Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N4) paskutinis etapas, Data: 2019-01-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Mykolas Grytė ,   Nojus Tenikaitis   Dėl 1-4 vietų    
[85] 14:10    M.Grytė, N.Tenikaitis    
 8   Kevin Kuzminas ,   Danielius Sukanka    21:4  21:3 [12']    
  [100] 15:00    M.Grytė, N.Tenikaitis  
 5   Joringis Skirgaila ,   Daniel Tankevič      21:8  21:7 [15']  
[86] 14:10    A.Baranauskas, G.Čekavičius    
 4   Arijus Baranauskas ,   Gustas Čekavičius    21:15  26:28  21:17 [42']    1-a vieta
    [115] 15:50    M.Grytė, N.Tenikaitis
 3   Adomas Mažeika ,   Pijus Kovas        21:8  17:21  21:16 [29']
[87] 14:10    J.Venckus, D.Gališanskas    
 6   Jonas Venckus ,   Domantas Gališanskas    21:12  21:13 [17']    
  [101] 15:00    D.Tankevič, D.Leonovič  
 7   Benas Drobavičius ,   Augusto Algis Pierbattisti      21:4  21:8 [15']  
[88] 14:10    D.Tankevič, D.Leonovič    
 2   Dominik Tankevič ,   Daniel Leonovič    21:7  21:6 [19']    
     
     A.Baranauskas, G.Čekavičius  3-a vieta
  [116] 15:50    A.Baranauskas, G.Čekavičius
   J.Venckus, D.Gališanskas   19:21  21:17  21:10 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Kuzminas, D.Sukanka    
  [102] 15:00    J.Skirgaila, D.Tankevič  
   J.Skirgaila, D.Tankevič   21:4  21:1 [12']  5-a vieta
    [117] 15:50    J.Skirgaila, D.Tankevič
   A.Mažeika, P.Kovas     14:21  21:9  21:19 [29']
  [103] 15:00    A.Mažeika, P.Kovas  
   B.Drobavičius, A.Pierbattisti   21:17  21:9 [17']  
       
       
     K.Kuzminas, D.Sukanka  7-a vieta
    [118] 15:50    B.Drobavičius, A.Pierbattisti
     B.Drobavičius, A.Pierbattisti   21:9  21:10 [22']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.