Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es), Data: 2019-03-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Eglė Gedminienė 
 Ingrida Savickienė 
22
20
21
9
 23'
13
21
21
18
20
22
 35'
18
21
21
15
19
21
 33'
15
21
14
21
 22'
184/189
-5
1
4
2 Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
20
22
9
21
 23'
16
21
15
21
 23'
14
21
3
21
 19'
14
21
21
17
19
21
 32'
131/186
-55
0
5
3 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
13
18
21
22
20
 35'
21
16
21
15
 23'
17
21
21
14
14
21
 34'
18
21
18
21
 27'
191/183
8
2
3
4 Milda Gumbrevičiūtė 
 Laura Paulauskaitė 
21
18
15
21
21
19
 33'
21
14
21
3
 19'
21
17
14
21
21
14
 34'
17
21
9
21
 22'
181/169
12
3
2
5 Viltė Navardauskaitė 
 Diana Valantinaitė 
21
15
21
14
 22'
21
14
17
21
21
19
 32'
21
18
21
18
 27'
21
17
21
9
 22'
185/145
40
4
1

  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Pirmas Kraujas
2019-03-23 12:00 2019-03-23 18:00
Delfi, Vilnius
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.