Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Mindaugas Narkus ,   Eglė Rekašiūtė   Dėl 1-4 vietų    
[75] 12:20   M.Narkus, E.Rekašiūtė    
 8   Ainis Navickas ,   Ema Purmalytė    21:10  21:10 [24']    
  [104] 13:40   M.Narkus, E.Rekašiūtė  
 5   Tomas Paulovitz ,   Eglė Kaminskaitė      12:21  21:7  21:19 [31']  
[76] 12:20   T.Paulovitz, E.Kaminskaitė    
 4   Vaidas Šmitas ,   Natalija Poškienė    21:19  21:16 [25']    1-a vieta
    [129] 14:30   M.Narkus, E.Rekašiūtė
 3   Julius Žitkauskas ,   Rima Šidlauskienė        21:19  19:21  21:15 [42']
[77] 12:20   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė    
 6   Edvinas Naraškevičius ,   Dovilė Girlevičiūtė    21:19  21:18 [21']    
  [105] 13:40   V.Matusevičius, I.Achalaja  
 7   Vytautas Liutika ,   Živilė Mickevičienė      21:13  21:18 [21']  
[78] 12:20   V.Matusevičius, I.Achalaja    
 2   Valdas Matusevičius ,   Irma Achalaja    19:21  21:8  21:15 [31']    
     
     T.Paulovitz, E.Kaminskaitė  3-a vieta
  [130] 14:30   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė
   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė   22:20  16:21  21:14 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Navickas, E.Purmalytė    
  [106] 13:40   V.Šmitas, N.Poškienė  
   V.Šmitas, N.Poškienė   21:14  21:8 [20']  5-a vieta
    [131] 14:55   V.Šmitas, N.Poškienė
   E.Naraškevičius, D.Girlevičiūtė     21:9  15:21  21:19 [33']
  [107] 13:40   V.Liutika, Ž.Mickevičienė  
   V.Liutika, Ž.Mickevičienė   17:21  22:20  25:23 [38']  
       
       
     A.Navickas, E.Purmalytė  7-a vieta
   
     E.Naraškevičius, D.Girlevičiūtė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.