Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-29  
 1   Perla Murėnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 P.Murėnaitė        
 32       ->        
  [123] 18:50    P.Murėnaitė      
 17   Atėnė Peleckytė      21:6  21:6 [14']      
[98] 17:15    T.Leonovič        
 16   Taja Leonovič    21:9  21:6 [16']        
    [148] 20:30    P.Murėnaitė    
 9   Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:7  21:7 [14']    
 M.Marcinkevičiūtė        
 24       ->        
  [124] 18:50    M.Barauskaitė      
 25         21:12  21:17 [19']      
 M.Barauskaitė        
 8   Minija Barauskaitė    ->        
      [198] 10:45    P.Murėnaitė  
 5   Signė Borisenko          21:11  21:14 [20']  
 S.Borisenko        
 28       ->        
  [125] 18:50    S.Borisenko      
 21   Milanta Sutkutė      21:9  21:15 [20']      
[99] 17:15    J.Šalnaitė        
 12   Jorūnė Šalnaitė    21:9  21:3 [13']        
    [149] 20:30    V.Paulauskaitė    
 13   Gabija Jurkevičiūtė        21:17  21:14 [22']    
[100] 17:15    G.Jurkevičiūtė        
 20   Lukrecija Bartuškaitė    21:10  21:18 [16']        
  [126] 18:50   V.Paulauskaitė      
 29         21:12  21:15 [25']      
 V.Paulauskaitė        
 4   Viltė Paulauskaitė    ->         1-a vieta
        [213] 12:00    P.Murėnaitė
 3   Snežana Poklikajeva            21:13  22:20 [20']
 S.Poklikajeva        
 30       ->        
  [129] 19:15    M.Lekšaitė      
 19   Augustė Leimonaitė      22:20  21:15 [20']      
[101] 17:15    M.Lekšaitė        
 14   Milda Lekšaitė    21:12  21:17 [19']        
    [150] 20:30    M.Lekšaitė    
 11   Kotryna Čyvaitė        21:13  21:11 [18']    
[102] 17:15    K.Čyvaitė        
 22   Aistė Comaitė    21:13  21:8 [13']        
  [127] 19:15    K.Čyvaitė      
 27         10:21  21:12  21:12 [25']      
 J.Kelečiūtė        
 6   Jogailė Kelečiūtė    ->        
      [199] 10:45    M.Sukackaitė  
 7   Kristė Anciūtė          21:8  21:6 [13']  
 K.Anciūtė        
 26       ->        
  [128] 19:15    K.Anciūtė      
 23         21:18  21:12 [19']      
 O.Ščerbakova        
 10   Oresta Ščerbakova    ->        
    [151] 20:50    M.Sukackaitė    
 15   Aina Ralytė        21:4  21:19 [16']    
[103] 17:40    G.Vedrickaitė        
 18   Greta Vedrickaitė    15:21  21:16  21:13 [34']      V.Paulauskaitė   3-a vieta
  [130] 19:15    M.Sukackaitė   [214] 12:00    V.Paulauskaitė
 31         21:0  21:3 [10']    M.Lekšaitė   21:7  21:13 [18']
 M.Sukackaitė        
 2   Monika Sukackaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Barauskaitė    
      [200] 10:45    S.Borisenko  
       S.Borisenko   21:15  21:14 [20']   5-a vieta
        [215] 12:00    S.Borisenko
       K.Čyvaitė     21:10  21:13 [18']
      [201] 11:00    K.Anciūtė  
       K.Anciūtė   21:15  21:16 [15']  
           
           
         M.Barauskaitė   7-a vieta
        [216] 12:15    M.Barauskaitė
         K.Čyvaitė   21:15  21:16 [19']
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Leonovič      
    [152] 20:50    T.Leonovič    
     M.Marcinkevičiūtė   21:16  21:13 [18']    
      [202] 11:00    T.Leonovič  
     J.Šalnaitė     13:21  21:16  22:20 [40']  
    [153] 20:50    J.Šalnaitė    
     G.Jurkevičiūtė   21:10  21:15 [17']     9-a vieta
        [217] 12:15    J.Kelečiūtė
     S.Poklikajeva       21:16  19:21  25:23 [37']
    [156] 20:50    J.Kelečiūtė    
     J.Kelečiūtė   18:21  21:12  21:12 [28']    
      [203] 11:00    J.Kelečiūtė  
     O.Ščerbakova     19:21  21:15  21:16 [42']  
    [157] 21:15    O.Ščerbakova    
     G.Vedrickaitė   21:11  21:18 [18']    
           
         J.Šalnaitė   11-a vieta
       
         O.Ščerbakova   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Marcinkevičiūtė    
       
       G.Jurkevičiūtė   ->   13-a vieta
       
       S.Poklikajeva     ->
       
       G.Vedrickaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Peleckytė      
   A.Peleckytė   ->      
     A.Peleckytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [154] 20:50    L.Bartuškaitė  
        21:18  23:21 [23']  
   M.Sutkutė      
   M.Sutkutė   ->      
    [131] 19:15    L.Bartuškaitė    
   L.Bartuškaitė     21:15  21:15 [17']    
   L.Bartuškaitė      
    ->       17-a vieta
        [204] 11:15    A.Leimonaitė
          ->
   A.Leimonaitė      
   A.Leimonaitė   ->      
    [132] 19:15    A.Leimonaitė    
   A.Comaitė     21:7  21:8 [14']    
   A.Comaitė      
    ->      
      [155] 20:50    A.Leimonaitė  
        24:22  21:12 [18']  
   .      
    ->      
     A.Ralytė    
   A.Ralytė     ->    
   A.Ralytė      
    ->    A.Peleckytė   19-a vieta
       
         A.Ralytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Sutkutė  
       M.Sutkutė   ->   21-a vieta
       
       A.Comaitė     ->
       A.Comaitė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.