Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Open International Youth Badminton Tournament, Data: 2019-04-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Daniel Leonovič 
 Taja Leonovič 
21
14
21
9
 19'
21
14
21
11
 19'
21
17
15
21
16
21
 38'
136/107
29
2
2
2 Mantas Lukonas 
 Marija Rimkutė 
14
21
9
21
 19'
13
21
16
21
 18'
8
21
10
21
 16'
70/126
-56
0
4
3 Edgars Romka 
 Madara Mackeviča 
14
21
11
21
 19'
21
13
21
16
 18'
7
21
11
21
 18'
85/113
-28
1
3
4 Kanstantsin Filipenka 
 Karyna Kandratsyeva 
17
21
21
15
21
16
 38'
21
8
21
10
 16'
21
7
21
11
 18'
143/88
55
3
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tautvydas Puišys 
 Jorūnė Šalnaitė 
11
21
21
10
21
16
 32'
21
11
21
15
 18'
95/73
22
2
1
2 Bogdan Litvinenko 
 Polina Krat 
21
11
10
21
16
21
 32'
14
21
21
16
21
14
 31'
103/104
-1
1
2
3 Pijus Kovas 
 Anete Priedniece 
11
21
15
21
 18'
21
14
16
21
14
21
 31'
77/98
-21
0
3



2019-04-07  
   1-a vieta
 2    Tautvydas Puišys,  Jorūnė Šalnaitė  
[229] 11:30   K.Filipenka, K.Kandratsyeva
 7    Kanstantsin Filipenka,  Karyna Kandratsyeva   21:14  21:15 [24']
   



2019-04-07  
   3-a vieta
 1    Daniel Leonovič,  Taja Leonovič  
[230] 11:30   D.Leonovič, T.Leonovič
 4    Bogdan Litvinenko,  Polina Krat   21:10  21:8 [18']
   



2019-04-07  
   5-a vieta
 5    Edgars Romka,  Madara Mackeviča  
[231] 11:30   E.Romka, M.Mackeviča
 6    Pijus Kovas,  Anete Priedniece   25:23  21:9 [22']
   



 
   7-a vieta
 3    Mantas Lukonas,  Marija Rimkutė  
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.