Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es), Data: 2019-05-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug E, Moterų dvejetas, dalyvių- 4, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jolita Pilypaitė 
 Renata Staupelienė 
21
16
21
14
 25'
18
21
10
21
 22'
21
7
21
10
 21'
112/89
23
2
2
2 Sigita Bartkienė 
 Dalia Bogatko 
16
21
14
21
 25'
16
21
18
21
 36'
21
9
21
10
 19'
106/103
3
1
3
3 Eglė Rekašiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
21
18
21
10
 22'
21
16
21
18
 36'
21
3
21
8
 19'
126/73
53
3
1
4 Miglė Riaubaitė 
 Gintarė Zajarskienė 
7
21
10
21
 21'
9
21
10
21
 19'
3
21
8
21
 19'
47/126
-79
0
4

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.