Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Edgaras Slušnys ,   Ieva Sendžikaitė   Dėl 1-4 vietų    
 E.Slušnys, I.Sendžikaitė    
 8       ->    
  [108] 13:40   E.Slušnys, I.Sendžikaitė  
 5   Mantas Palubinskas ,   Gerda Trakymaitė      21:16  21:15 [23']  
[79] 12:20   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė    
 4   Benas Vaškevičius ,   Giedrė Dapkuvienė    21:18  21:8 [20']    1-a vieta
    [132] 14:55   M.Dagilis, K.Silich
 3   Evaldas Bradūnas ,   Monika Plytnikaitė        21:17  21:17 [27']
[80] 12:20   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė    
 6   Ardas Valantiejus ,   Neringa Žvirblytė    21:12  21:9 [24']    
  [109] 13:40   M.Dagilis, K.Silich  
 7         21:16  21:16 [23']  
 M.Dagilis, K.Silich    
 2   Mindaugas Dagilis ,   Kristina Silich    ->    
     
     B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė  3-a vieta
  [133] 14:55   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė
   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė   21:16  21:13 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   M.Palubinskas, G.Trakymaitė  
   M.Palubinskas, G.Trakymaitė   ->  5-a vieta
    [110] 13:40   M.Palubinskas, G.Trakymaitė
   A.Valantiejus, N.Žvirblytė     21:17  21:16 [22']
   A.Valantiejus, N.Žvirblytė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.