Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Rene Leeman    Dėl 1-16 vietos        
 R.Leeman        
 32       ->        
     R.Leeman      
 17   Akseli Nummi      21:13  21:15 [20']      
   A.Nummi        
 16   Siim Saarse    21:18  14:21  21:12 [30']        
       R.Leeman    
 9   Mikhail Makarov        21:16  21:6 [17']    
 M.Makarov        
 24       ->        
     M.Makarov      
 25         21:12  23:25  21:19 [41']      
 M.Gedrimas        
 8   Markas Gedrimas    ->        
         R.Leeman  
 5   Toms Sala          21:15  13:21  21:11 [30']  
 T.Sala        
 28       ->        
     A.Aalto      
 21   Dominik Tankevič      21:13  21:2 [17']      
   A.Aalto        
 12   Akseli Aalto    21:11  21:9 [19']        
       A.Melleri    
 13   Emilis Jonkus        19:21  21:17  21:16 [35']    
   A.Melleri        
 20   Alvar Melleri    21:11  21:7 [13']        
     A.Melleri      
 29         21:13  21:12 [21']      
 D.Silivanov        
 4   Daniil Silivanov    ->         1-a vieta
           R.Leeman
 3   Domas Pakšys            21:18  21:19 [22']
 D.Pakšys        
 30       ->        
     D.Pakšys      
 19   Andrejs Vilnis      21:16  26:24 [29']      
   D.Kashin        
 14   Dmitri Kashin    21:5  21:5 [17']        
       D.Pakšys    
 11   Karl Aksel Männik        21:16  18:21  21:12 [31']    
   K.Männik        
 22   Daniel Leonovič    21:7  21:8 [15']        
     A.Schmidt      
 27         21:23  21:17  21:15 [37']      
 A.Schmidt        
 6   Andrei Schmidt    ->        
         O.Oldorff  
 7   Tommi Kaikkonen          21:11  21:12 [18']  
 T.Kaikkonen        
 26       ->        
     T.Kaikkonen      
 23         21:11  21:7 [13']      
 R.Lidaks        
 10   Ričards Lidaks    ->        
       O.Oldorff    
 15   Janis Jaunslavietis        21:18  21:12 [21']    
   R.Lesinskas        
 18   Rokas Lesinskas    21:14  15:21  21:19 [39']      A.Melleri   3-a vieta
     O.Oldorff      A.Melleri
 31         21:7  21:9 [16']    D.Pakšys   21:13  19:21  23:21 [34']
 O.Oldorff        
 2   Oliver Oldorff    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Makarov    
         A.Aalto  
       A.Aalto   24:22  23:21 [31']   5-a vieta
       
       A.Schmidt     ->
         T.Kaikkonen  
       T.Kaikkonen   23:21  21:18 [29']  
           
           
         M.Makarov   7-a vieta
       
         A.Schmidt   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Nummi      
       A.Nummi    
     M.Gedrimas   21:11  19:21  21:16 [30']    
         A.Nummi  
     T.Sala     21:13  23:21 [24']  
       D.Silivanov    
     D.Silivanov   21:5  21:10 [17']     9-a vieta
       
     D.Kashin       ->
       K.Männik    
     K.Männik   20:22  21:12  21:10 [33']    
         K.Männik  
     R.Lidaks     21:13  21:9 [17']  
       R.Lesinskas    
     R.Lesinskas   21:6  21:14 [16']    
           
         D.Silivanov   11-a vieta
       
         R.Lesinskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Gedrimas    
         M.Gedrimas  
       T.Sala   21:14  21:19 [19']   13-a vieta
       
       D.Kashin     ->
         D.Kashin  
       R.Lidaks   21:6  21:11 [16']  
           
           
         T.Sala   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      R.Lidaks   ->
         
   S.Saarse      
   S.Saarse   ->      
     S.Saarse    
      ->    
   .      
    ->      
         S.Saarse  
        8:21  21:12  21:9 [20']  
   D.Tankevič      
   D.Tankevič   ->      
       E.Jonkus    
   E.Jonkus     21:14  21:18 [19']    
   E.Jonkus      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   A.Vilnis      
   A.Vilnis   ->      
       D.Leonovič    
   D.Leonovič     22:20  21:6 [20']    
   D.Leonovič      
    ->      
         J.Jaunslavietis  
        21:13  23:21 [20']  
   .      
    ->      
     J.Jaunslavietis    
   J.Jaunslavietis     ->    
   J.Jaunslavietis      
    ->    E.Jonkus   19-a vieta
       
         D.Leonovič   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       D.Tankevič  
       D.Tankevič   ->   21-a vieta
           D.Tankevič
       A.Vilnis     21:10  21:15 [18']
       A.Vilnis  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.