Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 40+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15  
 1   Aivaras Kvedarauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kvedarauskas, G.Dapkuvienė      
 16       ->      
  [29] 10:50   A.Kvedarauskas, G.Dapkuvienė    
 9   Edmundas Petrošius 
 Aldona Kasparavičienė 
    21:12  21:8 [18']    
[3] 10:00   S.Stravinskas, K.Karindi      
 8   Salvijus Stravinskas 
 Kaire Karindi 
  21:11  21:13 [20']      
    [52] 11:40   A.Kvedarauskas, G.Dapkuvienė  
 5   Vygantas Garmus 
 Laura Januškevičienė 
      21:15  21:19 [23']  
[4] 10:00   V.Garmus, L.Januškevičienė      
 12   Juris Krūminš 
 Diana Šavalgina 
  24:22  21:14 [29']      
  [30] 10:50   A.Kordušas, R.Petrošienė    
 13   Ramūnas Paškevičius 
 Renata Staupelienė 
    21:12  21:14 [22']    
[5] 10:00   A.Kordušas, R.Petrošienė      
 4   Andrius Kordušas 
 Ramunė Petrošienė 
  21:8  21:9 [18']       1-a vieta
      [73] 12:15   A.Kvedarauskas, G.Dapkuvienė
 3   Raul Linnamagi 
 Kulle Laidmae 
        21:9  21:11 [36']
[6] 10:00   R.Linnamagi, K.Laidmae      
 14   Darius Likas 
 Dalia Sunklodė 
  21:6  21:7 [18']      
  [31] 10:50   R.Linnamagi, K.Laidmae    
 11   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
    21:17  21:4 [23']    
[7] 10:00   J.Gatelis, J.Vadeikienė      
 6   Jovitas Gatelis 
 Judita Vadeikienė 
  21:8  21:3 [20']      
    [53] 11:40   R.Linnamagi, K.Laidmae  
 7   Bogdan Krysiak 
 Malgorzata Krysiak 
      21:15  21:16 [27']  
[8] 10:00   V.Bagdanavičius, E.Grigeliūnienė      
 10   Valentinas Bagdanavičius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  21:16  21:18 [21']      
  [32] 10:50   N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 15   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
    21:16  21:15 [25']    
[9] 10:00   N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 2   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  21:13  21:10 [19']    A.Kordušas, R.Petrošienė   3-a vieta
      [74] 12:15   N.Kijauskas, R.Šulnienė
       N.Kijauskas, R.Šulnienė   21:16  15:21  21:15 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stravinskas, K.Karindi    
    [54] 11:40   S.Stravinskas, K.Karindi  
     V.Garmus, L.Januškevičienė   15:21  21:16  21:9 [37']   5-a vieta
      [75] 12:15   S.Stravinskas, K.Karindi
     J.Gatelis, J.Vadeikienė     21:13  21:15 [33']
    [55] 11:40   J.Gatelis, J.Vadeikienė  
     V.Bagdanavičius, E.Grigeliūnienė   21:8  21:10 [18']  
         
         
       V.Garmus, L.Januškevičienė   7-a vieta
      [76] 12:15   V.Garmus, L.Januškevičienė
       V.Bagdanavičius, E.Grigeliūnienė   21:10  21:16 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Petrošius, A.Kasparavičienė    
   E.Petrošius, A.Kasparavičienė   ->    
    [56] 11:40   J.Krūminš, D.Šavalgina  
   J.Krūminš, D.Šavalgina     21:8  21:10 [21']  
  [33] 10:50   J.Krūminš, D.Šavalgina    
   R.Paškevičius, R.Staupelienė   21:18  21:11 [22']     9-a vieta
      12:40   B.Krysiak, M.Krysiak
   D.Likas, D.Sunklodė       21:19  21:15 [28']
  [34] 10:50   D.Likas, D.Sunklodė    
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:15  21:17 [24']    
    [57] 11:40   B.Krysiak, M.Krysiak  
   B.Krysiak, M.Krysiak     21:9  21:16 [22']  
  [35] 10:50   B.Krysiak, M.Krysiak    
   K.Krūminas, G.Krūminienė   21:8  21:7 [20']    
         
       E.Petrošius, A.Kasparavičienė   11-a vieta
      [77] 12:40   E.Petrošius, A.Kasparavičienė
       D.Likas, D.Sunklodė   21:10  21:18 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Paškevičius, R.Staupelienė  
     R.Paškevičius, R.Staupelienė   ->   13-a vieta
      [78] 12:40   R.Paškevičius, R.Staupelienė
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė     21:16  21:18 [26']
    [58] 11:40   K.Krūminas, G.Krūminienė  
     K.Krūminas, G.Krūminienė   21:11  21:4 [20']  
         
         
        15-a vieta
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.