Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-05-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[3] 10:00    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16   Šarūnas Bilius 
 Danyu Zhong 
  21:19  21:15 [19']      
  [17] 11:00    A.Kvedarauskas, E.Bajorinaitė    
 9   Jonas Ožalas 
 Urtė Rakštytė 
    21:8  21:12 [13']    
[4] 10:00    A.Kvedarauskas, E.Bajorinaitė      
 8   Aivaras Kvedarauskas 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  21:18  14:21  21:16 [33']      
    [31] 11:30    A.Kvedarauskas, E.Bajorinaitė  
 5   Tomas Lukoševičius 
 Tanita Urbonienė 
      21:14  21:13 [17']  
[5] 10:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 12   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  21:16  21:19 [19']      
  [18] 11:00    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 13   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
    21:16  21:9 [19']    
[6] 10:00    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 4   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  21:14  21:13 [18']       1-a vieta
      [46] 12:30    A.Kvedarauskas, E.Bajorinaitė
 3   Nidas Kijauskas 
 Aurelija Pakšytė 
        21:18  21:11 [17']
[7] 10:00    N.Kijauskas, A.Pakšytė      
 14   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  23:21  21:15 [18']      
  [19] 11:00    N.Kijauskas, A.Pakšytė    
 11   Andžej Mackevič (jr) 
 Vitalija Movšovič 
    15:21  21:8  21:13 [27']    
[8] 10:00    A.Mackevič (jr), V.Movšovič      
 6   Vygantas Garmus 
 Giedrė Dapkuvienė 
  21:14  21:18 [19']      
    [32] 11:30    N.Kijauskas, A.Pakšytė  
 7   Ramūnas Kavaliauskas 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
      21:13  21:10 [19']  
[9] 10:30    R.Kavaliauskas, K.Urbonavičiūtė      
 10   Justas Gudonis 
 Urtė Gečaitė 
  21:13  19:21  21:19 [38']      
  [20] 11:00    R.Kavaliauskas, K.Urbonavičiūtė    
 15   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
    21:16  21:15 [21']    
[10] 10:30    K.Šemeta, J.Žibūdienė      
 2   Karolis Šemeta 
 Justė Žibūdienė 
  21:5  21:14 [15']    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   3-a vieta
      [47] 12:30    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
       R.Kavaliauskas, K.Urbonavičiūtė   21:16  21:16 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
    [33] 12:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė  
     P.Gečas, G.Plečkaitytė   19:21  23:21  21:16 [31']   5-a vieta
      [48] 12:30    K.Šemeta, J.Žibūdienė
     A.Mackevič (jr), V.Movšovič     21:18  21:19 [18']
    [34] 12:00    K.Šemeta, J.Žibūdienė  
     K.Šemeta, J.Žibūdienė   21:18  21:14 [20']  
         
         
       A.Mackevič, J.Ramaneckienė   7-a vieta
      [49] 13:00    A.Mackevič, J.Ramaneckienė
       A.Mackevič (jr), V.Movšovič   23:21  21:17 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   Š.Bilius, D.Zhong      
  [21] 11:00    Š.Bilius, D.Zhong    
   J.Ožalas, U.Rakštytė   21:13  16:21  21:15 [29']    
    [35] 12:00    Š.Bilius, D.Zhong  
   T.Lukoševičius, T.Urbonienė     21:18  21:17 [21']  
  [22] 11:00    T.Lukoševičius, T.Urbonienė    
   M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   20:22  21:17  21:12 [28']     9-a vieta
      [50] 13:00    Š.Bilius, D.Zhong
   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė       21:16  21:18 [20']
  [23] 11:00    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
   V.Garmus, G.Dapkuvienė   21:19  21:19 [18']    
    [36] 12:00    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
   J.Gudonis, U.Gečaitė     16:21  21:19  21:15 [28']  
  [24] 11:00    J.Gudonis, U.Gečaitė    
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:15  21:15 [17']    
         
       T.Lukoševičius, T.Urbonienė   11-a vieta
      [51] 13:00    J.Gudonis, U.Gečaitė
       J.Gudonis, U.Gečaitė   21:18  21:17 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Ožalas, U.Rakštytė    
    [37] 12:00    J.Ožalas, U.Rakštytė  
     M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:12  21:12 [16']   13-a vieta
      [52] 13:00    V.Garmus, G.Dapkuvienė
     V.Garmus, G.Dapkuvienė     14:21  21:17  21:17 [35']
    [38] 12:00    V.Garmus, G.Dapkuvienė  
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:15  21:7 [13']  
         
         
       M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   15-a vieta
      [53] 13:00    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:19  9:21  21:15 [26']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.