Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian International Youth (U15/U13), Data: 2019-11-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-12-01 2019-12-01  
 1   Oliver Fonseca    Dėl 1-16 vietos        
 O.Fonseca        
 32       ->        
  [20] 10:45    O.Fonseca      
 17   Adomas Zavackas      21:8  21:9 [14']      
[1] 10:00    A.Zavackas        
 16   Gleb Balev    21:17  19:21  21:16 [35']        
    [40] 11:40    O.Chyrun    
 9   Oleksandr Chyrun        21:7  21:15 [18']    
[2] 10:00    O.Chyrun        
 24   Jurgis Jatulis    21:7  21:2 [14']        
  [17] 10:45    O.Chyrun      
 25   Joringis Skirgaila      21:7  18:21  21:10 [34']      
[3] 10:00    R.Roogsoo        
 8   Rasmus Roogsoo    21:8  21:5 [16']        
      [185] 09:00    O.Chyrun  
 5   Rokas Lesinskas          21:11  21:13 [22']  
[4] 10:00    R.Lesinskas        
 28   Pijus Povilonis    21:6  21:4 [13']        
  [18] 10:45    V.Kunin      
 21   Toms Sala      21:15  21:16 [23']      
[5] 10:00    V.Kunin        
 12   Vladyslav Kunin    21:8  21:10 [19']        
    [41] 12:05    V.Kunin    
 13   Benediktas Kamantauskas        21:17  21:14 [23']    
[6] 10:00   M.Joost        
 20   Marti Joost      B/Ž        
  [19] 10:45    M.Joost      
 29   Martynas Plauška      21:19  21:18 [23']      
[7] 10:00    E.Jonkus        
 4   Emilis Jonkus    21:14  21:9 [16']         1-a vieta
        [237] 12:10    O.Chyrun
 3   Yegor Romaniuk            21:19  21:15 [27']
[8] 10:00    Y.Romaniuk        
 30   Paulius Jarašiūnas    21:1  21:3 [12']        
  [21] 10:45    Y.Romaniuk      
 19   Jokūbas Kazlauskas      21:4  21:10 [17']      
[9] 10:20    D.Leonovič        
 14   Daniel Leonovič    21:14  21:12 [18']        
    [42] 12:05    Y.Romaniuk    
 11   Nojus Tenikaitis        17:21  21:6  21:8 [32']    
[10] 10:20    N.Tenikaitis        
 22   Adomas Mažeika    21:12  21:10 [15']        
  [22] 10:45    B.Litvinenko      
 27   Bogdan Litvinenko      21:18  24:22 [21']      
[11] 10:20    B.Litvinenko        
 6   Kipras Sakalauskas    21:10  21:16 [17']        
      [186] 09:00    Y.Romaniuk  
 7   Dominik Tankevič          21:12  21:12 [20']  
[12] 10:20    D.Tankevič        
 26   Timofeii Kadiemin    21:14  21:17 [25']        
  [23] 10:45    D.Tankevič      
 23   Pijus Kovas      21:10  21:9 [16']      
[13] 10:20    K.Filipenka        
 10   Kanstantsin Filipenka    21:15  21:17 [19']        
    [43] 12:05    G.Baxter    
 15   Titas Žibūda        21:9  21:10 [17']    
[14] 10:20    T.Žibūda        
 18   Tautvydas Puišys    21:15  17:21  21:18 [32']      V.Kunin   3-a vieta
  [24] 10:45    G.Baxter   [238] 12:10    V.Kunin
 31         21:6  21:9 [14']    G.Baxter   21:19  21:11 [19']
 G.Baxter        
 2   George Baxter    ->     Dėl 5-8 vietos    
       O.Fonseca    
      [187] 09:00    M.Joost  
       M.Joost   22:20  21:15 [21']   5-a vieta
        [239] 12:10    D.Tankevič
       B.Litvinenko     21:17  21:14 [23']
      [188] 09:00    D.Tankevič  
       D.Tankevič   21:10  21:16 [19']  
           
