Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-11, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28  
 1   Daniel Leonovič ,   Nomeda Seniūnaitė   Dėl 1-4 vietų    
 D.Leonovič, N.Seniūnaitė    
 8       ->    
  [104] 17:40    D.Leonovič, N.Seniūnaitė  
 5   Joringis Skirgaila ,   Jorė Kavaliauskaitė      21:11  21:17 [18']  
[93] 16:50    J.Skirgaila, J.Kavaliauskaitė    
 4   Daniel Tankevič ,   Urtė Gatelytė    13:21  21:15  21:18 [30']    1-a vieta
       D.Tankevič, G.Vancevičiūtė
 3   Adomas Mažeika ,   Elzė Dindaitė        21:9  21:4 [14']
[94] 16:50    A.Mažeika, E.Dindaitė    
 6   Rokas Daugėla ,   Mila Leonovič    21:10  21:10 [16']    
  [105] 17:40    D.Tankevič, G.Vancevičiūtė  
 7   Rokas Krūminas ,   Rusnė Vidzėnaitė      21:9  21:7 [15']  
[95] 16:50    D.Tankevič, G.Vancevičiūtė    
 2   Dominik Tankevič ,   Goda Vancevičiūtė    21:5  21:11 [12']    
     
     J.Skirgaila, J.Kavaliauskaitė  3-a vieta
     J.Skirgaila, J.Kavaliauskaitė
   A.Mažeika, E.Dindaitė   21:5  22:20 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   D.Tankevič, U.Gatelytė  
   D.Tankevič, U.Gatelytė   ->  5-a vieta
       D.Tankevič, U.Gatelytė
   R.Daugėla, M.Leonovič     21:17  21:15 [16']
  [106] 17:40    R.Krūminas, R.Vidzėnaitė  
   R.Krūminas, R.Vidzėnaitė   23:21  21:8 [18']  
       
       
     7-a vieta
     R.Daugėla, M.Leonovič
     R.Daugėla, M.Leonovič   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.