Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es), Data: 2019-03-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Molis, P.Varaneckas      
 16       ->      
  [57] 13:40   E.Daukintis, D.Kumar    
 9   Vilius Klimantavičius 
 Vaidas Šmitas 
    21:15  21:13 [20']    
[45] 12:50   E.Daukintis, D.Kumar      
 8   Edmundas Daukintis 
 Devender Kumar 
  21:7  21:15 [26']      
    [71] 14:35   E.Daukintis, D.Kumar  
 5   Ridas Andrijauskas 
 Artūras Liutkus 
      21:15  21:10 [15']  
 R.Andrijauskas, A.Liutkus      
 12       ->      
  [58] 13:40   G.Bartušis, T.Jarutis    
 13         22:20  21:11 [21']    
 G.Bartušis, T.Jarutis      
 4   Gintautas Bartušis 
 Tadas Jarutis 
  ->       1-a vieta
      [86] 15:50   E.Daukintis, D.Kumar
 3   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
        21:10  21:14 [21']
 A.Butkus, D.Likas      
 14       ->      
  [59] 13:40   A.Šadauskas, G.Vilčinskas    
 11   Mindaugas Butautas 
 Ramūnas Mackevičius 
    21:17  21:19 [26']    
[46] 12:50   A.Šadauskas, G.Vilčinskas      
 6   Aurelijus Šadauskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
  21:18  21:11 [21']      
    [72] 14:35   K.Krūminas, E.Petrošius  
 7   Darius Jurgilas 
 Tomas Tenikaitis 
      21:14  21:16 [26']  
[47] 12:50   D.Jurgilas, T.Tenikaitis      
 10   Remigijus Peleckis 
 Deividas Staškevičius 
  21:17  21:14 [25']      
  [60] 13:40   K.Krūminas, E.Petrošius    
 15         21:14  15:21  21:17 [36']    
 K.Krūminas, E.Petrošius      
 2   Kęstutis Krūminas 
 Edmundas Petrošius 
  ->    G.Bartušis, T.Jarutis   3-a vieta
      [87] 15:50   A.Šadauskas, G.Vilčinskas
       A.Šadauskas, G.Vilčinskas   21:16  10:21  21:14 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Molis, P.Varaneckas    
    [73] 15:00   N.Molis, P.Varaneckas  
     R.Andrijauskas, A.Liutkus   21:15  24:22 [25']   5-a vieta
      [88] 15:50   A.Butkus, D.Likas
     A.Butkus, D.Likas     21:19  21:12 [22']
    [74] 15:00   A.Butkus, D.Likas  
     D.Jurgilas, T.Tenikaitis   21:11  16:21  21:15 [38']  
         
         
       R.Andrijauskas, A.Liutkus   7-a vieta
      [89] 15:50   D.Jurgilas, T.Tenikaitis
       D.Jurgilas, T.Tenikaitis   21:11  21:16 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Klimantavičius, V.Šmitas    
   V.Klimantavičius, V.Šmitas   ->    
     V.Klimantavičius, V.Šmitas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [75] 15:00   M.Butautas, R.Mackevičius
        21:11  21:12 [21']
   M.Butautas, R.Mackevičius    
   M.Butautas, R.Mackevičius   ->    
    [61] 14:10   M.Butautas, R.Mackevičius  
   R.Peleckis, D.Staškevičius     21:12  21:12 [18']  
   R.Peleckis, D.Staškevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Peleckis, D.Staškevičius
       R.Peleckis, D.Staškevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.