Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2019-12-07, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- 35+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16       ->      
  [51] 11:55   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Mindaugas Danys 
 Laima Chomskytė 
    21:7  21:8 [20']    
[33] 10:35   M.Povilaitis, V.Daugėlienė      
 8   Martynas Povilaitis 
 Vaida Daugėlienė 
  21:9  19:21  22:20 [36']      
    [68] 12:45   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
      21:14  22:20 [25']  
[34] 10:35   M.Trybas, S.Čalkina      
 12   Audrius Butkus 
 Vaiva Kelečienė 
  21:14  21:8 [20']      
  [52] 11:55   M.Trybas, S.Čalkina    
 13   Lauras Žibūda 
 Nadežda Lipa 
    21:19  21:19 [23']    
[35] 10:35   D.Rumšys, N.Brazauskienė      
 4   Donatas Rumšys 
 Neringa Brazauskienė 
  21:14  21:17 [19']       1-a vieta
      [86] 14:05   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė
 3   Paulius Jūras 
 Giedrė Dapkuvienė 
        21:16  19:21  21:16 [35']
[36] 11:05   P.Jūras, G.Dapkuvienė      
 14   Nerijus Molis 
 Jolanta Molienė 
  21:7  21:13 [19']      
  [53] 11:55   P.Jūras, G.Dapkuvienė    
 11   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
    21:14  21:19 [26']    
[37] 11:05   J.Gatelis, S.Čečkauskienė      
 6   Jovitas Gatelis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:6  18:21  21:17 [35']      
    [69] 12:45   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė  
 7   Kristijonas Jucys 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
      21:17  21:16 [24']  
[38] 11:05   K.Jucys, J.Živatkauskaitė      
 10   Mindaugas Butautas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  21:9  21:15 [21']      
  [54] 11:55   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė    
 15   Mindaugas Narkus 
 Rima Šidlauskienė 
    21:5  21:7 [20']    
[39] 11:05   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė      
 2   Aivaras Kvedarauskas 
 Aurelija Pakšytė 
  21:8  21:6 [16']    M.Trybas, S.Čalkina   3-a vieta
      [87] 14:05   M.Trybas, S.Čalkina
       P.Jūras, G.Dapkuvienė   9:21  21:16  21:17 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Povilaitis, V.Daugėlienė    
    [70] 12:45   D.Rumšys, N.Brazauskienė  
     D.Rumšys, N.Brazauskienė   25:23  21:19 [29']   5-a vieta
      [88] 14:05   D.Rumšys, N.Brazauskienė
     J.Gatelis, S.Čečkauskienė     21:17  21:10 [19']
    [71] 13:15   J.Gatelis, S.Čečkauskienė  
     K.Jucys, J.Živatkauskaitė   18:21  21:14  21:13 [32']  
         
         
       M.Povilaitis, V.Daugėlienė   7-a vieta
     
       K.Jucys, J.Živatkauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Danys, L.Chomskytė    
   M.Danys, L.Chomskytė   ->    
    [72] 13:15   M.Danys, L.Chomskytė  
   A.Butkus, V.Kelečienė     21:15  21:18 [26']  
  [55] 11:55   A.Butkus, V.Kelečienė    
   L.Žibūda, N.Lipa   21:16  21:12 [20']     9-a vieta
      [89] 14:05   M.Danys, L.Chomskytė
   N.Molis, J.Molienė       16:21  21:17  21:14 [34']
  [56] 11:55   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   21:15  21:15 [23']    
    [73] 13:15   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
   M.Butautas, E.Grigeliūnienė     22:20  21:8 [26']  
  [57] 12:20   M.Narkus, R.Šidlauskienė    
   M.Narkus, R.Šidlauskienė   21:12  21:18 [23']    
         
       A.Butkus, V.Kelečienė   11-a vieta
     
       M.Narkus, R.Šidlauskienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Žibūda, N.Lipa  
     L.Žibūda, N.Lipa   ->   13-a vieta
     
     N.Molis, J.Molienė     ->
     
     M.Butautas, E.Grigeliūnienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.