Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 35+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16       ->      
  [40] 11:15   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Martynas Povilaitis 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:8  21:11 [26']    
[14] 10:00   J.Bartkus, V.Tankevič      
 8   Jonas Bartkus 
 Veslava Tankevič 
  21:13  21:11 [25']      
    [59] 11:40   O.Kozinecs, K.Teevali  
 5   Tomas Lukoševičius 
 Tanita Urbonienė 
      21:17  19:21  21:9 [37']  
[15] 10:25   T.Lukoševičius, T.Urbonienė      
 12   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
  21:10  21:11 [19']      
  [41] 11:15   O.Kozinecs, K.Teevali    
 13   Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
    21:13  21:14 [22']    
[16] 10:25   O.Kozinecs, K.Teevali      
 4   Ojars Kozinecs 
 Kairi Teevali 
  21:6  21:6 [16']       1-a vieta
      [82] 12:40   O.Kozinecs, K.Teevali
 3   Ramūnas Bilius 
 Indrė Petrulaitienė 
        21:16  21:10 [5']
 R.Bilius, I.Petrulaitienė      
 14       ->      
  [42] 11:15   R.Bilius, I.Petrulaitienė    
 11   Donatas Rumšys 
 Laima Chomskytė 
    21:15  21:14 [25']    
[17] 10:25   T.Tiškus, A.Bačkaitienė      
 6   Tomas Tiškus 
 Asta Bačkaitienė 
  21:6  23:21 [24']      
    [60] 11:40   L.Pikhof, K.Kraaving  
 7   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
      21:13  21:18 [27']  
[18] 10:25   M.Trybas, S.Čalkina      
 10   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  18:21  21:15  21:8 [30']      
  [43] 11:15   L.Pikhof, K.Kraaving    
 15         21:9  21:13 [24']    
 L.Pikhof, K.Kraaving      
 2   Leonard Pikhof 
 Kati Kraaving 
  ->    A.Mackevič, J.Ramaneckienė   3-a vieta
      [83] 12:40   R.Bilius, I.Petrulaitienė
       R.Bilius, I.Petrulaitienė   21:18  21:16 [9']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bartkus, V.Tankevič    
    [61] 11:40   J.Bartkus, V.Tankevič  
     T.Lukoševičius, T.Urbonienė   21:9  19:21  21:19 [36']   5-a vieta
      [84] 12:40   J.Bartkus, V.Tankevič
     T.Tiškus, A.Bačkaitienė     21:10  21:18 [9']
    11:40   M.Trybas, S.Čalkina  
     M.Trybas, S.Čalkina   21:16  13:21  21:19 [34']  
         
         
       T.Lukoševičius, T.Urbonienė   7-a vieta
      [85] 12:40   T.Lukoševičius, T.Urbonienė
       T.Tiškus, A.Bačkaitienė   21:19  21:19 [9']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Povilaitis, S.Čečkauskienė    
   M.Povilaitis, S.Čečkauskienė   ->    
    [62] 11:40   M.Povilaitis, S.Čečkauskienė  
   T.Jarutis, J.Pilypaitė     21:14  21:12 [24']  
  [44] 11:15   T.Jarutis, J.Pilypaitė    
   A.Butkus, A.Michaliova   21:16  12:21  21:7 [28']     9-a vieta
      12:40   M.Povilaitis, S.Čečkauskienė
        21:12  13:21  21:9 [21']
   D.Rumšys, L.Chomskytė    
   D.Rumšys, L.Chomskytė   ->    
    [63] 12:15   D.Rumšys, L.Chomskytė  
   K.Jucys, B.Baranauskaitė     21:19  21:13 [25']  
   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
    ->    
         
       T.Jarutis, J.Pilypaitė   11-a vieta
      [86] 13:10   K.Jucys, B.Baranauskaitė
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:12  21:6 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Butkus, A.Michaliova  
     A.Butkus, A.Michaliova   ->   13-a vieta
       A.Butkus, A.Michaliova
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
European Mixed Team Championships - first stage
2020-12-09 10:00 2020-12-12 14:00
Nenustatyta, . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.