Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Vaidas Aglinskas 
 Ieva Vidzėnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[59] 11:30   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė      
 16   Dominykas Paulauskas 
 Agnė Kirdeikytė 
  21:14  21:15 [22']      
  [96] 13:10   G.Fridricas, E.Keturakytė    
 9   Saulius Stankus 
 Odeta Merčaitienė 
    21:14  21:17 [22']    
[60] 11:30   G.Fridricas, E.Keturakytė      
 8   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:14  21:18 [22']      
    [123] 14:30   G.Fridricas, E.Keturakytė  
 5   Vidas Pilvinis 
 Roberta Milašauskaitė 
      21:17  21:10 [22']  
[61] 11:55   V.Pilvinis, R.Milašauskaitė      
 12   Artūras Liutkus 
 Inga Kazlauskienė 
  21:9  21:11 [24']      
  [97] 13:10   R.Paškevičius, J.Paškevičienė    
 13   Justinas Jarulaitis 
 Laura Dapševičiūtė 
    21:16  21:18 [30']    
[62] 11:55   R.Paškevičius, J.Paškevičienė      
 4   Ramūnas Paškevičius 
 Juratė Paškevičienė 
  21:11  21:12 [25']       1-a vieta
      [142] 15:20   S.Klodt, D.Lubė
 3   Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
        21:16  21:16 [22']
[63] 11:55   T.Paliulis, R.Staupelienė      
 14   Andrius Mikelionis 
 Jolanta Molienė 
  21:17  21:16 [25']      
  [98] 13:10   S.Klodt, D.Lubė    
 11   Kęstutis Kučinskas 
 Saulė Mackevičiūtė 
    21:10  21:10 [19']    
[64] 11:55   S.Klodt, D.Lubė      
 6   Sergėjus Klodt 
 Diana Lubė 
  21:6  21:15 [20']      
    [124] 14:30   S.Klodt, D.Lubė  
 7   Mantas Smalskis 
 Rasa Radžiūnaitė 
      21:10  21:13 [20']  
[65] 11:55   N.Molis, G.Ūsienė      
 10   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
  21:15  21:5 [21']      
  [99] 13:10   N.Molis, G.Ūsienė    
 15   Ąžuolas Galiauskas 
 Goda Giedrikaitė 
    21:19  21:19 [22']    
[66] 11:55   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 2   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:6  21:16 [20']    R.Paškevičius, J.Paškevičienė   3-a vieta
      [143] 15:20   R.Paškevičius, J.Paškevičienė
       N.Molis, G.Ūsienė   21:12  21:12 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Paulauskas, A.Kirdeikytė    
    [125] 14:30   V.Pilvinis, R.Milašauskaitė  
     V.Pilvinis, R.Milašauskaitė   21:18  21:7 [20']   5-a vieta
      [144] 15:20   V.Pilvinis, R.Milašauskaitė
     T.Paliulis, R.Staupelienė     14:21  21:15  21:9 [35']
    [126] 14:30   T.Paliulis, R.Staupelienė  
     R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:17  13:21  21:14 [28']  
         
         
       D.Paulauskas, A.Kirdeikytė   7-a vieta
     
       R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Aglinskas, I.Vidzėnienė      
  [100] 13:10   S.Stankus, O.Merčaitienė    
   S.Stankus, O.Merčaitienė   22:20  17:21  21:15 [32']    
    [127] 14:30   S.Stankus, O.Merčaitienė  
   A.Liutkus, I.Kazlauskienė     21:16  18:21  21:17 [35']  
  [101] 13:40   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė    
   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė   21:17  21:14 [22']     9-a vieta
      [145] 15:20   M.Smalskis, R.Radžiūnaitė
   A.Mikelionis, J.Molienė       14:21  21:16  21:7 [29']
  [102] 13:40   A.Mikelionis, J.Molienė    
   K.Kučinskas, S.Mackevičiūtė   21:10  21:23  21:10 [32']    
    [128] 14:30   M.Smalskis, R.Radžiūnaitė  
   M.Smalskis, R.Radžiūnaitė     21:9  21:13 [20']  
  [103] 13:40   M.Smalskis, R.Radžiūnaitė    
   Ą.Galiauskas, G.Giedrikaitė   15:21  21:16  21:19 [32']    
         
       J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė   11-a vieta
     
       A.Mikelionis, J.Molienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Aglinskas, I.Vidzėnienė    
     
     A.Liutkus, I.Kazlauskienė   ->   13-a vieta
     
     K.Kučinskas, S.Mackevičiūtė     ->
     
     Ą.Galiauskas, G.Giedrikaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.