Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-11, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28  
 1   Jorė Kavaliauskaitė ,   Elzė Dindaitė   Dėl 1-4 vietų    
 J.Kavaliauskaitė, E.Dindaitė    
 8       ->    
  [63] 14:50    J.Kavaliauskaitė, E.Dindaitė  
 5   Rusnė Vidzėnaitė ,   Ugnė Tiškutė      21:12  21:17 [21']  
[58] 14:30    R.Vidzėnaitė, U.Tiškutė    
 4   Urtė Mackevičiūtė ,   Mila Leonovič    21:11  21:10 [20']    1-a vieta
    [196] 10:30    G.Vancevičiūtė, N.Seniūnaitė
 3   Urtė Gatelytė ,   Ieva Paškevičiūtė        21:16  21:13 [21']
[59] 14:30    U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė    
 6   Marija Kolojanskaitė ,   Gretė Velykytė    21:13  21:7 [16']    
  [66] 14:50    G.Vancevičiūtė, N.Seniūnaitė  
 7         21:13  21:16 [21']  
 G.Vancevičiūtė, N.Seniūnaitė    
 2   Goda Vancevičiūtė ,   Nomeda Seniūnaitė    ->    
     
     R.Vidzėnaitė, U.Tiškutė  3-a vieta
  [197] 10:30    U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė
   U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė   ->
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   U.Mackevičiūtė, M.Leonovič  
   U.Mackevičiūtė, M.Leonovič   ->  5-a vieta
    [67] 15:15    U.Mackevičiūtė, M.Leonovič
   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė     18:21  21:18  21:13 [42']
   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.