Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-11-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Rolandas Budrikas 
 Romualdas Ripkauskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Budrikas, R.Ripkauskas        
 32       ->        
  [17] 10:50    A.Kunigėlis, V.Pupeikis      
 17   Arūnas Kunigėlis 
 Virgilijus Pupeikis 
    21:16  21:18 [21']      
[6] 10:00    A.Kunigėlis, V.Pupeikis        
 16   Martynas Krisiukas 
 Darius Širmenis 
  21:9  21:10 [14']        
    [41] 12:15    A.Kunigėlis, V.Pupeikis    
 9   Kęstutis Ikamas 
 Augustinas Stankevičius 
      21:17  21:8 [16']    
 K.Ikamas, A.Stankevičius        
 24       ->        
  [18] 10:50    K.Ikamas, A.Stankevičius      
 25         21:12  21:17 [17']      
 R.Čepulis, R.Jakimavičius        
 8   Rolandas Čepulis 
 Ričardas Jakimavičius 
  ->        
      [66] 13:45    R.Kazlauskas, N.Molis  
 5   Saulius Venslovas 
 Vaidas Šmitas 
        21:10  21:23  21:14 [28']  
 S.Venslovas, V.Šmitas        
 28       ->        
  [19] 10:50    S.Venslovas, V.Šmitas      
 21         17:21  21:9  21:17 [31']      
 R.Navaitis, D.Vilimas        
 12   Ričardas Navaitis 
 Donatas Vilimas 
  ->        
    [42] 12:15    R.Kazlauskas, N.Molis    
 13   Audrius Šapola 
 Valerij Vasilčenko 
      21:15  21:17 [21']    
 A.Šapola, V.Vasilčenko        
 20       ->        
  [20] 10:50    R.Kazlauskas, N.Molis      
 29         21:17  21:19 [19']      
 R.Kazlauskas, N.Molis        
 4   Ričardas Kazlauskas 
 Nerijus Molis 
  ->         1-a vieta
        [84] 14:45    K.Bužinskis, D.Sirvydis
 3   Karolis Bužinskis 
 Darius Sirvydis 
          21:17  21:19 [18']
 K.Bužinskis, D.Sirvydis        
 30       ->        
  [21] 10:50    K.Bužinskis, D.Sirvydis      
 19         21:5  21:6 [11']      
 R.Juodsnukis, A.Mikelionis        
 14   Romutis Juodsnukis 
 Andrius Mikelionis 
  ->        
    [43] 12:15    K.Bužinskis, D.Sirvydis    
 11   Ignas Dundulis 
 Andrius Kvietkauskas 
      21:14  21:12 [16']    
 I.Dundulis, A.Kvietkauskas        
 22       ->        
  [22] 10:50    I.Dundulis, A.Kvietkauskas      
 27         19:21  21:16  21:15 [30']      
 V.Liutika, R.Vasilevskis        
 6   Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
  ->        
      [67] 13:45    K.Bužinskis, D.Sirvydis  
 7   Kęstutis Kučinskas 
 Laurynas Urniežius 
        21:12  21:6 [14']  
 K.Kučinskas, L.Urniežius        
 26       ->        
  [23] 10:50    L.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis      
 23         22:20  19:21  21:14 [35']      
 L.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis        
 10   Laurynas Mitrulevičius 
 Žilvinas Rėklaitis 
  ->        
    [44] 12:15    R.Mackevičius, T.Jarutis    
 15   Valdemaras Ragaliauskas 
 Povilas Marčiukaitis 
      21:17  21:17 [19']    
[7] 10:00    A.Borisenko, D.Ferensas        
 18   Aleksėj Borisenko 
 Donatas Ferensas 
  21:12  21:16 [19']      A.Kunigėlis, V.Pupeikis   3-a vieta
  [24] 11:15    R.Mackevičius, T.Jarutis   [85] 14:45    R.Mackevičius, T.Jarutis
 31         21:18  21:18 [18']    R.Mackevičius, T.Jarutis   21:13  21:19 [16']
 R.Mackevičius, T.Jarutis        
 2   Ramūnas Mackevičius 
 Tadas Jarutis 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Ikamas, A.Stankevičius    
      [68] 13:45    S.Venslovas, V.Šmitas  
       S.Venslovas, V.Šmitas   21:16  21:15 [18']   5-a vieta
       
       I.Dundulis, A.Kvietkauskas     ->
      [69] 13:45    L.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis  
       L.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis   21:12  21:12 [16']  
           
           
         K.Ikamas, A.Stankevičius   7-a vieta
       
         I.Dundulis, A.Kvietkauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Budrikas, R.Ripkauskas      
    [45] 12:15    R.Budrikas, R.Ripkauskas    
     R.Čepulis, R.Jakimavičius   21:18  21:18 [19']    
      [70] 13:45    R.Budrikas, R.Ripkauskas  
     R.Navaitis, D.Vilimas     21:15  21:14 [18']  
    [46] 12:15    R.Navaitis, D.Vilimas    
     A.Šapola, V.Vasilčenko   21:16  18:21  21:12 [31']     9-a vieta
       
     R.Juodsnukis, A.Mikelionis       ->
    [47] 12:45    R.Juodsnukis, A.Mikelionis    
     V.Liutika, R.Vasilevskis   24:22  19:21  21:17 [32']    
      [71] 14:15    K.Kučinskas, L.Urniežius  
     K.Kučinskas, L.Urniežius     21:14  21:10 [18']  
    [48] 12:45    K.Kučinskas, L.Urniežius    
     A.Borisenko, D.Ferensas   21:15  14:21  21:11 [27']    
           
         R.Navaitis, D.Vilimas   11-a vieta
       
         R.Juodsnukis, A.Mikelionis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Čepulis, R.Jakimavičius    
      [72] 14:15    A.Šapola, V.Vasilčenko  
       A.Šapola, V.Vasilčenko   21:12  21:12 [17']   13-a vieta
       
       V.Liutika, R.Vasilevskis     ->
      [73] 14:15    V.Liutika, R.Vasilevskis  
       A.Borisenko, D.Ferensas   23:21  21:19 [19']  
           
           
         R.Čepulis, R.Jakimavičius   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      A.Borisenko, D.Ferensas   ->
         
   M.Krisiukas, D.Širmenis      
   M.Krisiukas, D.Širmenis   ->      
     M.Krisiukas, D.Širmenis    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Krisiukas, D.Širmenis  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [25] 11:15    V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis
          20:22  21:12  21:18 [27']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis  
        ->  
   .      
    ->      
     V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis    
   V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis     ->    
   V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.