Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 45+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15  
 1   Ugis Briedis 
 Kristine Martinsone 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Briedis, K.Martinsone      
 16       ->      
  [23] 10:25   U.Briedis, K.Martinsone    
 9   Sergei Jeremejev 
 Marika Piir 
    21:8  21:18 [23']    
[1] 10:00   S.Jeremejev, M.Piir      
 8   Saulius Eibukas 
 Jūratė Paškevičienė 
  19:21  21:10  21:13 [39']      
    [45] 11:15   U.Briedis, K.Martinsone  
 5   Gunnar Kalajas 
 Erle Nomm 
      21:9  21:9 [22']  
 G.Kalajas, E.Nomm      
 12       ->      
  [24] 10:25   G.Kalajas, E.Nomm    
 13         20:22  21:4  21:10 [32']    
 M.Stankevičius, J.Sereckienė      
 4   Marijus Stankevičius 
 Jolanta Sereckienė 
  ->       1-a vieta
      [69] 12:15   U.Briedis, K.Martinsone
 3   Kalle Tiitso 
 Maili Karindi 
        21:10  21:11 [31']
 K.Tiitso, M.Karindi      
 14       ->      
  [26] 10:50   K.Tiitso, M.Karindi    
 11         21:16  21:14 [26']    
 D.Kubilius, J.Vaškelytė      
 6   Darius Kubilius 
 Jurgita Vaškelytė 
  ->      
    [46] 11:15   K.Tiitso, M.Karindi  
 7   Aigars Brečs 
 Marina Varslavane 
      21:10  21:9 [27']  
[2] 10:00   K.Poškus, S.Andriūnaitė      
 10   Karolis Poškus 
 Sandra Andriūnaitė 
  21:15  21:12 [24']      
  [27] 10:50   K.Poškus, S.Andriūnaitė    
 15         21:16  7:21  21:17 [32']    
 E.Čižinauskas, S.Zinkevičienė      
 2   Evaldas Čižinauskas 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->    G.Kalajas, E.Nomm   3-a vieta
      [70] 12:15   G.Kalajas, E.Nomm
       K.Poškus, S.Andriūnaitė   21:12  21:15 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Jeremejev, M.Piir    
    [47] 11:15   S.Jeremejev, M.Piir  
     M.Stankevičius, J.Sereckienė   21:14  22:20 [28']   5-a vieta
      [71] 12:15   E.Čižinauskas, S.Zinkevičienė
     D.Kubilius, J.Vaškelytė     21:13  13:21  21:17 [47']
    [48] 11:15   E.Čižinauskas, S.Zinkevičienė  
     E.Čižinauskas, S.Zinkevičienė   21:18  21:13 [20']  
         
         
       M.Stankevičius, J.Sereckienė   7-a vieta
      [72] 12:15   M.Stankevičius, J.Sereckienė
       D.Kubilius, J.Vaškelytė   21:19  21:15 [39']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Eibukas, J.Paškevičienė    
   S.Eibukas, J.Paškevičienė   ->    
     S.Eibukas, J.Paškevičienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [28] 10:50   A.Brečs, M.Varslavane
        21:14  21:14 [23']
   .    
    ->    
     A.Brečs, M.Varslavane  
   A.Brečs, M.Varslavane     ->  
   A.Brečs, M.Varslavane    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.