Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-11-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė        
 32       ->        
  [106] 16:40    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 17   Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
    21:16  21:10 [18']      
[89] 15:40    S.Stravinskas, V.Bubulytė        
 16   Salvijus Stravinskas 
 Vaiva Bubulytė 
  21:11  23:21 [20']        
    [123] 17:40    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
      21:18  14:21  22:20 [34']    
[90] 15:40    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 24   Artūras Jonuškis 
 Darya Yarmalovich 
  21:15  21:11 [15']        
  [107] 16:40    K.Šemeta, U.Pūkaitė      
 25   Andrius Latviūnas 
 Laura Daunytė 
    21:15  22:20 [18']      
[91] 15:40    K.Šemeta, U.Pūkaitė        
 8   Karolis Šemeta 
 Ugnė Pūkaitė 
  21:15  21:16 [15']        
      [143] 18:40    S.Leonovič, N.Brazauskienė  
 5   Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
        22:20  19:21  21:12 [27']  
 A.Tamošaitis, T.Urbonienė        
 28       ->        
  [108] 16:40    A.Tamošaitis, T.Urbonienė      
 21   Julius Masaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:16  21:13 [17']      
[92] 15:40    M.Danys, R.Gečaitė        
 12   Mindaugas Danys 
 Rugilė Gečaitė 
  21:7  21:9 [13']        
    [124] 17:40    S.Leonovič, N.Brazauskienė    
 13   Justas Gudonis 
 Urtė Gečaitė 
      21:9  21:15 [13']    
[93] 15:40    J.Gudonis, U.Gečaitė        
 20   Rytis Vizgirda 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:14  21:10 [17']        
  [109] 16:40    S.Leonovič, N.Brazauskienė      
 29         21:15  21:14 [16']      
 S.Leonovič, N.Brazauskienė        
 4   Sergej Leonovič 
 Neringa Brazauskienė 
  ->         1-a vieta
        [155] 19:40    S.Leonovič, N.Brazauskienė
 3   Evaldas Čižinauskas 
 Rasa Šulnienė 
          21:18  21:18 [17']
 E.Čižinauskas, R.Šulnienė        
 30       ->        
  [110] 16:40    E.Čižinauskas, R.Šulnienė      
 19   Gediminas Fridricas 
 Viktorija Suško 
    21:10  19:21  25:23 [32']      
[94] 15:40    D.Rumšys, J.Treinytė        
 14   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  21:15  21:17 [16']        
    [125] 17:40    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 11   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
      22:20  14:21  21:14 [28']    
[95] 15:40    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė        
 22   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  15:21  21:12  21:14 [25']        
  [111] 16:40    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 27         20:22  21:14  21:19 [28']      
 S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė        
 6   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  ->        
      [144] 18:40    R.Kavaliauskas, J.Kažanauskaitė  
 7   Paulius Jūras 
 Aurelija Pakšytė 
        21:11  21:17 [15']  
 P.Jūras, A.Pakšytė        
 26       ->        
  [112] 16:40    P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 23   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
    21:17  21:18 [18']      
[96] 15:40    P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 10   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  21:18  22:20 [19']        
    [126] 17:40    R.Kavaliauskas, J.Kažanauskaitė    
 15   Martynas Povilaitis 
 Beata Rakštytė 
      21:9  21:18 [17']    
[97] 16:10    M.Povilaitis, B.Rakštytė        
 18   Paulius Umantas 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:19  21:18 [21']      A.Mackevič, J.Ramaneckienė   3-a vieta
  [113] 17:10    R.Kavaliauskas, J.Kažanauskaitė   [156] 19:40    A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 31         21:17  21:10 [18']    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   21:6  21:18 [14']
 R.Kavaliauskas, J.Kažanauskaitė        
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Kažanauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Šemeta, U.Pūkaitė    
      [145] 19:10    K.Šemeta, U.Pūkaitė  
       A.Tamošaitis, T.Urbonienė   21:19  21:14 [19']   5-a vieta
       
       E.Čižinauskas, R.Šulnienė     ->
      [146] 19:10    E.Čižinauskas, R.Šulnienė  
       P.Gečas, G.Plečkaitytė   21:17  21:16 [17']  
           
           
         A.Tamošaitis, T.Urbonienė   7-a vieta
       
         P.Gečas, G.Plečkaitytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Stravinskas, V.Bubulytė      
    [127] 17:40    S.Stravinskas, V.Bubulytė    
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:23  21:19  21:17 [32']    
      [147] 19:10   S.Stravinskas, V.Bubulytė  
     M.Danys, R.Gečaitė     21:0 [1']  
    [128] 17:40    J.Gudonis, U.Gečaitė    
     J.Gudonis, U.Gečaitė   21:15  21:15 [19']     9-a vieta
           P.Jūras, A.Pakšytė
     D.Rumšys, J.Treinytė       21:18  21:14 [20']
    [129] 18:10    D.Rumšys, J.Treinytė    
     G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   21:8  21:15 [14']    
      [148] 19:10    P.Jūras, A.Pakšytė  
     P.Jūras, A.Pakšytė     16:21  21:17  21:18 [25']  
    [130] 18:10    P.Jūras, A.Pakšytė    
     M.Povilaitis, B.Rakštytė   21:13  21:14 [17']    
           
         J.Gudonis, U.Gečaitė   11-a vieta
       
         D.Rumšys, J.Treinytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
      [149] 19:10    M.Danys, R.Gečaitė  
       M.Danys, R.Gečaitė   25:23  21:17 [22']   13-a vieta
       
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė     ->
      [150] 19:10    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė  
       M.Povilaitis, B.Rakštytė   21:17  21:17 [17']  
           
           
         D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      M.Povilaitis, B.Rakštytė   ->
         
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė      
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   ->      
    [131] 18:10    A.Latviūnas, L.Daunytė    
   A.Jonuškis, D.Yarmalovich     18:21  21:19  22:20 [29']    
  [114] 17:10    A.Latviūnas, L.Daunytė      
   A.Latviūnas, L.Daunytė   14:21  21:14  21:18 [27']      
      [151] 19:10    R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė  
        21:11  21:14 [15']  
   J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė      
   J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė   ->      
    [132] 18:10    R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė    
   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė     21:11  13:21  22:20 [25']    
   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė      
    ->       17-a vieta
        [157] 19:40    D.Martinaitis, L.Venckutė
          18:21  21:11  21:17 [26']
   G.Fridricas, V.Suško      
   G.Fridricas, V.Suško   ->      
    [133] 18:10    D.Martinaitis, L.Venckutė    
   D.Martinaitis, L.Venckutė     21:11  21:10 [14']    
   D.Martinaitis, L.Venckutė      
    ->      
      [152] 19:10    D.Martinaitis, L.Venckutė  
        24:22  18:21  21:16 [30']  
   V.Venckus, J.Venckuvienė      
   V.Venckus, J.Venckuvienė   ->      
    [134] 18:10    P.Umantas, K.Martinaitienė    
   P.Umantas, K.Martinaitienė     21:13  21:11 [15']    
   P.Umantas, K.Martinaitienė      
    ->    A.Latviūnas, L.Daunytė   19-a vieta
       
         P.Umantas, K.Martinaitienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Pauliukas, T.Rakauskaitė    
       
       J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė   ->   21-a vieta
       
       G.Fridricas, V.Suško     ->
       
       V.Venckus, J.Venckuvienė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Jonuškis, D.Yarmalovich    
     A.Jonuškis, D.Yarmalovich   ->    
       A.Jonuškis, D.Yarmalovich  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.