Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Jokūbas Kazlauskas    Dėl 1-16 vietos        
 J.Kazlauskas        
 32       ->        
  [87] 14:40   J.Kazlauskas      
 17   Kostas Kudirka      21:15  21:11 [37']      
[71] 13:50   J.Sadauskas        
 16   Jokūbas Sadauskas    21:2  21:7        
    [108] 15:50   J.Kazlauskas    
 9   Danielius Sukanka        21:11  21:14 [22']    
 D.Sukanka        
 24       ->        
  [88] 14:40   A.Krasauskas      
 25         21:5  21:6 [17']      
 A.Krasauskas        
 8   Arnas Krasauskas    ->        
      [126] 16:40   J.Kazlauskas  
 5   Rokas Daugėla          21:17  21:16 [22']  
 R.Daugėla        
 28       ->        
  [89] 14:40   R.Daugėla      
 21   Kasparas Andrijauskas      24:22  21:17 [21']      
[72] 13:50   D.Ausiejus        
 12   Domantas Ausiejus    21:9  21:8 [16']        
    [109] 15:50   R.Daugėla    
 13   Nojus Alijauskas        21:14  21:18 [25']    
[73] 13:50   N.Alijauskas        
 20   Rokas Vaiciekauskas    21:1  21:10 [20']        
  [90] 14:40   N.Alijauskas      
 29         21:16  22:20 [32']      
 G.Čekavičius        
 4   Gustas Čekavičius    ->         1-a vieta
        [142] 17:50   J.Kazlauskas
 3   Paulius Alijošius            21:11  21:16 [23']
 P.Alijošius        
 30       ->        
  [91] 14:40   P.Alijošius      
 19   Vakaris Puidokas      17:21  22:20  21:10 [43']      
[74] 13:50   V.Puidokas        
 14   Tadas Rimkus    21:5  21:10 [23']        
    [110] 15:50   N.Juodsnukis    
 11   Arijus Baranauskas        21:16  21:12 [24']    
[75] 13:50   A.Baranauskas        
 22   Martynas Dikšaitis    21:16  21:17 [25']        
  [92] 15:05   N.Juodsnukis      
 27         15:21  22:20  22:20 [30']      
 N.Juodsnukis        
 6   Nerijus Juodsnukis    ->        
      [127] 17:05   N.Juodsnukis  
 7   Benas Drobavičius          21:10  21:18 [20']  
 B.Drobavičius        
 26       ->        
  [93] 15:05   M.Jakštys      
 23   Arnas Jarmalauskas      21:6  14:21  21:18 [29']      
[76] 13:50   M.Jakštys        
 10   Mykolas Jakštys    21:10  21:5 [17']        
    [111] 15:50   M.Jakštys    
 15   Jogaila Altaravičius        21:14  17:21  21:12 [27']    
[77] 13:50   P.Jarašiūnas        
 18   Paulius Jarašiūnas    9:21  21:13  21:13 [30']      R.Daugėla   3-a vieta
  [94] 15:05   R.Krūminas   [143] 17:50   R.Daugėla
 31         17:21  21:14  21:18 [36']    M.Jakštys   21:17  21:17 [21']
 R.Krūminas        
 2   Rokas Krūminas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Krasauskas    
      [128] 17:05   A.Krasauskas  
       N.Alijauskas   21:13  21:15 [23']   5-a vieta
        [144] 17:50   A.Krasauskas
       P.Alijošius     25:23  21:17 [23']
      [129] 17:05   R.Krūminas  
       R.Krūminas   21:10  20:22  21:19 [34']  
           
           
         N.Alijauskas   7-a vieta
        [145] 17:50   N.Alijauskas
         P.Alijošius   21:16  21:16 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Sadauskas      
    [112] 15:50   J.Sadauskas    
     D.Sukanka   21:6  21:10 [17']    
      [130] 17:05   G.Čekavičius  
     D.Ausiejus     21:18  21:19 [29']  
    [113] 16:15   G.Čekavičius    
     G.Čekavičius   21:18  21:6 [19']     9-a vieta
        [146] 17:50   A.Baranauskas
     V.Puidokas       15:21  21:16  21:12 [32']
    [114] 16:15   A.Baranauskas    
     A.Baranauskas   21:0    
      [131] 17:05   A.Baranauskas  
     B.Drobavičius     21:16  21:19 [22']  
    [115] 16:15   P.Jarašiūnas    
     P.Jarašiūnas   14:21  21:10  21:17 [36']    
           
         J.Sadauskas   11-a vieta
        [147] 17:50   P.Jarašiūnas
         P.Jarašiūnas   21:23  21:8  21:7 [32']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Sukanka    
      [132] 17:05   D.Ausiejus  
       D.Ausiejus   21:9  21:7 [17']   13-a vieta
        [148] 18:15   D.Ausiejus
       V.Puidokas     21:14  21:13 [21']
      [133] 17:05   B.Drobavičius  
       B.Drobavičius   21:0 [15']  
           
           
         D.Sukanka   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      V.Puidokas   ->
         
   K.Kudirka      
   K.Kudirka   ->      
     K.Kudirka    
      ->    
   .      
    ->      
      [116] 16:15   K.Kudirka  
        21:16  22:20 [21']  
   K.Andrijauskas      
   K.Andrijauskas   ->      
    [95] 15:05   K.Andrijauskas    
   R.Vaiciekauskas     20:22  21:14  21:14 [30']    
   R.Vaiciekauskas      
    ->       17-a vieta
        [134] 17:30   M.Dikšaitis
          21:7  21:11 [19']
   T.Rimkus      
   T.Rimkus   ->      
    [96] 15:05   M.Dikšaitis    
   M.Dikšaitis     21:15  22:20 [30']    
   M.Dikšaitis      
    ->      
      [117] 16:15   M.Dikšaitis  
        21:14  21:5 [21']  
   A.Jarmalauskas      
   A.Jarmalauskas   ->      
    [97] 15:05   J.Altaravičius    
   J.Altaravičius     21:6  21:14 [50']    
   J.Altaravičius      
    ->    K.Andrijauskas   19-a vieta
       
         J.Altaravičius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
       R.Vaiciekauskas   ->   21-a vieta
       
       T.Rimkus     ->
       
       A.Jarmalauskas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.