Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-16, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Mario Kirisma    Dėl 1-8 vietos      
 M.Kirisma      
 16       ->      
     M.Kirisma    
 9   Li Kaiwen      21:12  21:17 [20']    
   L.Kaiwen      
 8   Davis Strazdins    21:10  21:11 [17']      
       M.Kirisma  
 5   Robin Schmalz        21:16  18:21  21:14 [36']  
   R.Schmalz      
 12   Patriks Kandis    21:7  21:13 [17']      
     R.Schmalz    
 13   Matas Mackevičius      21:16  21:16 [22']    
   A.Zandovskis      
 4   Alens Zandovskis    21:15  21:7 [19']       1-a vieta
         M.Kirisma
 3   Dovas Genys          21:19  21:16 [19']
   D.Genys      
 14   Pauls Rozenvalds    21:16  21:18 [23']      
     S.Kaasinen    
 11   Hugo Themas      21:13  21:11 [21']    
   S.Kaasinen      
 6   Samu Kaasinen    21:12  21:12 [20']      
       S.Kaasinen  
 7   Rapolas Grigaliūnas        19:21  21:18  21:17 [47']  
   M.Aolaid      
 10   Märt Aolaid    21:19  21:19 [23']      
     T.Pohjanpalo    
 15   Vytautas Šukys      21:6  21:10 [18']    
   T.Pohjanpalo      
 2   Toivo Pohjanpalo    21:13  21:5 [17']    R.Schmalz   3-a vieta
         R.Schmalz
       T.Pohjanpalo   21:14  21:13 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Kaiwen    
       L.Kaiwen  
     A.Zandovskis   21:11  21:9 [19']   5-a vieta
     
     D.Genys     ->
       M.Aolaid  
     M.Aolaid   21:7  21:16 [16']  
         
         
       A.Zandovskis   7-a vieta
     
       D.Genys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Strazdins    
   D.Strazdins   ->    
       P.Kandis  
   P.Kandis     21:10  22:24  21:14 [28']  
     P.Kandis    
   M.Mackevičius   21:9  21:10 [14']     9-a vieta
     
   P.Rozenvalds       ->
     H.Themas    
   H.Themas   21:10  21:11 [16']    
       H.Themas  
   R.Grigaliūnas     16:21  23:21  23:21 [42']  
     R.Grigaliūnas    
   V.Šukys   21:7  21:15 [20']    
         
       D.Strazdins   11-a vieta
     
       R.Grigaliūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Mackevičius  
     M.Mackevičius   ->   13-a vieta
     
     P.Rozenvalds     ->
     
     V.Šukys   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.