Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es), Data: 2019-03-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Vaidas Mackevičius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Mackevičius, G.Šiaučiūnas      
 16       ->      
  [62] 14:10   V.Mackevičius, G.Šiaučiūnas    
 9   Giedrius Lukošius 
 Artūras Ščerbakovas 
    19:21  23:21  21:15 [41']    
[48] 12:50   R.Poškus, G.Strumila      
 8   Robertas Poškus 
 Giedrius Strumila 
  19:21  21:14  21:7 [43']      
    [76] 15:00   J.Šileris, V.Turolevičius  
 5   Andrius Mockus 
 Tadas Staniulis 
      24:22  21:15 [26']  
[49] 13:15   A.Mockus, T.Staniulis      
 12   Mindaugas Loveikis 
 Ignas Vaivada 
  18:21  21:11  21:19 [30']      
  [63] 14:10   J.Šileris, V.Turolevičius    
 13   Vitoldas Dragūnas 
 Remigijus Jasudėnas 
    21:19  21:19 [24']    
[50] 13:15   J.Šileris, V.Turolevičius      
 4   Jonas Šileris 
 Vaidas Turolevičius 
  21:16  21:13 [23']       1-a vieta
      [90] 15:50   T.Paliulis, A.Žvilauskas
 3   Žanas Ramonas 
 Ramūnas Paškevičius 
        21:19  21:15 [21']
 Ž.Ramonas, R.Paškevičius      
 14       ->      
  [64] 14:10   T.Paliulis, A.Žvilauskas    
 11   Vidas Jelinskas 
 Saulius Lapienis 
    19:21  21:8  21:10 [32']    
[51] 13:15   T.Paliulis, A.Žvilauskas      
 6   Tautvydas Paliulis 
 Arturas Žvilauskas 
  21:8  21:7 [19']      
    [77] 15:00   T.Paliulis, A.Žvilauskas  
 7   Evaldas Gedminas 
 Remigijus Reimeris 
      22:20  21:5 [21']  
[52] 13:15   A.Kovarskas, L.Vilkišius      
 10   Adomas Kovarskas 
 Liucijus Vaidas Vilkišius 
  21:14  21:15 [22']      
  [65] 14:10   R.Masevičius, E.Peleckis    
 15         21:13  21:18 [26']    
 R.Masevičius, E.Peleckis      
 2   Raimundas Masevičius 
 Egidijus Peleckis 
  ->    V.Mackevičius, G.Šiaučiūnas   3-a vieta
      [91] 16:20   V.Mackevičius, G.Šiaučiūnas
       R.Masevičius, E.Peleckis   21:10  21:12 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Poškus, G.Strumila    
    [78] 15:00   A.Mockus, T.Staniulis  
     A.Mockus, T.Staniulis   21:17  21:13 [23']   5-a vieta
      [92] 16:20   A.Mockus, T.Staniulis
     Ž.Ramonas, R.Paškevičius     12:21  21:12  21:13 [29']
    [79] 15:25   A.Kovarskas, L.Vilkišius  
     A.Kovarskas, L.Vilkišius   21:17  19:21  21:17 [38']  
         
         
       R.Poškus, G.Strumila   7-a vieta
      [93] 16:20   R.Poškus, G.Strumila
       Ž.Ramonas, R.Paškevičius   21:12  20:22  21:15 [39']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Lukošius, A.Ščerbakovas    
   G.Lukošius, A.Ščerbakovas   ->    
    [80] 15:25   M.Loveikis, I.Vaivada  
   M.Loveikis, I.Vaivada     21:19  21:18 [21']  
  [66] 14:10   M.Loveikis, I.Vaivada    
   V.Dragūnas, R.Jasudėnas   21:16  21:18 [24']     9-a vieta
      [94] 16:20   M.Loveikis, I.Vaivada
        21:13  11:21  21:19 [29']
   V.Jelinskas, S.Lapienis    
   V.Jelinskas, S.Lapienis   ->    
    [81] 15:25   E.Gedminas, R.Reimeris  
   E.Gedminas, R.Reimeris     21:18  21:9 [24']  
   E.Gedminas, R.Reimeris    
    ->    
         
       G.Lukošius, A.Ščerbakovas   11-a vieta
      [95] 16:20   G.Lukošius, A.Ščerbakovas
       V.Jelinskas, S.Lapienis   21:9  21:17 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Dragūnas, R.Jasudėnas  
     V.Dragūnas, R.Jasudėnas   ->   13-a vieta
       V.Dragūnas, R.Jasudėnas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.