Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Badmintono turnyras, Data: 2019-01-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12  
 1   Marius Akucevičius    Dėl 1-16 vietos        
 M.Akucevičius        
 32       ->        
  [8] 09:00    M.Akucevičius      
 17   Pavel Gusev      21:7  21:6 [14']      
[1] 09:00    T.Grigas        
 16   Tomas Grigas    17:21  21:10  21:13 [31']        
    [20] 09:50    M.Akucevičius    
 9   Audrius Vilčinskas        24:26  21:17  24:22 [47']    
 A.Vilčinskas        
 24       ->        
  [9] 09:25    S.Novikas      
 25         14:21  21:12  21:14 [30']      
 S.Novikas        
 8   Simas Novikas    ->        
      [33] 10:40    M.Akucevičius  
 5   Egidijus Merkevičius          15:21  21:17  21:12 [33']  
 E.Merkevičius        
 28       ->        
  [10] 09:25    A.Olšauskas      
 21   Pavel Kastsianevich      21:19  9:21  21:18 [29']      
[2] 09:00    A.Olšauskas        
 12   Artūras Olšauskas    21:16  22:20 [23']        
    [21] 09:50    A.Olšauskas    
 13   Simas Kanapeckas        21:16  21:11 [21']    
[3] 09:00    S.Kanapeckas        
 20   Rimantas Zavackas    16:21  21:6  21:14 [23']        
  [11] 09:25    S.Kanapeckas      
 29         22:20  8:21  21:16 [31']      
 M.Povilaitis        
 4   Martynas Povilaitis    ->         1-a vieta
        [46] 11:05    M.Piatrushka
 3   Ramūnas Kavaliauskas            21:12  21:12 [19']
 R.Kavaliauskas        
 30       ->        
  [12] 09:25    R.Kavaliauskas      
 19   Simas Malakauskas      21:18  21:18 [19']      
[4] 09:00    S.Malakauskas        
 14   Vidas Pilvinis    19:21  21:17  21:17 [35']        
    [22] 09:50    R.Kavaliauskas    
 11   Marius Brazauskas        21:15  21:18 [22']    
 M.Brazauskas        
 22       ->        
  [13] 09:25    M.Brazauskas      
 27         21:14  21:8 [16']      
 A.Rimkus        
 6   Albertas Rimkus    ->        
      [34] 10:40    M.Piatrushka  
 7   Andrius Montrimas          22:20  21:19 [25']  
 A.Montrimas        
 26       ->        
  [14] 09:25    A.Montrimas      
 23         21:12  21:11 [17']      
 D.Kairys        
 10   Darius Kairys    ->        
    [23] 09:50    M.Piatrushka    
 15   Česlovas Ramanauskas        21:17  15:21  21:18 [31']    
[5] 09:00    M.Piatrushka        
 18   Mikalai Piatrushka    21:8  21:13 [15']      A.Olšauskas   3-a vieta
  [15] 09:25    M.Piatrushka   [47] 11:05    A.Olšauskas
 31         21:18  21:18 [17']    R.Kavaliauskas   19:21  21:17  21:10 [31']
 E.Adakauskas        
 2   Elmoras Adakauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Novikas    
      [35] 10:40    S.Novikas  
       S.Kanapeckas   12:21  21:18  21:19 [31']   5-a vieta
        [48] 11:05    A.Montrimas
       M.Brazauskas     21:15  21:17 [23']
      [36] 10:40    A.Montrimas  
       A.Montrimas   21:14  21:15 [19']  
           
           
         S.Kanapeckas   7-a vieta
       
         M.Brazauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Grigas      
    [24] 09:50    A.Vilčinskas    
     A.Vilčinskas   21:19  21:11 [20']    
      [37] 10:40    M.Povilaitis  
     E.Merkevičius     21:10  21:17 [19']  
    [25] 10:15    M.Povilaitis    
     M.Povilaitis   21:16  17:21  30:28 [38']     9-a vieta
        [49] 11:30    S.Malakauskas
     S.Malakauskas       21:11  17:21  21:16 [28']
    [26] 10:15    S.Malakauskas    
     A.Rimkus   19:21  21:15  21:17 [31']    
      [38] 10:40    S.Malakauskas  
     D.Kairys     21:17  21:16 [17']  
    [27] 10:15    E.Adakauskas    
     E.Adakauskas   11:21  21:17  21:12 [32']    
           
         A.Vilčinskas   11-a vieta
       
         E.Adakauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Grigas    
       
       E.Merkevičius   ->   13-a vieta
       
       A.Rimkus     ->
       
       D.Kairys   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   P.Gusev      
   P.Gusev   ->      
     P.Gusev    
      ->    
   .      
    ->      
      [39] 10:40    P.Kastsianevich  
        21:17  24:22 [25']  
   P.Kastsianevich      
   P.Kastsianevich   ->      
    [28] 10:15    P.Kastsianevich    
   R.Zavackas     21:8  21:15 [16']    
   R.Zavackas      
    ->       17-a vieta
        [50] 11:30    P.Kastsianevich
          21:8  21:11 [14']
   V.Pilvinis      
   V.Pilvinis   ->      
     V.Pilvinis    
      ->    
   .      
    ->      
      [40] 10:40    Č.Ramanauskas  
        21:18  13:21  21:16 [31']  
   .      
    ->      
     Č.Ramanauskas    
   Č.Ramanauskas     ->    
   Č.Ramanauskas      
    ->    P.Gusev   19-a vieta
       
         V.Pilvinis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       R.Zavackas  
       R.Zavackas   ->   21-a vieta
         R.Zavackas
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug D    V  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.