Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2019-12-07, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- 40+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07  
 1   Audrius Kepežinskas 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [113] 15:50   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas    
 9   Eduard Goss 
 Giedrius Strumila 
    21:14  21:13 [20']    
[98] 14:30   E.Goss, G.Strumila      
 8   Nerijus Molis 
 Romualdas Ripkauskas 
  21:16  21:15 [26']      
    [126] 16:15   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas  
 5   Vidmantas Jonikas 
 Karolis Poškus 
      21:11  21:17 [23']  
 V.Jonikas, K.Poškus      
 12       ->      
  [114] 15:50   D.Čekanauskas, J.Gatelis    
 13         21:13  21:17 [29']    
 D.Čekanauskas, J.Gatelis      
 4   Deimantas Čekanauskas 
 Jovitas Gatelis 
  ->       1-a vieta
      [142] 17:35   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
 3   Jonas Bartkus 
 Vidas Venckus 
        21:17  21:11 [22']
 J.Bartkus, V.Venckus      
 14       ->      
  [115] 15:50   J.Bartkus, V.Venckus    
 11   Evaldas Gedminas 
 Audrius Petravičius 
    21:14  12:21  21:10 [34']    
[99] 14:55   E.Gedminas, A.Petravičius      
 6   Ramūnas Paškevičius 
 Jonas Seniūnas 
  22:20  21:11 [29']      
    [127] 16:40   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius  
 7   Kęstutis Krūminas 
 Edmundas Petrošius 
      21:19  21:16 [28']  
[100] 14:55   K.Krūminas, E.Petrošius      
 10   Aidas Stalmokas 
 Artūras Surgutanovas 
  21:17  22:20 [27']      
  [116] 15:50   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius    
 15         21:5  21:12 [19']    
 R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 2   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
  ->    D.Čekanauskas, J.Gatelis   3-a vieta
      [143] 17:35   D.Čekanauskas, J.Gatelis
       J.Bartkus, V.Venckus   22:24  21:16  24:22 [43']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Goss, G.Strumila    
    [128] 16:40   V.Jonikas, K.Poškus  
     V.Jonikas, K.Poškus   21:18  21:19 [27']   5-a vieta
      [144] 17:35   V.Jonikas, K.Poškus
     E.Gedminas, A.Petravičius     21:19  21:17 [23']
    [129] 16:40   E.Gedminas, A.Petravičius  
     K.Krūminas, E.Petrošius   22:20  21:13 [28']  
         
         
       E.Goss, G.Strumila   7-a vieta
     
       K.Krūminas, E.Petrošius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Molis, R.Ripkauskas    
   N.Molis, R.Ripkauskas   ->    
     N.Molis, R.Ripkauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [130] 16:40   R.Paškevičius, J.Seniūnas
        21:14  22:20 [25']
   R.Paškevičius, J.Seniūnas    
   R.Paškevičius, J.Seniūnas   ->    
    [117] 15:50   R.Paškevičius, J.Seniūnas  
   A.Stalmokas, A.Surgutanovas     21:10  21:8 [20']  
   A.Stalmokas, A.Surgutanovas    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Stalmokas, A.Surgutanovas
       A.Stalmokas, A.Surgutanovas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.