Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian U-17 2019 , Data: 2019-10-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 34, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-04 2019-10-04 2019-10-04 2019-10-05 2019-10-05  
 1   Alisa Kironda    Dėl 1-32 vietos          
 A.Kironda          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [23] 12:30    A.Kironda        
 33   Varvara Shirinkina      21:15  21:15 [27']        
 V.Shirinkina          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [47] 15:50    A.Kironda      
 17   Clemence Gaudreau        21:13  21:9 [21']      
 C.Gaudreau          
 48       ->          
  [24] 12:30    C.Gaudreau        
 49   Julia Stankiewicz      21:16  21:8 [22']        
 J.Stankiewicz          
 16       ->       Dėl 1-4 vietos    
      [85] 11:10    A.Kironda    
 9   Anastasiia Kosenchuk          21:17  21:13 [28']    
 A.Kosenchuk          
 56       ->          
  [25] 12:50    A.Kosenchuk        
 41   Arta Priedniece      21:7  21:7 [17']        
 A.Priedniece          
 24       ->          
    [48] 15:50    A.Kosenchuk      
 25   Marta Emili Teller        21:14  21:7 [22']      
 M.Teller          
 40       ->          
  [26] 12:50    J.Wojcik        
 57   Julia Wojcik      21:9  21:9 [16']        
 J.Wojcik          
 8       ->         Dėl 1-2 vietos  
        [101] 16:00    A.Kironda  
 5   Monika Sukackaitė            10:21  21:9  21:9 [33']  
 M.Sukackaitė          
 60       ->          
  [27] 13:00    M.Sukackaitė        
 37   Valeriya Isaeva      21:16  21:10 [18']        
 V.Isaeva          
 28       ->          
    [49] 16:00    P.Mastiaeva      
 21   Polina Mastiaeva        21:8  20:22  21:13 [38']      
 P.Mastiaeva          
 44       ->          
  [28] 13:00    P.Mastiaeva        
 53   Martyna Kowalczyk      21:11  21:13 [18']        
 M.Kowalczyk          
 12       ->          
      [81] 10:25    P.Mastiaeva    
 13   Marie Cesari          23:25  21:8  21:17 [55']    
 M.Cesari          
 52       ->          
  [29] 13:20    M.Cesari        
 45   Viltė Paulauskaitė      21:16  21:18 [30']        
 V.Paulauskaitė          
 20       ->          
    [50] 16:00    M.Cesari      
 29   Alina Bakirova        21:16  18:21  21:15 [40']      
 A.Bakirova          
 36       ->          
  [30] 13:20    H.Crespel        
 61   Herveline Crespel      21:9  21:2 [15']        
[2] 10:00    H.Crespel          
 4   Daria Potapova    21:18  21:12 [25']           1-a vieta
          [111]    A.Kironda
 3   Signė Borisenko              21:14  21:17 [28']
[3] 10:00    M.Kuptcova          
 62   Mariia Kuptcova    21:12  21:3 [15']          
  [31] 13:30    M.Kuptcova        
 35         21:9  21:6 [17']        
 K.Ilves          
 30   Kadi Ilves    ->          
    [51] 16:20    M.Kuptcova      
 19           21:11  21:11 [19']      
 K.Kisielewska          
 46   Katarzyna Kisielewska    ->          
  [32] 13:30   K.Kisielewska        
 51           B/Ž        
 D.Gajda          
 14   Dominika Gajda    ->          
      [86] 11:10    F.Nurit    
 11             21:16  17:21  21:17 [47']    
 J.Kelečiūtė          
 54   Jogailė Kelečiūtė    ->          
  [33] 13:50    D.Kharlampovich        
 43         21:13  21:4 [18']        
 D.Kharlampovich          
 22   Daria Kharlampovich    ->          
    [52] 16:20    F.Nurit      
 27           19:21  21:17  21:15 [48']      
 O.Ščerbakova          
 38   Oresta Ščerbakova    ->          
  [34] 13:50    F.Nurit        
 59         21:9  21:12 [24']        
 F.Nurit          
 6   Floriane Nurit    ->          
        [99] 15:30    G.Mezentseva  
 7               21:9  21:15 [27']  
 K.Desmots-Chacun          
 58   Kathell Desmots-Chacun    ->          
  [35] 14:00    G.Lisochkina        
 39         19:21  23:21  21:18 [44']        
 G.Lisochkina          
 26   Galina Lisochkina    ->          
    [53] 16:30    G.Mezentseva      
 23           21:10  21:10 [18']      
 C.Pognante          
 42   Camille Pognante    ->          
  [36] 14:00    G.Mezentseva        
 55         21:13  21:16 [22']        
 G.Mezentseva          
 10   Galina Mezentseva    ->          
      [82] 10:25    G.Mezentseva    
 15             21:11  21:17 [22']    
 A.Huynh          
 50   Alicia Huynh    ->        P.Mastiaeva   3-a vieta
  [37] 14:20   A.Babre    
 47           B/Ž      F.Nurit   ->
 A.Babre          
 18   Arina Babre    ->          
    [54] 16:30    P.Murėnaitė      
 31           21:15  21:9 [21']      
 D.Gilmanova          
 34   Diana Gilmanova    ->          
  [38] 14:20    P.Murėnaitė        
 63         21:8  21:16 [20']        
 P.Murėnaitė          
 2   Perla Murėnaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         A.Kosenchuk    
         
         M.Cesari   ->   5-a vieta
         
         M.Kuptcova     ->
         
         P.Murėnaitė   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       C.Gaudreau      
         
       J.Wojcik   ->    
         
       M.Sukackaitė     ->  
         
       H.Crespel   ->     9-a vieta
         
       K.Kisielewska       ->
         
       D.Kharlampovich   ->    
         
       G.Lisochkina     ->  
         
       A.Babre   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     V.Shirinkina        
         
     J.Stankiewicz   ->      
         
     A.Priedniece     ->    
         
     M.Teller   ->      
         
     V.Isaeva       ->  
         
     M.Kowalczyk   ->      
         
     V.Paulauskaitė     ->    
         
     A.Bakirova   ->       17-a vieta
         
     K.Ilves         ->
         
     D.Gajda   ->      
         
     J.Kelečiūtė     ->    
         
     O.Ščerbakova   ->      
         
     K.Desmots-Chacun       ->  
         
     C.Pognante   ->      
         
     A.Huynh     ->    
         
     D.Gilmanova   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         D.Potapova  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       D.Potapova    
        ->    
   .        
    ->        
     D.Potapova      
      ->      
   D.Potapova        
   D.Potapova   ->         33-a vieta
         
   S.Borisenko           ->
   S.Borisenko        
    ->        
     S.Borisenko      
      ->      
   .        
    ->        
       S.Borisenko    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         S.Borisenko  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     .  
      ->     ->
   .        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.