Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Open International Youth Badminton Tournament, Data: 2019-04-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-06 2019-04-06 2019-04-06 2019-04-06 2019-04-06  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-16 vietos        
 L.Leonavičiūtė        
 32       ->        
  [75] 10:30    L.Leonavičiūtė      
 17   Nikola Greta Bambāne      21:5  21:14 [17']      
[63] 10:00    J.Kavaliauskaitė        
 16   Jorė Kavaliauskaitė    21:14  21:3 [17']        
    [99] 12:00    L.Leonavičiūtė    
 9   Aurelija Ramaneckaitė        21:10  21:12 [19']    
 A.Ramaneckaitė        
 24       ->        
  [76] 10:30    G.Vedrickaitė      
 25         24:22  21:16 [26']      
 G.Vedrickaitė        
 8   Greta Vedrickaitė    ->        
      [124] 13:30    L.Leonavičiūtė  
 5   Polina Krat          18:21  21:17  21:6 [41']  
 P.Krat        
 28       ->        
  [77] 10:30    P.Krat      
 21   Estere Buka      21:9  22:20 [18']      
[64] 10:00    E.Dindaitė        
 12   Elzė Dindaitė    18:21  25:23  21:16 [37']        
    [100] 12:00    J.Šalnaitė    
 13   Marija Rimkutė        21:11  21:6 [16']    
[65] 10:00    K.Kandratsyeva        
 20   Karyna Kandratsyeva    21:18  21:17 [21']        
  [78] 11:00    J.Šalnaitė      
 29         21:9  19:21  21:15 [36']      
 J.Šalnaitė        
 4   Jorūnė Šalnaitė    ->         1-a vieta
        [194] 09:30    K.Zhidovich
 3   Liepa Aleknavičiūtė            21:12  21:12 [24']
 L.Aleknavičiūtė        
 30       ->        
  [79] 11:00    L.Aleknavičiūtė      
 19   Goda Vancevičiūtė      21:10  21:6 [14']      
[66] 10:00    A.Jarutytė        
 14   Aistė Jarutytė    21:15  21:19 [23']        
    [101] 12:30    A.Stankevičiūtė    
 11   Madara Mackeviča        21:8  21:9 [18']    
 M.Mackeviča        
 22       ->        
  [80] 11:00    A.Stankevičiūtė      
 27         21:15  21:8 [21']      
 A.Stankevičiūtė        
 6   Augustė Stankevičiūtė    ->        
      [125] 13:30    K.Zhidovich  
 7   Taja Leonovič          21:18  21:11 [26']  
 T.Leonovič        
 26       ->        
  [81] 11:00    K.Zhidovich      
 23         21:16  21:19 [27']      
 K.Zhidovich        
 10   Katsiaryna Zhidovich    ->        
    [102] 12:30    K.Zhidovich    
 15   Anete Priedniece        21:12  21:15 [25']    
[67] 10:00    A.Priedniece        
 18   Elija Dindaitė    21:10  21:11 [15']      J.Šalnaitė   3-a vieta
  [82] 11:00    D.Lygnugarytė   [195] 09:30    J.Šalnaitė
 31         21:16  21:8 [18']    A.Stankevičiūtė   21:14  21:19 [23']
 D.Lygnugarytė        
 2   Dangė Lygnugarytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Vedrickaitė    
      [126] 14:30    G.Vedrickaitė  
       P.Krat   21:18  21:15 [21']   5-a vieta
        [196] 09:30    G.Vedrickaitė
       L.Aleknavičiūtė     21:19  21:19 [21']
      [127] 14:30    L.Aleknavičiūtė  
       D.Lygnugarytė   27:25  21:12 [26']  
           
           
         P.Krat   7-a vieta
        [197] 09:30    D.Lygnugarytė
         D.Lygnugarytė   21:13  21:10 [18']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Kavaliauskaitė      
    [103] 12:30    A.Ramaneckaitė    
     A.Ramaneckaitė   15:21  21:13  21:15 [27']    
      [128] 14:30    A.Ramaneckaitė  
     E.Dindaitė     21:17  21:10 [19']  
    [104] 12:30    K.Kandratsyeva    
     K.Kandratsyeva   21:9  21:11 [14']     9-a vieta
        [198] 09:30    T.Leonovič
     A.Jarutytė       21:19  19:21  21:5 [36']
    [105] 12:30    M.Mackeviča    
     M.Mackeviča   21:6  21:10 [17']    
      [129] 14:30    T.Leonovič  
     T.Leonovič     21:9  21:11 [16']  
    [106] 12:30    T.Leonovič    
     A.Priedniece   21:16  21:10 [18']    
           
         K.Kandratsyeva   11-a vieta
        [199] 09:30    K.Kandratsyeva
         M.Mackeviča   21:16  15:21  21:15 [31']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Kavaliauskaitė    
      [130] 14:30    J.Kavaliauskaitė  
       E.Dindaitė   22:20  21:14 [23']   13-a vieta
        [200] 10:00    A.Priedniece
       A.Jarutytė     21:18  21:18 [19']
      [131] 14:30    A.Priedniece  
       A.Priedniece   21:16  21:8 [18']  
           
           
         E.Dindaitė   15-a vieta
        [201] 10:00    E.Dindaitė
    Dėl 17-32 vietos      A.Jarutytė   21:8  22:20 [22']
         
   N.Bambāne      
   N.Bambāne   ->      
     N.Bambāne    
      ->    
   .      
    ->      
      [107] 12:30    M.Rimkutė  
        21:6  21:8 [15']  
   E.Buka      
   E.Buka   ->      
    [83] 11:00    M.Rimkutė    
   M.Rimkutė     21:12  21:4 [15']    
   M.Rimkutė      
    ->       17-a vieta
        [132] 14:30    M.Rimkutė
          21:11  21:5 [14']
   G.Vancevičiūtė      
   G.Vancevičiūtė   ->      
     G.Vancevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [108] 12:30    E.Dindaitė  
        21:18  21:19 [17']  
   .      
    ->      
     E.Dindaitė    
   E.Dindaitė     ->    
   E.Dindaitė      
    ->    N.Bambāne   19-a vieta
        [133] 14:30   G.Vancevičiūtė
         G.Vancevičiūtė   21:0
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       E.Buka  
       E.Buka   ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.