Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian International Youth (U15/U13), Data: 2019-11-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30  
 1   Yegor Leontyev    Dėl 1-16 vietos        
 Y.Leontyev        
 32       ->        
  [119] 16:35    Y.Leontyev      
 17   Paulius Jakubčionis      21:11  21:11 [15']      
[109] 15:40    R.Bratčikovs        
 16   Rolands Bratčikovs    21:11  21:15 [16']        
    [139] 17:25    Y.Leontyev    
 9   Hugo Themas        21:19  21:17 [24']    
 H.Themas        
 24       ->        
  [120] 16:35    H.Themas      
 25         21:13  21:6 [16']      
 A.Kupratsevich        
 8   Aliaksei Kupratsevich    ->        
      [220] 11:20    Y.Leontyev  
 5   Dmytro Shcherbatiuk          25:27  21:13  24:22 [39']  
 D.Shcherbatiuk        
 28       ->        
  [121] 16:35    D.Shcherbatiuk      
 21         18:21  21:10  21:12 [32']      
 C.Talts        
 12   Chris Robin Talts    ->        
    [140] 17:25    D.Shcherbatiuk    
 13   Oleksandr Chyrun        21:15  21:13 [24']    
[110] 15:40    O.Chyrun        
 20   Kristupas Milašauskas    21:8  21:4 [13']        
  [122] 16:35    O.Chyrun      
 29         21:6  21:17 [22']      
 D.Kashin        
 4   Dmitri Kashin    ->         1-a vieta
        [263] 14:00    Y.Leontyev
 3   Tregert Gustav Värv            19:21  21:13  21:9 [34']
 T.Värv        
 30       ->        
  [123] 16:35    T.Värv      
 19   Justas Peciukonis      22:20  21:16 [19']      
[111] 16:05    I.Fralou        
 14   Ivan Fralou    21:13  21:11 [14']        
    [141] 17:50    I.Tsaregorodtsev    
 11   Ivan Tsaregorodtsev        21:19  21:16 [22']    
 I.Tsaregorodtsev        
 22       ->        
  [124] 16:35    I.Tsaregorodtsev      
 27         21:3  21:9 [13']      
 M.Gedrimas        
 6   Markas Gedrimas    ->        
      [221] 11:20    I.Tsaregorodtsev  
 7   Karl Aksel Männik          21:8  21:16 [21']  
 K.Männik        
 26       ->        
  [125] 16:35    K.Männik      
 23         21:3  21:19 [15']      
 M.Šatkauskas        
 10   Mantas Šatkauskas    ->        
    [142] 17:50    K.Männik    
 15   Dominykas Gabriūnas        21:7  21:6 [14']    
[112] 16:05    D.Mats        
 18   Danylo Mats    21:5  21:6 [12']      D.Shcherbatiuk   3-a vieta
  [126] 17:00    D.Mats   [264] 14:00    D.Shcherbatiuk
 31         16:21  22:20  21:14 [39']    K.Männik   21:9  21:15 [18']
 D.Pakšys        
 2   Domas Pakšys    ->     Dėl 5-8 vietos    
       H.Themas    
      [222] 11:20    O.Chyrun  
       O.Chyrun   21:17  21:15 [22']   5-a vieta
        14:00 
       T.Värv     ->
      [223] 11:20    D.Mats  
       D.Mats   17:21  21:14  21:9 [27']  
           
           
         H.Themas   7-a vieta
        [265] 14:00    H.Themas
         T.Värv   11:21  22:20  21:14 [30']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Bratčikovs      
    [143] 17:50    A.Kupratsevich    
     A.Kupratsevich   21:17  21:19 [19']    
      [224] 11:20    C.Talts  
     C.Talts     21:11  21:11 [17']  
    [144] 17:50    C.Talts    
     D.Kashin   19:21  21:14  21:17 [37']     9-a vieta
        [266] 14:00    D.Pakšys
     I.Fralou       21:17  21:16 [20']
    [145] 17:50    I.Fralou    
     M.Gedrimas   21:14  26:24 [21']    
      [225] 11:20    D.Pakšys  
     M.Šatkauskas     21:13  21:19 [20']  
    [146] 17:50    D.Pakšys    
     D.Pakšys   21:10  21:12 [14']    
           
         A.Kupratsevich   11-a vieta
        [267] 14:00    I.Fralou
         I.Fralou   21:15  21:16 [20']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Bratčikovs    
      [226] 11:20    D.Kashin  
       D.Kashin   21:8  21:7 [14']   13-a vieta
        [268] 14:00    D.Kashin
       M.Gedrimas     21:12  21:13 [19']
      [227] 11:20    M.Gedrimas  
       M.Šatkauskas   21:9  21:16 [13']  
           
           
         R.Bratčikovs   15-a vieta
        [269] 14:30    M.Šatkauskas
    Dėl 17-32 vietos      M.Šatkauskas   21:11  21:10 [15']
         
   P.Jakubčionis      
   P.Jakubčionis   ->      
     P.Jakubčionis    
      ->    
   .      
    ->      
      [127] 17:00    K.Milašauskas  
        21:17  21:16 [17']  
   .      
    ->      
     K.Milašauskas    
   K.Milašauskas     ->    
   K.Milašauskas      
    ->       17-a vieta
        [147] 17:50    D.Gabriūnas
          21:10  21:18 [15']
   J.Peciukonis      
   J.Peciukonis   ->      
     J.Peciukonis    
      ->    
   .      
    ->      
      [128] 17:00    D.Gabriūnas  
        19:21  21:16  21:18 [34']  
   .      
    ->      
     D.Gabriūnas    
   D.Gabriūnas     ->    
   D.Gabriūnas      
    ->    P.Jakubčionis   19-a vieta
        [148] 17:50    J.Peciukonis
         J.Peciukonis   21:10  21:14 [14']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.