Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj), Data: 2019-11-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Nomeda Seniūnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 N.Seniūnaitė        
 32       ->        
  [15] 10:55   N.Seniūnaitė      
 17   Ema Pocevičiūtė      21:6  21:5 [15']      
[1] 10:00   M.Kolojanskaitė        
 16   Marija Kolojanskaitė    21:10  21:14 [20']        
    [29] 12:15   N.Seniūnaitė    
 9   Mila Leonovič        21:14  24:22 [25']    
[2] 10:00   M.Leonovič        
 24   Valdonė Šleiniūtė    21:11  21:9 [20']        
  [16] 10:55   A.Klimaitė      
 25   Ūla Budrytė      21:3  21:4 [19']      
[3] 10:00   A.Klimaitė        
 8   Amelija Klimaitė    21:0  21:1 [15']        
      [41] 13:15   N.Seniūnaitė  
 5   Gustė Gedminaitė          21:16  21:16 [21']  
[4] 10:00   G.Gedminaitė        
 28   Uma Ivanauskaitė    21:11  21:5 [20']        
  [17] 11:15   G.Gedminaitė      
 21   Gretė Velykytė      21:15  21:10 [19']      
[5] 10:15   G.Velykytė        
 12   Loreta Radavičiūtė    21:15  21:13 [22']        
    [30] 12:15   M.Levickaitė    
 13   Urtė Mackevičiūtė        21:7  21:9 [20']    
[6] 10:15   U.Mackevičiūtė        
 20   Elžbieta Vilimaitė    21:7  21:5 [19']        
  [18] 11:15   M.Levickaitė      
 29   Grėtė Vyšniauskaitė      21:5  21:5 [18']      
[7] 10:15   M.Levickaitė        
 4   Meida Levickaitė    21:8  21:11 [20']         1-a vieta
        [52] 14:20   N.Seniūnaitė
 3   Astrėja Nutautaitė            21:23  21:10  21:17 [40']
[8] 10:15   A.Nutautaitė        
 30   Žaneta Dzimidaitė    21:8  21:8 [21']        
  [19] 11:15   A.Nutautaitė      
 19   Deimantė Tracevičiūtė      21:17  21:15 [23']      
[9] 10:35   D.Tracevičiūtė        
 14   Skaistė Liutkutė    15:21  21:15  21:14 [31']        
    [31] 12:15   A.Nutautaitė    
 11   Emilija Elzbergaitė        21:11  21:18 [26']    
[10] 10:35   E.Elzbergaitė        
 22   Erta Kelpšaitė    21:16  21:10 [19']        
  [20] 11:15   L.Budrytė      
 27   Mėta Monkevičiūtė      11:21  21:19  21:7 [37']      
[11] 10:35   L.Budrytė        
 6   Liepa Budrytė    21:12  21:12 [21']        
      [42] 13:15   E.Dindaitė  
 7   Gabija Beržinskaitė          21:13  21:9 [23']  
[12] 10:35   G.Beržinskaitė        
 26   Augustė Klimaitė    21:6  21:5 [15']        
  [21] 11:35   G.Beržinskaitė      
 23   Viltė Žakaitytė      21:14  22:20 [18']      
[13] 10:55   D.Norgailaitė        
 10   Dominyka Norgailaitė    21:11  21:6 [16']        
    [32] 12:15   E.Dindaitė    
 15   Smiltė Marija Sabakonytė        21:9  21:10 [19']    
[14] 10:55   G.Velykytė        
 18   Giedra Velykytė    21:11  21:13 [17']      M.Levickaitė   3-a vieta
  [22] 11:35   E.Dindaitė   [53] 14:20   M.Levickaitė
 31         21:10  21:15 [21']    A.Nutautaitė   21:23  21:14  21:16 [35']
 E.Dindaitė        
 2   Elzė Dindaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Klimaitė    
      [43] 13:15   A.Klimaitė  
       G.Gedminaitė   21:9  21:11 [19']   5-a vieta
       
       L.Budrytė     ->
      [44] 13:15   L.Budrytė  
       G.Beržinskaitė   21:9  21:19 [20']  
           
           
         G.Gedminaitė   7-a vieta
       
         G.Beržinskaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Kolojanskaitė      
    [33] 12:35   M.Kolojanskaitė    
     M.Leonovič   21:18  21:12 [22']    
      [45] 13:35   U.Mackevičiūtė  
     G.Velykytė     24:22  21:19 [27']  
    [34] 12:35   U.Mackevičiūtė    
     U.Mackevičiūtė   21:10  21:14 [21']     9-a vieta
       
     D.Tracevičiūtė       ->
    [35] 12:35   E.Elzbergaitė    
     E.Elzbergaitė   17:21  21:14  21:15 [32']    
      [46] 13:35   G.Velykytė  
     D.Norgailaitė     18:21  21:12  21:16 [36']  
    [36] 12:35   G.Velykytė    
     G.Velykytė   21:13  21:12 [19']    
           
         M.Kolojanskaitė   11-a vieta
       
         E.Elzbergaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Leonovič    
       
       G.Velykytė   ->   13-a vieta
       
       D.Tracevičiūtė     ->
       
       D.Norgailaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Pocevičiūtė      
   E.Pocevičiūtė   ->      
    [37] 12:55   E.Pocevičiūtė    
   V.Šleiniūtė     21:11  21:11 [19']    
  [23] 11:35   V.Šleiniūtė      
   Ū.Budrytė   21:8  21:14 [19']      
      [47] 13:35   G.Vyšniauskaitė  
   U.Ivanauskaitė       21:18  21:19 [22']  
  [24] 11:35   L.Radavičiūtė      
   L.Radavičiūtė   21:11  21:11 [18']      
    [38] 12:55   G.Vyšniauskaitė    
   E.Vilimaitė     17:21  21:17  21:18 [32']    
  [25] 11:55   G.Vyšniauskaitė      
   G.Vyšniauskaitė   21:12  21:6 [17']       17-a vieta
       
   Ž.Dzimidaitė         ->
  [26] 11:55   S.Liutkutė      
   S.Liutkutė   21:15  21:13 [22']      
    [39] 12:55   S.Liutkutė    
   E.Kelpšaitė     21:16  21:16 [27']    
  [27] 11:55   M.Monkevičiūtė      
   M.Monkevičiūtė   21:5  21:10 [17']      
      [48] 13:35   S.Liutkutė  
   A.Klimaitė       21:17  21:11 [19']  
  [28] 11:55   V.Žakaitytė      
   V.Žakaitytė   21:14  21:2 [15']      
    [40] 12:55   S.Sabakonytė    
   S.Sabakonytė     21:12  21:17 [17']    
   S.Sabakonytė      
    ->    E.Pocevičiūtė   19-a vieta
       
         S.Sabakonytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Šleiniūtė    
       
       L.Radavičiūtė   ->   21-a vieta
       
       M.Monkevičiūtė     ->
       
       V.Žakaitytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     Ū.Budrytė    
     Ū.Budrytė   ->    
       
     U.Ivanauskaitė     ->  
       
     E.Vilimaitė   ->     25-a vieta
       
     Ž.Dzimidaitė       ->
       
     E.Kelpšaitė   ->    
       
     A.Klimaitė     ->  
     A.Klimaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.