Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29  
 1   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 16       ->      
  [14] 10:20   T.Tiškus, R.Radžiūnaitė    
 9   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
    21:11  18:21  21:7 [29']    
[1] 10:00   T.Tiškus, R.Radžiūnaitė      
 8   Tomas Tiškus 
 Rasa Radžiūnaitė 
  21:19  14:21  21:7 [32']      
    [27] 10:45   T.Tiškus, R.Radžiūnaitė  
 5   Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
      19:21  21:7  21:16 [35']  
[2] 10:00   V.Stončius, J.Kazakauskaitė      
 12   Valentas Stončius 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:18  21:16 [24']      
  [15] 10:20   A.Morkūnas, R.Ambrasienė    
 13   Jovitas Gatelis 
 Vaida Žitlinskaitė 
    19:21  22:20  21:12 [31']    
[3] 10:00   A.Morkūnas, R.Ambrasienė      
 4   Arūnas Morkūnas 
 Rasa Ambrasienė 
  21:12  18:21  21:18 [39']       1-a vieta
      [41] 11:35   T.Tiškus, R.Radžiūnaitė
 3   Andžej Mackevič (jr) 
 Vitalija Movšovič 
        21:16  21:19 [27']
[4] 10:00   A.Mackevič (jr), V.Movšovič      
 14   Saulius Eibukas 
 Eglė Markelytė 
  21:19  21:4 [22']      
  [16] 10:20   A.Mackevič (jr), V.Movšovič    
 11   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
    23:21  21:16 [28']    
[5] 10:00   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė      
 6   Artūras Jachontovas 
 Salvinija Tarvydaitė 
  21:16  21:19 [23']      
    [28] 10:45   A.Mackevič (jr), V.Movšovič  
 7   Marijus Stankevičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
      21:14  21:13 [24']  
[6] 10:00   D.Rumšys, J.Treinytė      
 10   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  21:12  21:15 [21']      
  [17] 10:20   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 15         24:22  21:9 [5']    
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 2   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  ->    A.Morkūnas, R.Ambrasienė   3-a vieta
      [42] 11:35   A.Slušnys, R.Petrošienė
       A.Slušnys, R.Petrošienė   21:14  21:19 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
    [29] 11:10   V.Stončius, J.Kazakauskaitė  
     V.Stončius, J.Kazakauskaitė   21:0   5-a vieta
      [43] 11:35   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė
     A.Jachontovas, S.Tarvydaitė     21:17  21:17 [20']
    [30] 11:10   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė  
     D.Rumšys, J.Treinytė   24:22  24:22 [26']  
         
         
       A.Brazauskas, N.Brazauskienė   7-a vieta
      [44] 11:35   D.Rumšys, J.Treinytė
       D.Rumšys, J.Treinytė   21:1
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   ->    
    [31] 11:10   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
   M.Povilaitis, V.Suško     21:14  14:21  21:13 [34']  
  [18] 10:20   M.Povilaitis, V.Suško    
   J.Gatelis, V.Žitlinskaitė   22:20  15:21  21:13 [28']     9-a vieta
      [45] 11:35   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
   S.Eibukas, E.Markelytė       21:19  21:15 [26']
  [19] 10:20   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
   K.Jucys, B.Baranauskaitė   12:21  21:17  21:8 [35']    
    [32] 11:10   K.Jucys, B.Baranauskaitė  
   M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė     21:10  22:20 [23']  
   M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė    
    ->    
         
       M.Povilaitis, V.Suško   11-a vieta
      [46] 11:35   M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė
       M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė   18:21  21:18  21:19 [35']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Gatelis, V.Žitlinskaitė  
     J.Gatelis, V.Žitlinskaitė   ->   13-a vieta
      [33] 11:10   J.Gatelis, V.Žitlinskaitė
     S.Eibukas, E.Markelytė     21:19  21:16 [21']
     S.Eibukas, E.Markelytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:30 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MX  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.