Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Nomeda Seniūnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 N.Seniūnaitė        
 32       ->        
  [9] 10:20   N.Seniūnaitė      
 17   Erta Kelpšaitė      21:15  21:13 [25']      
[1] 10:00   G.Velykytė        
 16   Giedra Velykytė    21:5  21:11 [20']        
    [24] 11:05   N.Seniūnaitė    
 9   Ugnė Tiškutė        21:6  21:9 [17']    
[2] 10:00   U.Tiškutė        
 24   Daniela Žilionytė    21:2  21:6 [18']        
  [10] 10:20   U.Tiškutė      
 25         21:15  14:21  21:17 [36']      
 V.Bernotaitė        
 8   Viktorija Bernotaitė    ->        
      [40] 11:50   N.Seniūnaitė  
 5   Adelė Krutkytė          21:6  21:6 [32']  
 A.Krutkytė        
 28       ->        
  [11] 10:20   A.Krutkytė      
 21   Mėta Monkevičiūtė      19:21  21:16  21:15 [31']      
[3] 10:00   M.Kolojanskaitė        
 12   Marija Kolojanskaitė    22:20  21:18 [19']        
    [25] 11:05   G.Gedminaitė    
 13   Skaistė Liutkutė        10:21  21:14  21:10 [33']    
[4] 10:00   S.Liutkutė        
 20   Monika Čiuželytė    21:8  21:4 [19']        
  [12] 10:20   G.Gedminaitė      
 29         21:19  16:21  21:15 [40']      
 G.Gedminaitė        
 4   Gustė Gedminaitė    ->         1-a vieta
        [55] 12:40   N.Seniūnaitė
 3   Astrėja Nutautaitė            21:17  21:17 [21']
 A.Nutautaitė        
 30       ->        
  [13] 10:20   A.Nutautaitė      
 19   Ūla Budrytė      21:10  21:2 [18']      
[5] 10:00   E.Pocevičiūtė        
 14   Ema Pocevičiūtė    21:5  21:5 [18']        
    [26] 11:05   A.Nutautaitė    
 11   Emilija Elzbergaitė        21:9  21:9 [19']    
[6] 10:00   E.Elzbergaitė        
 22   Kamilė Zverkaitė    16:21  21:17  21:19 [31']        
  [14] 10:20   L.Budrytė      
 27         21:19  21:10 [26']      
 L.Budrytė        
 6   Liepa Budrytė    ->        
      [41] 11:50   A.Nutautaitė  
 7   Gabija Beržinskaitė          21:18  21:12 [24']  
 G.Beržinskaitė        
 26       ->        
  [15] 10:40   F.Balčiukynaitė      
 23   Fausta Balčiukynaitė      21:6  21:15 [22']      
[7] 10:00   F.Balčiukynaitė        
 10   Urtė Mackevičiūtė    21:12  21:6 [23']        
    [27] 11:05   E.Dindaitė    
 15   Viltė Žakaitytė        21:14  23:21 [29']    
[8] 10:00   G.Velykytė        
 18   Gretė Velykytė    21:9  21:8 [19']      G.Gedminaitė   3-a vieta
  [16] 10:40   E.Dindaitė   [56] 12:40   E.Dindaitė
 31         21:8  21:13 [20']    E.Dindaitė   21:14  21:6 [20']
 E.Dindaitė        
 2   Elzė Dindaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       U.Tiškutė    
      [42] 11:50   U.Tiškutė  
       A.Krutkytė   16:21  21:13  21:15 [33']   5-a vieta
        [57] 13:05   U.Tiškutė
       L.Budrytė     21:19  16:21  21:16 [34']
      [43] 12:15   F.Balčiukynaitė  
       F.Balčiukynaitė   21:14  21:5 [22']  
           
           
         A.Krutkytė   7-a vieta
        [58] 13:05   L.Budrytė
         L.Budrytė   19:21  21:6  21:9 [32']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Velykytė      
    [28] 11:05   V.Bernotaitė    
     V.Bernotaitė   21:10  21:17 [22']    
      [44] 12:15   V.Bernotaitė  
     M.Kolojanskaitė     21:6  21:10 [22']  
    [29] 11:30   S.Liutkutė    
     S.Liutkutė   21:18  19:21  21:18 [32']     9-a vieta
        [59] 13:05   V.Bernotaitė
     E.Pocevičiūtė       21:3  21:8 [17']
    [30] 11:30   E.Elzbergaitė    
     E.Elzbergaitė   21:7  21:5 [19']    
      [45] 12:15   G.Beržinskaitė  
     G.Beržinskaitė     21:17  9:21  22:20 [27']  
    [31] 11:30   G.Beržinskaitė    
     G.Velykytė   21:17  21:7 [18']    
           
         S.Liutkutė   11-a vieta
        [60] 13:05   E.Elzbergaitė
         E.Elzbergaitė   21:16  18:21  21:13 [34']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Velykytė    
      [46] 12:15   G.Velykytė  
       M.Kolojanskaitė   21:17  21:11 [22']   13-a vieta
        [61] 13:05   G.Velykytė
       E.Pocevičiūtė     21:11  21:8 [37']
      [47] 12:15   E.Pocevičiūtė  
       G.Velykytė   21:14  21:19 [22']  
           
           
         M.Kolojanskaitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      G.Velykytė   ->
         
   E.Kelpšaitė      
   E.Kelpšaitė   ->      
    [17] 10:40   E.Kelpšaitė    
   D.Žilionytė     21:12  21:12 [21']    
   D.Žilionytė      
    ->      
      [32] 11:30   M.Monkevičiūtė  
        21:8  21:14 [18']  
   M.Monkevičiūtė      
   M.Monkevičiūtė   ->      
    [18] 10:40   M.Monkevičiūtė    
   M.Čiuželytė     21:5  21:8 [22']    
   M.Čiuželytė      
    ->       17-a vieta
        [48] 12:15   U.Mackevičiūtė
          21:14  21:10 [25']
   Ū.Budrytė      
   Ū.Budrytė   ->      
    [19] 10:40   K.Zverkaitė    
   K.Zverkaitė     21:9  21:7 [22']    
   K.Zverkaitė      
    ->      
      [33] 11:30   U.Mackevičiūtė  
        21:9  21:8 [23']  
   U.Mackevičiūtė      
   U.Mackevičiūtė   ->      
    [20] 10:40   U.Mackevičiūtė    
   V.Žakaitytė     21:14  21:12 [22']    
   V.Žakaitytė      
    ->    E.Kelpšaitė   19-a vieta
       
         K.Zverkaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       D.Žilionytė    
       
       M.Čiuželytė   ->   21-a vieta
       
       Ū.Budrytė     ->
       
       V.Žakaitytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.