Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es), Data: 2019-05-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Vaidas Turolevičius    Dėl 1-16 vietos        
 V.Turolevičius        
 32       ->        
  [135] 16:25   K.Vilkevičius      
 17   Kasparas Vilkevičius      12:21  21:16  21:17 [40']      
[118] 15:35   K.Vilkevičius        
 16   Dainius Mitrulevičius    21:9  21:9 [22']        
    [155] 16:50   K.Vilkevičius    
 9   Laimonas Bečalis        21:14  21:13 [18']    
 L.Bečalis        
 24       ->        
  [136] 16:25   L.Bečalis      
 25         18:21  21:9  21:18 [32']      
 A.Giedrikas        
 8   Aidas Giedrikas    ->        
      [176] 18:15   K.Vilkevičius  
 5   Rolandas Žaldokas          21:6  21:16 [18']  
 R.Žaldokas        
 28       ->        
  [137] 16:25   J.Šileris      
 21   Audrius Bračiulis      19:21  21:14  24:22 [37']      
[119] 15:35   J.Šileris        
 12   Jonas Šileris    21:6  21:13 [19']        
    [156] 17:20   M.Smalskis    
 13   Guntis Klavinš        21:12  10:21  21:18 [33']    
[120] 15:35   G.Klavinš        
 20   Gražvydas Petrauskas    21:7  21:5 [18']        
  [138] 16:25   M.Smalskis      
 29         21:19  22:20 [23']      
 M.Smalskis        
 4   Mantas Smalskis    ->         1-a vieta
        [193] 19:15   I.Lukoševičius
 3   Ignas Lukoševičius            22:20  8:21  21:17 [33']
 I.Lukoševičius        
 30       ->        
  [139] 16:25   I.Lukoševičius      
 19   Darius Sirvydis      21:14  21:11 [21']      
[121] 15:35   D.Sirvydis        
 14   Tomas Vareika    21:14  16:21  21:6 [33']        
    [157] 17:20   I.Lukoševičius    
 11   Mindaugas Butautas        21:13  21:17 [19']    
 M.Butautas        
 22       ->        
  [140] 16:25   M.Butautas      
 27         21:16  19:21  21:11 [30']      
 U.Lazdinš        
 6   Uldis Lazdinš    ->        
      [177] 18:15   I.Lukoševičius  
 7   Raimondas Stakionis          21:16  21:10 [16']  
 R.Stakionis        
 26       ->        
  [141] 16:25   L.Liaudanskas      
 23         21:13  21:13 [19']      
 L.Liaudanskas        
 10   Laisvydas Liaudanskas    ->        
    [158] 17:20   Ž.Ramonas    
 15   Laurynas Mitrulevičius        21:12  21:19 [20']    
[122] 15:35   L.Mitrulevičius        
 18   Eimantas Liaudanskas    21:14  21:11 [21']      M.Smalskis   3-a vieta
  [142] 16:25   Ž.Ramonas   [194] 19:15   Ž.Ramonas
 31         21:15  21:17 [25']    Ž.Ramonas   19:21  21:14  23:21 [40']
 Ž.Ramonas        
 2   Žanas Ramonas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Bečalis    
      [178] 18:15   J.Šileris  
       J.Šileris   14:21  21:18  3:1 [28']   5-a vieta
        [195] 19:15   M.Butautas
       M.Butautas     21:8  21:13 [16']
      [179] 18:15   M.Butautas  
       L.Liaudanskas   21:16  21:15 [18']  
           
           
         L.Bečalis   7-a vieta
        [196] 19:15   L.Liaudanskas
         L.Liaudanskas   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Turolevičius      
    [159] 17:20   A.Giedrikas    
     A.Giedrikas   21:19  21:19 [24']    
      [180] 18:15   A.Giedrikas  
     R.Žaldokas     21:14  21:16 [24']  
    [160] 17:20   G.Klavinš    
     G.Klavinš   21:7 [8']     9-a vieta
        [197] 19:15   U.Lazdinš
     D.Sirvydis       13:21  21:19  21:10 [32']
    [161] 17:20   U.Lazdinš    
     U.Lazdinš   21:0    
      [181] 18:15   U.Lazdinš  
     R.Stakionis     21:9  21:9 [20']  
    [162] 17:20   R.Stakionis    
     L.Mitrulevičius   21:12  21:11 [22']    
           
         G.Klavinš   11-a vieta
        [198] 19:15   G.Klavinš
         R.Stakionis   21:19  6:21  21:12 [34']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Turolevičius    
      [182] 18:15   V.Turolevičius  
       R.Žaldokas   21:0 [2']   13-a vieta
        [199] 19:15   V.Turolevičius
       D.Sirvydis     21:15  21:18 [21']
      [183] 18:45   L.Mitrulevičius  
       L.Mitrulevičius   21:0  
           
           
         R.Žaldokas   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      D.Sirvydis   ->
         
   D.Mitrulevičius      
   D.Mitrulevičius   ->      
     D.Mitrulevičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [163] 17:20   D.Mitrulevičius  
        21:17  17:21  21:17 [37']  
   A.Bračiulis      
   A.Bračiulis   ->      
    [143] 16:25   G.Petrauskas    
   G.Petrauskas     22:24  21:15  22:20 [34']    
   G.Petrauskas      
    ->       17-a vieta
        [184] 18:45   T.Vareika
          21:12  21:13 [24']
   T.Vareika      
   T.Vareika   ->      
     T.Vareika    
      ->    
   .      
    ->      
      [164] 17:20   T.Vareika  
        21:8  21:6 [18']  
   .      
    ->      
     E.Liaudanskas    
   E.Liaudanskas     ->    
   E.Liaudanskas      
    ->    G.Petrauskas   19-a vieta
         E.Liaudanskas
         E.Liaudanskas   21:14  21:16 [24']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       A.Bračiulis  
       A.Bračiulis   ->   21-a vieta
         A.Bračiulis
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.