Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns) (2021-07-24)
Rikiuotė 2021-07-22 10:00 . Liko 27 d. 11 val 29 min
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 35+, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15  
 1   Kati Kraaving ,   Kairi Teevali   Dėl 1-4 vietų    
[107] 13:35   K.Kraaving, K.Teevali    
 8  Sandra Andriūnaitė ,  Alina Michaliova    21:3  21:3 [20']    
  [138] 14:25   K.Kraaving, K.Teevali  
 5  Svetlana Čalkina ,  Jorūnė Živatkauskaitė      21:7  21:5 [15']  
[108] 13:35   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 4  Sandra Čečkauskienė ,  Ramunė Petrošienė    21:15  21:16 [26']    1-a vieta
    [167] 15:15   K.Kraaving, K.Teevali
 3  Rasa Šulnienė ,  Indrė Petrulaitienė        21:15  21:8 [23']
[109] 13:35   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė    
 6  Birutė Baranauskaitė ,  Laima Chomskytė    21:7  21:6 [4']    
  [139] 14:25   G.Dapkuvienė, J.Ramaneckienė  
 7  Gitana Krūminienė ,  Jolita Pilypaitė      17:21  21:16  21:12 [36']  
[110] 13:35   G.Dapkuvienė, J.Ramaneckienė    
 2  Giedrė Dapkuvienė ,  Jelena Ramaneckienė    21:5  21:3 [14']    
     
     S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  3-a vieta
  [168] 15:15   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė
   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė   21:19  21:15 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   S.Andriūnaitė, A.Michaliova    
  [140] 14:50   S.Čalkina, J.Živatkauskaitė  
   S.Čalkina, J.Živatkauskaitė   21:8  21:14 [22']  5-a vieta
    [169] 15:40   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė     17:16 [21']
  [141] 14:50   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė  
   G.Krūminienė, J.Pilypaitė   21:14  21:11 [21']  
       
       
     S.Andriūnaitė, A.Michaliova  7-a vieta
    [170] 15:40   S.Andriūnaitė, A.Michaliova
     G.Krūminienė, J.Pilypaitė   18:21  21:12  21:11 [35']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug E    VV  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian International
2021-06-10 13:00 2021-06-13 19:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug   Kv  VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 4 etapas)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.