Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Open International Youth Badminton Tournament, Data: 2019-04-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-06 2019-04-06 2019-04-06 2019-04-07  
 1   Emilis Jonkus    Dėl 1-8 vietos      
[84] 11:00    E.Jonkus      
 16   Joringis Skirgaila    21:10  21:10 [13']      
  [109] 12:30    B.Litvinenko    
 9   Tautvydas Puišys      21:19  21:15 [20']    
[85] 11:00    B.Litvinenko      
 8   Bogdan Litvinenko    21:16  21:12 [26']      
    [134] 15:00    M.Joost  
 5   Benediktas Kamantauskas        21:19  17:21  21:13 [32']  
[86] 11:30    B.Kamantauskas      
 12   Pijus Kovas    21:17  21:19 [21']      
  [110] 12:30    M.Joost    
 13   Adomas Zavackas      21:14  21:17 [21']    
[87] 11:30    M.Joost      
 4   Marti Joost    21:18  21:10 [18']       1-a vieta
      [207] 10:30    M.Joost
 3   Mantas Lukonas          21:7  21:4 [15']
[88] 11:30    M.Lukonas      
 14   Rojus Ivanauskas    21:17  21:17 [20']      
  [111] 13:00    D.Leonovič    
 11   Edgars Romka      22:20  14:21  21:7 [28']    
[89] 11:30    D.Leonovič      
 6   Daniel Leonovič    21:19  20:22  21:19 [33']      
    [135] 15:00    K.Filipenka  
 7   Adomas Mažeika        16:21  21:9  21:16 [27']  
[90] 11:30    K.Filipenka      
 10   Kanstantsin Filipenka    21:8  21:13 [15']      
  [112] 13:00    K.Filipenka    
 15   Benas Markevičius      27:25  21:12 [26']    
[91] 11:30    T.Žibūda      
 2   Titas Žibūda    21:19  21:13 [20']    B.Litvinenko   3-a vieta
      [208] 10:30    B.Litvinenko
       D.Leonovič   21:17  21:15 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Jonkus    
    [136] 15:00    E.Jonkus  
     B.Kamantauskas   21:12  21:9 [14']   5-a vieta
      [209] 10:30   T.Žibūda
     M.Lukonas     21:0
    [137] 15:00    T.Žibūda  
     T.Žibūda   19:21  21:16  21:19 [35']  
         
         
       B.Kamantauskas   7-a vieta
      [210] 10:30   B.Kamantauskas
       M.Lukonas   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Skirgaila      
  [113] 13:00    T.Puišys    
   T.Puišys   21:9  21:4 [15']    
    [138] 15:00    T.Puišys  
   P.Kovas     21:15  21:17 [22']  
  [114] 13:00    A.Zavackas    
   A.Zavackas   21:18  21:15 [19']     9-a vieta
      [211] 10:30    E.Romka
   R.Ivanauskas       21:19  21:16 [22']
  [115] 13:00    E.Romka    
   E.Romka   21:16  18:21  21:16 [38']    
    [139] 15:00    E.Romka  
   A.Mažeika     21:16  21:9 [17']  
  [116] 13:00    A.Mažeika    
   B.Markevičius   21:14  21:23  21:19 [32']    
         
       A.Zavackas   11-a vieta
      [212] 10:30    A.Zavackas
       A.Mažeika   21:9  21:5 [12']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Skirgaila    
    [140] 15:00    P.Kovas  
     P.Kovas   21:11  21:18 [19']   13-a vieta
      [213] 10:30    P.Kovas
     R.Ivanauskas     21:16  15:21  21:17 [31']
    [141] 15:00    R.Ivanauskas  
     B.Markevičius   21:13  21:11 [19']  
         
         
       J.Skirgaila   15-a vieta
      [214] 10:30    J.Skirgaila
       B.Markevičius   21:16  23:21 [21']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.