Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es), Data: 2019-05-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Tadas Jarutis ,   Jolita Pilypaitė   Dėl 1-4 vietų    
[7] 10:00   T.Jarutis, J.Pilypaitė    
 8   Martynas Puodžiukas ,   Gintarė Ragažinskaitė    21:13  21:9 [27']    
  [19] 10:45   T.Jarutis, J.Pilypaitė  
 5   Mindaugas Narkus ,   Eglė Rekašiūtė      19:21  21:17  21:18 [35']  
[8] 10:00   M.Narkus, E.Rekašiūtė    
 4   Kęstas Supronas ,   Sigita Bartkienė    21:14  15:21  21:14 [31']    1-a vieta
    [32] 11:10   R.Žaldokas, M.Riaubaitė
 3   Darius Jurgilas ,   Renata Staupelienė        21:14  21:18 [19']
[9] 10:00   R.Žaldokas, M.Riaubaitė    
 6   Rolandas Žaldokas ,   Miglė Riaubaitė    21:16  21:16 [27']    
  [20] 10:45   R.Žaldokas, M.Riaubaitė  
 7   Julius Žitkauskas ,   Rima Šidlauskienė      19:21  21:19  21:18 [31']  
[10] 10:00   R.Mackevičius, D.Sunklodė    
 2   Ramūnas Mackevičius ,   Dalia Sunklodė    21:8  21:8 [18']    
     
     M.Narkus, E.Rekašiūtė  3-a vieta
  [33] 11:10   R.Mackevičius, D.Sunklodė
   R.Mackevičius, D.Sunklodė   21:19  13:21  21:10 [33']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Puodžiukas, G.Ragažinskaitė    
  [21] 10:45   K.Supronas, S.Bartkienė  
   K.Supronas, S.Bartkienė   22:20  21:12 [24']  5-a vieta
    [34] 11:10   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė
   D.Jurgilas, R.Staupelienė     23:21  21:9 [23']
  [22] 10:45   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė  
   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė   21:11  16:21  21:18 [60']  
       
       
     M.Puodžiukas, G.Ragažinskaitė  7-a vieta
    [35] 11:35   D.Jurgilas, R.Staupelienė
     D.Jurgilas, R.Staupelienė   21:7  21:10 [26']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.