Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Open International Youth Badminton Tournament, Data: 2019-04-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-05 2019-04-05 2019-04-05 2019-04-05 2019-04-05  
 1   Monika Sukackaitė    Dėl 1-16 vietos        
 M.Sukackaitė        
 32       ->        
  [17] 17:00    M.Sukackaitė      
 17   Ugnė Stankevičiūtė      21:14  21:16 [20']      
[3] 16:00    A.Nikalayeva        
 16   Aryna Nikalayeva    21:7  21:11 [14']        
    [35] 18:00    M.Sukackaitė    
 9   Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:9  21:10 [13']    
 M.Marcinkevičiūtė        
 24       ->        
  [18] 17:00    M.Marcinkevičiūtė      
 25         21:10  21:15 [20']      
 E.Briede        
 8   Eiprila Briede    ->        
      [53] 19:00    M.Sukackaitė  
 5   Jogailė Kelečiūtė          21:6  21:9 [14']  
 J.Kelečiūtė        
 28       ->        
  [19] 17:00    J.Kelečiūtė      
 21         6:21  21:14  21:17 [34']      
 S.Yanovskaya        
 12   Sofija Yanovskaya    ->        
    [36] 18:00    J.Kelečiūtė    
 13   Lukrecija Bartuškaitė        21:18  18:21  21:13 [27']    
[4] 16:00    P.Mackevica        
 20   Paula Mackevica    21:19  21:19 [22']        
  [20] 17:00    K.Voore      
 29         21:12  21:7 [15']      
 K.Voore        
 4   Kerttu Voore    ->         1-a vieta
        [215] 11:00    M.Sukackaitė
 3   Signė Borisenko            21:18  21:12 [20']
 S.Borisenko        
 30       ->        
  [21] 17:00    S.Borisenko      
 19   Emilė Kazlauskaitė      21:9  21:9 [17']      
[5] 16:00    D.Bespalova        
 14   Diana Bespalova    21:7  21:7 [13']        
    [37] 18:00    A.Kandratsyeva    
 11   Akvilė Petkevičiūtė        21:13  12:21  21:6 [29']    
 A.Petkevičiūtė        
 22       ->        
  [22] 17:00    A.Kandratsyeva      
 27         21:10  21:16 [19']      
 A.Kandratsyeva        
 6   Ahata Kandratsyeva    ->        
      [54] 19:30    A.Kandratsyeva  
 7   Minija Barauskaitė          21:17  18:21  21:17 [32']  
 M.Barauskaitė        
 26       ->        
  [23] 17:00    M.Barauskaitė      
 23         21:14  21:16 [18']      
 M.Āboltiņā        
 10   Megija Āboltiņā    ->        
    [38] 18:00    H.Merisalu    
 15   Gintarė Tomkevičiūtė        21:8  21:7 [14']    
[6] 16:00    G.Tomkevičiūtė        
 18   Marija Mediņa    21:17  21:17 [20']      J.Kelečiūtė   3-a vieta
  [24] 17:30    H.Merisalu   [216] 11:00    H.Merisalu
 31         21:5  21:6 [11']    H.Merisalu   21:15  21:17 [21']
 H.Merisalu        
 2   Heili Merisalu    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Marcinkevičiūtė    
      [55] 19:30    K.Voore  
       K.Voore   21:15  21:17 [16']   5-a vieta
        [217] 11:00    K.Voore
       S.Borisenko     19:21  21:9  21:17 [32']
      [56] 19:30   M.Barauskaitė  
       M.Barauskaitė   21:0  
           
           
         M.Marcinkevičiūtė   7-a vieta
        [218] 11:00   M.Marcinkevičiūtė
         S.Borisenko   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Nikalayeva      
    [39] 18:30    A.Nikalayeva    
     E.Briede   21:16  21:15 [21']    
      [57] 19:30    A.Nikalayeva  
     S.Yanovskaya     21:13  19:21  21:19 [34']  
    [40] 18:30    S.Yanovskaya    
     P.Mackevica   21:9  21:8 [18']     9-a vieta
        [219] 11:00    A.Nikalayeva
     D.Bespalova       21:12  21:23  21:10 [31']
    [41] 18:30    D.Bespalova    
     A.Petkevičiūtė   21:16  21:19 [20']    
      [58] 19:30    M.Āboltiņā  
     M.Āboltiņā     21:18  21:12 [17']  
    [42] 18:30    M.Āboltiņā    
     G.Tomkevičiūtė   21:12  21:10 [14']    
           
         S.Yanovskaya   11-a vieta
        [220] 11:00    S.Yanovskaya
         D.Bespalova   21:3  21:4 [12']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Briede    
      [59] 19:30    E.Briede  
       P.Mackevica   21:15  21:18 [21']   13-a vieta
        [221] 11:00   A.Petkevičiūtė
       A.Petkevičiūtė     21:0
      [60] 19:30    A.Petkevičiūtė  
       G.Tomkevičiūtė   21:13  21:11 [15']  
           
           
         P.Mackevica   15-a vieta
        [222] 11:00    P.Mackevica
    Dėl 17-32 vietos      G.Tomkevičiūtė   21:11  21:10 [14']
         
   U.Stankevičiūtė      
   U.Stankevičiūtė   ->      
     U.Stankevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [25] 17:30    L.Bartuškaitė  
        21:7  21:18 [15']  
   .      
    ->      
     L.Bartuškaitė    
   L.Bartuškaitė     ->    
   L.Bartuškaitė      
    ->       17-a vieta
        [43] 18:30    L.Bartuškaitė
          21:7  21:9 [16']
   E.Kazlauskaitė      
   E.Kazlauskaitė   ->      
     E.Kazlauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [26] 17:30    M.Mediņa  
        21:9  21:8 [13']  
   .      
    ->      
     M.Mediņa    
   M.Mediņa     ->    
   M.Mediņa      
    ->    U.Stankevičiūtė   19-a vieta
        [44] 18:30    U.Stankevičiūtė
         E.Kazlauskaitė   21:18  21:10 [15']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.