznikas, K.Dauskurtas      
 8   Ignas Reznikas 
 Kazimieras Dauskurtas 
  21:14  21:11 [18']      
    [69] 10:00    P.Bartušis, M.Šames  
 5   Tomas Vaškevičius 
 Benas Vaškevičius 
      21:9  21:9 [20']  
[32] 15:30    T.Vaškevičius, B.Vaškevičius      
 12   Vilius Bagdanavičius 
 Jonas Ožalas 
  21:19  21:12 [20']      
  [54] 18:10    P.Bartušis, M.Šames    
 13         21:7  21:11 [16']    
 P.Bartušis, M.Šames      
 4   Povilas Bartušis 
 Mark Šames 
  ->       1-a vieta
      [79] 13:00    P.Bartušis, M.Šames
 3   Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
        21:16  21:15 [22']
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 14       ->      
  [55] 18:10    T.Liorančas, K.Reimeris    
 11   Tautvydas Liorančas 
 Karolis Reimeris 
    15:21  21:14  21:19 [33']    
[33] 15:30    T.Liorančas, K.Reimeris      
 6   Evaldas Bradūnas 
 Linas Supronas 
  21:18  21:16 [19']      
    [70] 10:00    G.Dima, E.Slušnys  
 7   Laurynas Borusas 
 Simas Klioštoraitis 
      21:13  21:12 [20']  
[36] 15:50    L.Sparnauskis, R.Šileris      
 10   Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
  ->      
  [56] 18:10    G.Dima, E.Slušnys    
 15         21:16  15:21  21:13 [35']    
 G.Dima, E.Slušnys      
 2   Giedrius Dima 
 Edgaras Slušnys 
  ->    I.Reznikas, K.Dauskurtas   3-a vieta
      [80] 13:00    I.Reznikas, K.Dauskurtas
       T.Liorančas, K.Reimeris   21:15  21:14 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
     
     T.Vaškevičius, B.Vaškevičius   ->   5-a vieta
     
     D.Beržanskis, J.Petkus     ->
     
     L.Sparnauskis, R.Šileris   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Bilius, Š.Bilius    
   R.Bilius, Š.Bilius   ->    
     
   V.Bagdanavičius, J.Ožalas     ->  
   V.Bagdanavičius, J.Ožalas    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   E.Bradūnas, L.Supronas    
   E.Bradūnas, L.Supronas   ->    
     
   L.Borusas, S.Klioštoraitis     ->  
   L.Borusas, S.Klioštoraitis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.