Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-19 B, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Minija Barauskaitė ,   Snežana Poklikajeva   Dėl 1-4 vietų    
 M.Barauskaitė, S.Poklikajeva    
 8       ->    
  [99] 15:30   M.Barauskaitė, S.Poklikajeva  
 5   Gabija Jurkevičiūtė ,   Aina Ralytė      21:12  21:13 [26']  
[79] 14:15   L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė    
 4   Liepa Leonavičiūtė ,   Augustė Stankevičiūtė    21:14  22:24  22:20 [49']    1-a vieta
    [120] 16:40   M.Barauskaitė, S.Poklikajeva
 3   Augustė Leimonaitė ,   Oresta Ščerbakova        21:15  21:16 [23']
[80] 14:15   F.Gedminaitė, M.Sutkutė    
 6   Fausta Gedminaitė ,   Milanta Sutkutė    21:14  16:21  21:13 [37']    
  [100] 15:30   J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė  
 7         21:17  19:21  21:17 [39']  
 J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė    
 2   Jogailė Kelečiūtė ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    ->    
     
     L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė  3-a vieta
  [121] 16:40   F.Gedminaitė, M.Sutkutė
   F.Gedminaitė, M.Sutkutė   21:17  21:19 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   G.Jurkevičiūtė, A.Ralytė  
   G.Jurkevičiūtė, A.Ralytė   ->  5-a vieta
    [101] 15:30   A.Leimonaitė, O.Ščerbakova
   A.Leimonaitė, O.Ščerbakova     21:17  17:21  21:16 [40']
   A.Leimonaitė, O.Ščerbakova  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
European Mixed Team Championships - first stage
2020-12-09 10:00 2020-12-12 14:00
Nenustatyta, . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.