Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-09-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė        
 32       ->        
  [9] 10:20    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 17   Artūras Jachontovas 
 Salvinija Tarvydaitė 
    21:15  21:23  21:15 [29']      
[1] 10:00    A.Jachontovas, S.Tarvydaitė        
 16   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  21:15  21:17 [16']        
    [25] 11:10    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
      21:15  21:15 [15']    
[2] 10:00    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė        
 24   Petras Bartušis 
 Viltė Navardauskaitė 
  21:11  21:17 [16']        
  [10] 10:20    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 25         21:15  25:23 [18']      
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 8   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  ->        
      [39] 11:35    A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Giedrius Miestauskas 
 Aurelija Pakšytė 
        21:18  17:21  21:8 [30']  
 G.Miestauskas, A.Pakšytė        
 28       ->        
  [11] 10:20    G.Miestauskas, A.Pakšytė      
 21   Martynas Puchovičius 
 Vaiva Kelečienė 
    21:14  21:7 [14']      
[3] 10:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 12   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  21:17  22:20 [19']        
    [26] 11:10    G.Miestauskas, A.Pakšytė    
 13   Gintautas Jaugielavičius 
 Vilija Čekanauskienė 
      21:16  22:20 [21']    
[4] 10:00    D.Martinaitis, L.Venckutė        
 20   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  21:15  19:21  21:11 [24']        
  [12] 10:20    T.Lukoševičius, T.Urbonienė      
 29         21:19  21:15 [18']      
 T.Lukoševičius, T.Urbonienė        
 4   Tomas Lukoševičius 
 Tanita Urbonienė 
  ->         1-a vieta
        [49] 12:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
          19:21  21:19  21:12 [29']
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė        
 30       ->        
  [13] 10:20    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 19   Julius Masaitis 
 Danyu Zhong 
    22:20  21:6 [15']      
[5] 10:00    J.Masaitis, D.Zhong        
 14   Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
  21:16  18:21  21:13 [29']        
    [27] 11:10    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 11   Vygantas Garmus 
 Aušrinė Balazaitė 
      21:19  21:19 [19']    
[6] 10:00    V.Garmus, A.Balazaitė        
 22   Luidži Pakula 
 Vida Giedra 
  21:2  21:8 [12']        
  [14] 10:20    V.Garmus, A.Balazaitė      
 27         21:13  21:16 [17']      
 E.Čižinauskas, R.Gečaitė        
 6   Evaldas Čižinauskas 
 Rugilė Gečaitė 
  ->        
      [40] 11:35    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė  
 7   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
        21:13  21:17 [21']  
 V.Salietis, A.Brikaitė        
 26       ->        
  [15] 10:20    V.Salietis, A.Brikaitė      
 23   Dainius Mazėtis 
 Laura Paulauskaitė 
    18:21  21:12  21:14 [29']      
[7] 10:00    A.Nareika, K.Nareikienė        
 10   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  21:13  21:17 [16']        
    [28] 11:10    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 15   Paulius Umantas 
 Jelena Puchova 
      21:9  21:13 [16']    
[8] 10:00    M.Petkevičius, U.Padaigaitė        
 18   Mantas Petkevičius 
 Urtė Padaigaitė 
  19:21  21:17  22:20 [33']      G.Miestauskas, A.Pakšytė   3-a vieta
  [16] 10:20    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   [50] 12:30    G.Miestauskas, A.Pakšytė
 31         21:16  21:17 [17']    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė   22:24  21:11  21:15 [33']
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė        
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
      [41] 12:05    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
       T.Lukoševičius, T.Urbonienė   25:23  17:21  22:20 [31']   5-a vieta
        [51] 12:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
       V.Garmus, A.Balazaitė     21:15  21:14 [17']
      [42] 12:05    V.Garmus, A.Balazaitė  
       V.Salietis, A.Brikaitė   21:13  15:21  21:13 [29']  
           
           
         T.Lukoševičius, T.Urbonienė   7-a vieta
       
         V.Salietis, A.Brikaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Jachontovas, S.Tarvydaitė      
    [29] 11:10    A.Jachontovas, S.Tarvydaitė    
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:17  21:14 [17']    
      [43] 12:05    A.Jachontovas, S.Tarvydaitė  
     P.Gečas, G.Plečkaitytė     21:11  21:8 [12']  
    [30] 11:10    D.Martinaitis, L.Venckutė    
     D.Martinaitis, L.Venckutė   21:19  21:18 [18']     9-a vieta
        [52] 12:30    A.Jachontovas, S.Tarvydaitė
     J.Masaitis, D.Zhong       21:16  18:21  21:8 [24']
    [31] 11:10    E.Čižinauskas, R.Gečaitė    
     E.Čižinauskas, R.Gečaitė   21:14  21:10 [15']    
      [44] 12:05    A.Nareika, K.Nareikienė  
     A.Nareika, K.Nareikienė     21:12  21:10 [16']  
    [32] 11:10    A.Nareika, K.Nareikienė    
     M.Petkevičius, U.Padaigaitė   21:19  21:11 [19']    
           
         D.Martinaitis, L.Venckutė   11-a vieta
       
         E.Čižinauskas, R.Gečaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
       
       P.Gečas, G.Plečkaitytė   ->   13-a vieta
       
       J.Masaitis, D.Zhong     ->
       
       M.Petkevičius, U.Padaigaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Rumšys, J.Treinytė      
   D.Rumšys, J.Treinytė   ->      
    [17] 10:45    D.Rumšys, J.Treinytė    
   P.Bartušis, V.Navardauskaitė     21:17  21:16 [16']    
   P.Bartušis, V.Navardauskaitė      
    ->      
      [33] 11:35    D.Rumšys, J.Treinytė  
        21:18  20:22  21:15 [25']  
   M.Puchovičius, V.Kelečienė      
   M.Puchovičius, V.Kelečienė   ->      
    [18] 10:45    M.Puchovičius, V.Kelečienė    
   G.Jaugielavičius, V.Čekanauskienė     21:12  21:12 [14']    
   G.Jaugielavičius, V.Čekanauskienė      
    ->       17-a vieta
        [45] 12:05    D.Rumšys, J.Treinytė
          21:16  21:17 [16']
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė      
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   ->      
    [19] 10:45    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė    
   L.Pakula, V.Giedra     15:21  24:22  21:15 [30']    
   L.Pakula, V.Giedra      
    ->      
      [34] 11:35    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė  
        19:21  21:13  21:17 [32']  
   D.Mazėtis, L.Paulauskaitė      
   D.Mazėtis, L.Paulauskaitė   ->      
    [20] 10:45    P.Umantas, J.Puchova    
   P.Umantas, J.Puchova     21:11  21:15 [15']    
   P.Umantas, J.Puchova      
    ->    M.Puchovičius, V.Kelečienė   19-a vieta
       
         P.Umantas, J.Puchova   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       P.Bartušis, V.Navardauskaitė    
       
       G.Jaugielavičius, V.Čekanauskienė   ->   21-a vieta
       
       L.Pakula, V.Giedra     ->
       
       D.Mazėtis, L.Paulauskaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.