           
         O.Fonseca   7-a vieta
        [240] 12:10    B.Litvinenko
         B.Litvinenko   21:23  22:20  21:19 [30']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Zavackas      
    [44] 12:05    R.Roogsoo    
     R.Roogsoo   21:10  21:9 [15']    
      [189] 09:00    R.Lesinskas  
     R.Lesinskas     21:17  19:21  21:18 [33']  
    [45] 12:05    R.Lesinskas    
     E.Jonkus   21:12  21:12 [18']     9-a vieta
        [241] 12:40    R.Lesinskas
     D.Leonovič       21:17  21:19 [21']
    [46] 12:05    N.Tenikaitis    
     N.Tenikaitis   21:18  17:21  21:12 [32']    
      [190] 09:00    N.Tenikaitis  
     K.Filipenka     21:14  13:21  21:19 [27']  
    [47] 12:05    K.Filipenka    
     T.Žibūda   21:10  21:16 [16']    
           
         R.Roogsoo   11-a vieta
        [242] 12:40    R.Roogsoo
         K.Filipenka   21:18  21:19 [20']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Zavackas    
      [191] 09:00    E.Jonkus  
       E.Jonkus   21:7  21:8 [14']   13-a vieta
        [243] 12:40    E.Jonkus
       D.Leonovič     21:10  21:11 [16']
      [192] 09:00    D.Leonovič  
       T.Žibūda   21:18  21:10 [18']  
           
           
         A.Zavackas   15-a vieta
        [244] 12:40    T.Žibūda
    Dėl 17-32 vietos      T.Žibūda   21:11  21:5 [14']
         
   G.Balev      
   G.Balev   ->      
    [48] 12:05    G.Balev    
   J.Jatulis     21:8  21:14 [19']    
  [25] 11:15    J.Skirgaila      
   J.Skirgaila   21:19  21:6 [16']      
       G.Balev  
   P.Povilonis       21:0  
  [26] 11:15    T.Sala      
   T.Sala   21:14  21:10 [17']      
    [49] 12:35    T.Sala    
   B.Kamantauskas     21:11  21:16 [21']    
  [27] 11:15   M.Plauška      
   M.Plauška     B/Ž       17-a vieta
        [245] 12:40    T.Kadiemin
   P.Jarašiūnas         21:9  18:21  21:17 [38']
  [28] 11:15    J.Kazlauskas      
   J.Kazlauskas   21:16  21:10 [16']      
    [50] 12:35    K.Sakalauskas    
   A.Mažeika     21:13  21:11 [17']    
  [29] 11:15    K.Sakalauskas      
   K.Sakalauskas   21:6  21:7 [15']      
      [193] 09:25    T.Kadiemin  
   T.Kadiemin       21:19  21:14 [23']  
  [30] 11:15    T.Kadiemin      
   P.Kovas   21:8  21:15 [17']      
    [51] 12:35    T.Kadiemin    
   T.Puišys     21:12  21:9 [19']    
   T.Puišys      
    ->    T.Sala   19-a vieta
         K.Sakalauskas
         K.Sakalauskas   21:0 [7']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Skirgaila    
      [194] 09:25    J.Skirgaila  
       M.Plauška   21:17  25:23 [22']   21-a vieta
        [246] 12:40    J.Kazlauskas
       J.Kazlauskas     21:17  11:21  21:16 [24']
      [195] 09:25   J.Kazlauskas  
       T.Puišys   21:0  
           
           
         M.Plauška   23-a vieta
        12:40   M.Plauška
         T.Puišys   21:0 [19']
      Dėl 25-32 vietos      
         
     J.Jatulis    
     J.Jatulis   ->    
      [196] 09:25   J.Jatulis  
     P.Povilonis     21:0  
    [52] 12:35   P.Povilonis    
     B.Kamantauskas     B/Ž     25-a vieta
        [247] 12:40    J.Jatulis
     P.Jarašiūnas       16:21  21:19  21:17 [38']
    [53] 12:35    A.Mažeika    
     A.Mažeika   21:8  21:11 [16']    
      [197] 09:25    A.Mažeika  
     P.Kovas     21:16  21:16 [17']  
     P.Kovas    
      ->    
           
         P.Povilonis   27-a vieta
        13:05   P.Kovas
         P.Kovas   21:0 [216']
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       B.Kamantauskas  
       B.Kamantauskas   ->   29-a vieta
       
       P.Jarašiūnas     ->
       P.Jarašiūnas  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.